Stable (latest release) - en to cs translation catalogue (902 entries)

en: Customer Name
cs: Jméno zákazníka

en: Customer Email Address
cs: Emailová adresa zákazníka

en: Don't list me on the public attendee list
cs: Neuvádějte mě na veřejném seznamu účastníků

en: If you are creating a recurring event, Tickets will only show up once per Event Series, meaning that the same ticket will apper across all events. Please configure your events accordingly.
cs: Vstupenky na opakující se akci se zobrazí pouze jednou v rámci celé série, což znamená, že stejná vstupenka se objeví u všech akcí. Podle toho si prosím nastavte své akce.

en: Event Featured Image
cs: Náhledový obrázek akce

en: Venue Featured Image
cs: Náhledový obrázek místa konání

en: Organizer Featured Image
cs: Náhledový obrázek pořadatele

en:  (View Full %1$s Description Here: %2$s)
cs:  (úplný popis %1$s najdete zde: %2$s)

en: No notable changes detected
cs: Nebyly zjištěny žádné významné změny

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
cs: Nové nebo aktualizované šablony v této verzi (%s):

en: Existing theme overrides that may need revision:
cs: Stávající upravené šablony, které by měly být zrevidovány:

en: version data missing from override
cs: chybí údaje o verzi

en: based on %s version
cs: založeno na verzi %s

en: No notable template changes detected.
cs: Nebyly zjištěny žádné významné změny v šablonách.

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
cs: Zde najdete přehled posledních změn v šablonách a také přehled vámi upravených šablon, které mohou být těmito změnami ovlivněny.

en: Recent Template Changes
cs: Poslední změny v šablonách

en: Reserved by:
cs: Rezervoval:

en: Purchased by:
cs: Zakoupil:

en: View order
cs: Zobrazit objednávku

en: It looks like you have modified your global stock settings but have not saved or updated the post.
cs: Vypadá to, že jste změnili nastavení svých celkových zásob, ale váš příspěvek ještě nebyl uložen nebo aktualizován.

en: Use global stock
cs: Použít celkové zásoby

en: Use global stock but cap sales
cs: Použít celkové zásoby s omezením prodeje

en: Independent (do not use global stock)
cs: Samostatné (nepoužívat celkové zásoby)

en: Deleted:
cs: Smazáno:

en: Enable global stock
cs: Povolit celkové zásoby

en: Global stock level
cs: Stav celkových zásob

en: (%s sold) | (%s sold)
cs[0]: (%s prodaná)
cs[1]: (%s prodané)
cs[2]: (%s prodaných)

en: global inventory
cs: celkové zásoby

[ctx: ticket stock message (cancelled stock)]
en:  cancelled: %1$d
cs:  stornováno: %1$d

en:  pending: %1$d
cs:  čeká na vyřízení: %1$d

en: Sold %1$d (units remaining: %2$s%3$s%4$s)
cs: Prodáno %1$d (zbývá: %2$s%3$s%4$s)

en: Please fill in the RSVP confirmation name and email fields.
cs: Zadejte prosím jméno a emailovou adresu pro potvrzení účasti.

en: Send RSVP confirmation to:
cs: Odeslat potvrzení účasti:

en: Post Type:
cs: Typ příspěvku:

en: Edit Event
cs: Upravit akci

en: See Event Page
cs: Zobrazit stránku akce

en: Edit Venue
cs: Upravit místo konání

en: Sales by Ticket
cs: Prodeje dle vstupenky

en: Edit Ticket
cs: Upravit vstupenku

en: Total Sold:
cs: Celkem prodáno:

en: When will ticket sales occur?
cs: Kdy nastane prodej vstupenek?

en: If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
cs: Pokud nenastavíte začátek a konec prodeje, budou vstupenky k dispozici od této chvíle až do ukončení akce.

en: Stock:
cs: Skladem:

en: (Total available # of this ticket type. Once they're gone, ticket type is sold out.)
cs: (Celkový počet vstupenek tohoto typu k dispozici. Jakmile jsou pryč, tento typ je vyprodán.)

en: Selling tickets for recurring events
cs: Prodej vstupenek na opakující se akce

en: Currently, Tickets will only show up on the frontend once per full event. For PRO users this means the same ticket will appear across all events in the series. Please configure your events accordingly.
cs: Momentálně se vstupenky z Tickets zobrazí na webu pouze jednou pro celou akci. Pro uživatele PRO verze to znamená, že stejná vstupenka se zobrazí u všech opakujících se akcí ze stejné série. Nastavte si prosím své akce odpovídajícím způsobem.

en: Ticket Settings
cs: Nastavení pro vstupenky

en: Post types that can have tickets
cs: Typy příspěvků, které mohou mít vstupenky

en: RSVP
cs: Potvrzení účasti

en: %1$s out of %2$s available
cs: %1$s z celkem %2$s k dispozici

en: Out of stock!
cs: Není skladem!

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: Confirm RSVP
cs: Potvrdit účast

en: Looking for more immediate support? We offer %1$s with the purchase of any of our premium plugins (like %2$s). Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays.
cs: Potřebujete okamžitou pomoc? Nabízíme %1$s při zakoupení některého z našich prémiových pluginů (jako např. %2$s). Získejte licenci a můžete očekávat odpověď na své dotazy během 24-48 hodin v pracovní dny.

en: Already have Events Tickets Plus? You can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
cs: Už máte Events Tickets Plus? Můžete %s v našem prémiovém fóru podpory. Náš tým podpory sleduje toto fórum a odpoví na vaše dotazy během 24-48 hodin (v pracovní dny).

[ctx: Attendee number]
en: Attendee %1$s
cs: Účastník %1$s

en: Your tickets from %s
cs: Vaše vstupenky z webu %s

en: Your RSVP has been received! Check your email for your RSVP confirmation.
cs: Vaše potvrzení účasti bylo přijato. Pro kontrolu se podívejte do své emailové schránky.

en: You can't RSVP more than the total remaining tickets.
cs: Nemůžete potvrdit účast pro více než kolik je k dispozici zbývajících vstupenek.

en: In order to RSVP, you must enter your name and a valid email address.
cs: Pro potvrzení účasti musíte zadat své jméno a platnou emailovou adresu.

en: (deleted)
cs: (smazáno)

en: Return to the %1$sAttendees Report%2$s.
cs: Zpět na %1$spřehled účastníků%2$s.

en: Post updated. %1$s
cs: Příspěvek byl aktualizován. %1$s

en: Post published. %1$s
cs: Příspěvek byl publikován. %1$s

en: Post submitted.
cs: Příspěvek byl odeslán ke schválení.

en: Post scheduled.
cs: Příspěvek bude automaticky publikován.

en: Post draft updated.
cs: Koncept příspěvku byl uložen.

en: Cheatin Huh?
cs: Co zkúšáš, jak zkúšáš?

en: Invalid Event ID
cs: Neplatné ID akce

en: Empty user and email
cs: Nebylo zadáno uživatelské jméno a emailová adresa

en: Invalid Email
cs: Neplatná emailová adresa

en: Invalid User ID
cs: Neplatné ID uživatele.

en: Error when sending the email
cs: Došlo k chybě při odesílání emailu

en: Email sent successfully!
cs: Email byl úspěšně odeslán!

en: Send Email
cs: Poslat email

en: %1$s%2$s%3$sInserted:%4$s A new item was inserted successfully. %5$s%2$s%3$sUpdated:%4$s An item was found with the same name and/or start date. The existing item was updated with the new value from the file.%5$s%2$s%3$sSkipped:%4$s A row was found in the CSV file that could not be imported. Please see below for the invalid rows.%5$s%6$s
cs: %1$s%2$s%3$sVloženo:%4$s Nová položka byla úspěšně vložena. %5$s%2$s%3$sAktualizováno:%4$s Byla nalezena položka se stejným jménem anebo počátečním datem. Existující položka byla aktualizována novou hodnotou ze souboru.%5$s%2$s%3$sPřeskočeno:%4$s V CSV souboru byl nalezen řádek, který nemohl být importován. Zkontrolujte prosím níže uvedené problémové řádky.%5$s%6$s

en: Previous %s
cs: Předchozí %s

en: Next %s
cs: Další %s

en: When The Events Calendar and Event Tickets are both activated, The Events Calendar must be running version %1$s or greater. Please %2$supdate now.%3$s
cs: Když jsou pluginy The Events Calendar a Event Tickets aktivovány oba současně, plugin The Events Calendar musí být ve verzi %1$s nebo vyšší. Proveďte prosím jeho %2$s aktualizaci.%3$s

en: Support for Event Tickets
cs: Podpora pro Event Tickets

en: Customizing Event Tickets
cs: Přizpůsobení pluginu Event Tickets

en: We are committed to helping you sell tickets for your event. Check out our handy %s to get started.
cs: Chceme vám pomoci při prodeji vstupenek na vaše akce. Pro začátek by se vám mohla hodit naše %s.

en: If you have a valid license for one of our paid plugins, you can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
cs: Pokud máte platnou licenci pro některý z našich placených pluginů, můžete %s v našem prémiovém fóru podpory. Náš tým podpory sleduje toto fórum a odpoví na vaše dotazy během 24-48 hodin (v pracovní dny).

en: It appears as if the tribe-common libraries cannot be found! The directory should be in the "common/" directory in the events calendar plugin.
cs: Vypadá to, že se nepodařilo nalézt knihovny tribe-common! Složka by se měla nacházet v podadresáři "common/" pluginu pro kalendář akcí.

en: %1$s updated. %2$sView %3$s
cs: %1$s byla aktualizována. %2$sZobrazit stránku %3$s

en: Event published. %1$sView %2$s
cs: Akce byla publikována. %1$sZobrazit %2$s

en: %1$s submitted. %2$sPreview %3$s
cs: %1$s byla odeslána ke schválení. %2$sZobrazit náhled %3$s

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s
cs: %1$s bude automaticky publikována: %2$s. %3$sZobrazit náhled %4$s

en: %1$s draft updated. %2$sPreview %3$s
cs: Koncept %1$s byl uložen. %2$sZobrazit náhled %3$s

en: %1$s scheduled for: %2$s.
cs: %1$s – bude automaticky publikováno: %2$s.

en: Without a defined location your event will not display a %sGoogle Rich Snippet%s on the search results.
cs: Pokud nezadáte žádné místo, vaše akce se zobrazí ve výsledcích vyhledávání bez doplňujících údajů %sGoogle Rich Snippet%s.

en: Check out the %savailable add-ons%s.
cs: Podívejte se na %sdostupné doplňky%s.

en: No %1$s scheduled for %2$s. Please try another day.
cs: Nebyly nalezeny žádné %1$s naplánované na %2$s. Zkuste prosím zvolit jiný den.

en: There were no results found for %s this month. Try searching next month.
cs: Nebyly nalezeny žádné záznamy pro %s v tomto měsíci. Zkuste hledat v dalším měsíci.

en: There were no results found for %s.
cs: Nebyly nalezeny žádné záznamy pro %s.

en: No results were found for %1$s in or near %2$s.
cs: Nebyly nalezeny žádné %1$s poblíž místa %2$s.

en: Keep the Core Plugin %sFREE%s!
cs: Zachovejte jádro pluginu %sZDARMA%s!

en: You may want to consider %sobfuscating%s any e-mail address published on your site to best avoid it getting harvested by spammers.
cs: Aby váš web nebyl zdrojem pro spammery, je vhodné %smaskovat%s všechny emailové adresy zveřejněné na vašich stránkách.

en: Add-Ons APIs
cs: API doplňků

en: <p>The event add-ons you have activated need to talk to some outside sources. Please follow the instructions below to configure your settings.</p>
cs: <p>Doplňky akcí, které máte aktivované, potřebují komunikovat s některými vnějšími zdroji. Prosím, postupujte podle pokynů níže pro konfiguraci nastavení.</p>

en: %s Name can not be empty
cs: %s nemůže zůstat prázdné

en: %s Name already exists
cs: %s se zadaným názvem již existuje

en: Previous Day
cs: Předchozí den

en: Next Day
cs: Další den

en: The settings below will impact events imported from files and other websites. Be sure to save your changes before starting to import events.
cs: Níže uvedené nastavení ovlivní import akcí ze souborů a jiných webů. Nezapomeňte uložit změny před zahájením importu akcí.

en: Questions? %sWatch the video%s.
cs: Máte nějaké dotazy? %sPodívejte se na video%s.

en: Upload a properly formatted, UTF-8 encoded CSV file. Not sure if your file is UTF-8 encoded? Make sure to specify the character encoding when you save the file, or pass it through a %sconversion tool%s.
cs: Nahrajte správně formátovaný CSV soubor v kódování UTF-8. Nejste si jisti, zda je váš soubor v kódování UTF-8? Ujistěte se, že jste při ukládání souboru zadali správné kódování znaků, nebo ho převeďte prostřednictvím %skonverzního nástroje%s.

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %s with the purchase of any of our premium plugins. Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays
cs: <strong>Potřebujete okamžitou pomoc?</strong> Nabízíme %s při zakoupení některého z našich prémiových pluginů. Získejte licenci a můžete očekávat odpověď na své dotazy během 24-48 hodin v pracovní dny.

en: open-source forum on WordPress.org
cs: open-source fórum na WordPress.org

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our %s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
cs: Pokud jste vyzkoušeli výše uvedené kroky a stále máte potíže, můžete navštívit naše %s a založit nové vlákno. Pracovníci naší podpory jednou týdně kontrolují tato fóra a rádi vám pomohou.

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %1$s with the purchase of any of our premium plugins (like %2$s). Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays.
cs: <strong>Potřebujete okamžitou pomoc?</strong> Nabízíme %1$s při zakoupení některého z našich prémiových pluginů (jako např. %2$s). Získejte licenci a můžete očekávat odpověď na své dotazy během 24-48 hodin v pracovní dny.

en: post a thread
cs: založit vlákno

en: Themer’s Guide
cs: Příručka šablonáře

en: %s: An overview of the default templates and styles that are included in the plugin, as well as how to change them.
cs: %s: Přehled výchozích šablon a stylů, které jsou zahrnuty v pluginu, včetně postupů k jejich úpravě.

en: Using stylesheets and page templates
cs: Používání CSS stylů a šablon stránek

en: %s: Do you see an issue with your calendar? Go here first to find where it’s coming from and how to fix it.
cs: %s: Máte problém s vaším kalendářem? Prvně zkuste zjistit zde, jaký je možný zdroj chyby a jak ji opravit.

en: Troubleshooting common problems
cs: Řešení obvyklých problémů

en: %s: Code and guides for customizing your calendar in useful and interesting ways.
cs: %s: Kód a návody pro přizpůsobení vašeho kalendáře užitečnými a zajímavými způsoby.

en: Customizing the Events plugins
cs: Přizpůsobení pluginů pro Akce

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our WordPress.org forums for %1$s or %2$s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
cs: Pokud jste vyzkoušeli výše uvedené kroky a stále máte potíže, můžete založit nové vlákno na WordPress.org fórech pro plugin %1$s nebo %2$s. Pracovníci naší podpory jednou týdně kontrolují tato fóra a rádi vám pomohou.

en: premium support on our website
cs: prémiovou podporu na našem webu

en: CSV Import Settings
cs: Nastavení CSV importu

en: Default status to use for imported events
cs: Výchozí stav pro importované akce

en: This Action has been deprecated, to comply with WordPress Standards we are now using Underscores (_) instead of Dashes (-). From: "%s" To: "%s"
cs: Tato akce už není podporována, abychom splňovali standardy WordPressu používáme nyní podtržítko (_) místo pomlčky (-). Před: "%s" Po: "%s"

en: This Filter has been deprecated, to comply with WordPress Standards we are now using Underscores (_) instead of Dashes (-). From: "%s" To: "%s"
cs: Tento filtr už není podporován, abychom splňovali standardy WordPressu, používáme nyní podtržítko (_) místo pomlčky (-). Před: "%s" Po: "%s"

en: New User Primer
cs: Příručka nového uživatele

en: We are committed to helping make your calendar spectacular and have a wealth of resources available, including a handy %s to get your calendar up and running.
cs: Chceme vám pomoci udělat váš kalendář akcí působivým a k tomu pro vás máme dostatek informačních zdrojů. Pro začátek by se vám mohla hodit naše %s.

en: Support for The Events Calendar
cs: Podpora pro The Events Calendar

en: %s: A thorough walkthrough of The Events Calendar and the settings that are available to you.
cs: %s: Detailní průvodce pluginem The Events Calendar a všech jeho nastavení, která máte k dispozici.

en: Settings overview
cs: Přehled nastavení

en: %s: A complete look at the features you can expect to see right out of the box as well as how to use them.
cs: %s: Kompletní přehled funkcí, které budete mít k dispozici ihned po instalaci, včetně popisu jak je používat.

en: Features overview
cs: Přehled funkcí

en: %s: Our most comprehensive outline for customizing the calendar to suit your needs, including custom layouts and styles.
cs: %s: Náš nejkomplexnější návod pro přizpůsobení kalendáře vašim potřebám, včetně vlastních rozvržení a stylů.

en: The details of your calendar plugin and settings is often needed for you or our staff to help troubleshoot an issue. We may ask you to share this information if you ask for support. If you post in one of our premium forums, please copy and paste this information into the System Information field and it will help us help you faster!
cs: Detaily o vašem pluginu kalendáře a nastavení jsou často užitečné nejen pro vás, ale i pro naše pracovníky při řešení různých problémů. Možná vás požádáme o poskytnutí těchto informací až nás budete žádat o pomoc. Pokud budete psát dotaz na některé z našich prémiových fór podpory, zkopírujte a vložte prosím tyto informace do kolonky System Information. To nám umožní vám rychleji pomoci!

en: Only license fields for %1$snetwork activated%2$s plugins will be listed on this screen.
cs: Na této stránce se zobrazí pole pro licenční klíče pouze pro pluginy %1$saktivované v síti webů%2$s.

en: Unnamed %s
cs: Neznámé %s

en: Create New %s
cs: Vytvořit nový záznam (%s)

en: Add another %s
cs: Přidat další záznam (%s)

en: Clear
cs: Vymazat

en: Please note that all hands-on support is provided via the forums. You can email or tweet at us… ​but we will probably point you back to the forums 😄
cs: Berte prosím na vědomí, že veškerá podpora je poskytována skrze fóra. Můžete nám napsat email nebo tweet, ale pravděpodobně vás odkážeme zpět na fóra 😄

en: Read more about our support policy
cs: Přečtěte si více o našich pravidlech podpory

en: %s. There are very few issues we haven’t seen and it’s likely another user has already asked your question and gotten an answer from our support staff. While posting to the forums is open only to paid customers, they are open for anyone to search and review.
cs: %s. Existuje velmi málo problémů, na které jsme ještě nenarazili a je pravděpodobné, že jiný uživatel se na vaši otázku již zeptal a dostal odpověď od pracovníků naší podpory. Přestože je psaní na fóra umožněno pouze platícím zákazníkům, kdokoli může fórum prohledávat a prohlížet.

en: Search our support forum
cs: Prohledejte naše fórum podpory

en: %s. All of the common (and not-so-common) answers to questions we see are here. It’s often the fastest path to finding an answer!
cs: %s. Odpovědi na všechny obvyklé (i méně obvyklé) dotazy najdete právě zde. Je to často nejrychlejší způsob k nalezení odpovědi!

en: Check our Knowledgebase
cs: Podívejte se do naší znalostní databáze

en: %s. Testing for an existing conflict is the best start for in-depth troubleshooting. We will often ask you to follow these steps when opening a new thread, so doing this ahead of time will be super helpful.
cs: %s. Otestování na přítomnost konfliktu je nejlepším začátkem pro důkladné odstranění chyb. Při otevírání nového vlákna ve fóru často požadujeme, abyste postupovali právě tímto způsobem, takže provedení tohoto kroku dopředu je velmi užitečné.

en: Test for a theme or plugin conflict
cs: Otestujte konflikt šablony či pluginu

en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
cs: %s na našich stránkách je skvělé místo, kde najdete tipy a triky pro používání a přizpůsobení našich pluginů.

en: Knowledgebase
cs: Znalostní báze

en: <strong>Want to dive deeper?</strong> Check out our %s for developers.
cs: <strong>Chcete se dozvědět víc?</strong> Podívejte se na náš %s pro vývojáře.

en: list of available functions
cs: seznam dostupných funkcí

en: Getting More Help
cs: Získání další pomoci

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
cs: Přestože výše uvedené zdroje pomáhají vyřešit většinu známých problémů, mohou nastat situace, kdy budete chtít extra podporu. Pokud potřebujete asistenci při používání našich pluginů a chcete, abychom se na to podívali my, následujte prosím tyto kroky:

en: Optimize your site's event listings with %1$sThe Events Calendar%2$s, our free calendar plugin. Looking for additional functionality including recurring events, user-submission, advanced ticket sales and more? Check out our %3$spremium add-ons%4$s.
cs: Vylepšete si zobrazování akcí na vašich stránkách pomocí našeho volného pluginu %1$sThe Events Calendar%2$s. Hledáte další funkce, včetně opakujících se akcí, komunitní akce, pokročilý prodej vstupenek a další? Podívejte se na naše %3$sprémiové doplňky%4$s.

en: Thanks you for using %s! All of us at Modern Tribe sincerely appreciate your support and we’re excited to see you using our plugins.
cs: Děkujeme, že používáte %s! Všichni v Modern Tribe si upřímně ceníme vaší podpory a budeme rádi, když budete používat naše pluginy.

en: Getting Support
cs: Získání podpory

en: Install Plugin
cs: Instalovat plugin

en: Active Users:
cs: Aktivních uživatelů:

en: Rating:
cs: Hodnocení:

en: Plugin Active
cs: Aktivovaný plugin

en: Plugin Inactive
cs: Neaktivní plugin

en: Visit the Add-on Page
cs: Navštívit webovou stránku doplňku

en: <a href="%s">edit Events settings</a>.
cs: <a href="%s">změňte nastavení akcí</a>.

en: Rate %3$sThe Events Calendar%4$s %1$s on %2$s to keep this plugin free.  Thanks from the friendly folks at Modern Tribe.
cs: Ohodnocením pluginu %3$sThe Events Calendar%4$s %1$s na webu %2$s ho pomůžete zachovat i nadále bezplatným. Vřelé díky od lidiček v Modern Tribe.

en: Thanks for setting up a valid key, it will expire on %s
cs: Děkujeme za vložení platného klíče. Jeho platnost skončí %s

en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when displaying a date in a future year.
cs: Zadejte formát pro zobrazování data včetně roku. Používá se při zobrazení data v příštím roce.

en: Thank you for using Event Tickets! All of us at Modern Tribe sincerely appreciate your support and we're excited to see you using our plugins. Check out our handy %1$sNew User Primer%2$s to get started.
cs: Děkujeme, že používáte Event Tickets! Všichni v Modern Tribe si upřímně ceníme vaší podpory a budeme rádi, když budete používat naše pluginy. Pro začátek se podívejte na naši praktickou %1$sPříručku nového uživatele%2$s.

en: Upgrade Plugin
cs: Aktualizovat plugin

en: Install %s
cs: Instalovat %s

en: Activate Plugin
cs: Aktivovat plugin

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
cs: The Events Calendar je kvalitně zpracovaný a rozšiřitelný plugin, který vám umožní jednoduše sdílet vaše akce.

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
cs: Events Tickets je kvalitně zpracovaný a rozšiřitelný plugin, který vám umožní jednoduše prodávat vstupenky na vaše akce.

en: Turbo charge your posts admin for any custom post type with sortable filters and columns, and auto-registration of metaboxes.
cs: Zařaďte turbo při administraci svých příspěvků jakéhokoli vlastního typu obsahu pomocí seřaditelných filtrů a sloupců a automatické registrace metaboxů.

en:  and
cs:  a

en: Activate %s
cs: Aktivovat %s

en: View %1$s %2$s | View All %1$s %2$s
cs[0]: Zobrazit %2$s (%1$s)
cs[1]: Zobrazit všechny %2$s (%1$s)
cs[2]: Zobrazit všechny %2$s (%1$s)

en: %s must be a positive number or percent.
cs: %s musí být kladné číslo nebo procento.

en: Cancel
cs: Storno

en: Editing the ticket price is currently disallowed.
cs: Upravovaní ceny vstupenky není aktuálně povoleno.

en: Default currency symbol
cs: Výchozí symbol měny

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
cs: Zadejte výchozí symbol měny pro vstupné na akci. Berte na vědomí, že tato volba a její případná změna se projeví pouze u nových akcí, ale nikoliv zpětně.

en: Currency symbol follows value
cs: Symbol měny uvádět za hodnotou

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
cs: Symbol měny se obvykle uvádí před hodnotou. Zaškrtnutím této volby se symbol vloží za hodnotu.

en: Map Settings
cs: Nastavení map

en: Enable Google Maps
cs: Povolit Mapy Google

en: Check to enable maps for events and venues.
cs: Zaškrtnutím této volby povolíte mapy pro akce a místa konání.

en: Google Maps default zoom level
cs: Výchozí měřítko Map Google

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
cs: 0 = oddálený; 21 = přiblížený.

en: Miscellaneous Settings
cs: Další nastavení

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
cs: Duplicitní Místa konání a Pořadatelé

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
cs: Při aktualizaci pluginu The Events Calendar z verze starší než 3.0 se může stát, že objevíte duplicitní zaznamy u pořadatelů a míst konání. Kliknutím na toto tlačítko dojde k automatickému sloučení identických míst konání a pořadatelů.

en: View Welcome Page
cs: Zobrazit uvítací stránku

en: View the page that displayed when you initially installed the plugin.
cs: Ukázat stránku, která se vám zobrazila po prvotní instalaci pluginu.

en: View Update Page
cs: Zobrazit stránku aktualizace

en: View the page that displayed when you updated the plugin.
cs: Ukázat stránku, která se vám zobrazila po aktualizaci pluginu.

en: Debug mode
cs: Debug režim

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
cs: Zaškrtnutím této volby se budou zapisovat debug informace. Standardně se budou zapisovat do chybového logu PHP na vašem serveru. Pokud si přejete, aby se zprávy protokolu zobrazovaly ve vašem prohlížeči, pak doporučujeme nainstalovat %s a podívat se do záložky "Tribe" v debug výstupu.

[ctx: not available]
en: n/a
cs: není k dispozici

en: You need to upgrade!
cs: Je třeba provést aktualizaci!

en: You are up to date!
cs: Používáte nejnovější verzi!

en: More...
cs: Více...

en: Latest Version:
cs: Nejnovější verze:

en: Requires:
cs: Vyžaduje:

en: Premium Add-Ons
cs: Premium doplňky

en: News and Tutorials
cs: Aktuality a návody

en: <p>The license key you received when completing your purchase from %1$s will grant you access to support and updates until it expires. You do not need to enter the key below for the plugins to work, but you will need to enter it to get automatic updates. <strong>Find your license keys at <a href="%2$s" target="_blank">%3$s</a></strong>.</p> <p>Each paid add-on has its own unique license key. Simply paste the key into its appropriate field on below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message.</p> <p>If you're seeing a red message telling you that your key isn't valid or is out of installs, visit <a href="%4$s" target="_blank">%5$s</a> to manage your installs or renew / upgrade your license.</p><p>Not seeing an update but expecting one? In WordPress, go to <a href="%6$s">Dashboard > Updates</a> and click "Check Again".</p>
cs: <p>Licenční klíč, který jste obdrželi při dokončování vašeho nákupu na %1$s, vám umožňuje přístup k zákaznické podpoře a aktualizacím. Svůj klíč nemusíte zadávat aby byly pluginy plně funkční. Nicméně bez vloženého klíče nebude možné provést automatické aktualizace. <strong>Své licenční klíče můžete najít na stránce <a href="%2$s" target="_blank">%3$s</a></strong>.</p> <p>Každý plugin/doplněk má svůj unikátní licenční klíč. Do příslušného políčka v níže uvedeném seznamu stačí vložit klíč a chvíli počkat na ověření. Jakmile se objeví zeleně Datum platnosti společně s nápisem "valid", je vše hotovo.</p> <p>Pokud však vidíte červeně zprávu, která říká že váš klíč není platný nebo že je mimo instalaci, navštivte web <a href="%4$s" target="_blank">%5$s</a>, kde si můžete spravovat své instalace nebo obnovit platnost licence.</p><p>Pokud se vám nezobrazila očekávaná aktualizace, přejděte ve WordPressu na stránku <a href="%6$s">Nástěnka > Aktualizace</a> a klikněte na "Zkontrolovat znovu".</p>

en: %1$s Using our plugins in a multisite network? %2$s Please note that your license key will be applied to the entire network, not just this site.
cs: %1$s Používáte naše pluginy v síti webů? %2$s Berte prosím na vědomí, že váš licenční klíč se aplikuje na celou síť webů a nikoli pouze na tento web.

en: Network Settings
cs: Nastavení v síti webů

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
cs: Zde si můžete změnit veškerá globální nastavení pluginu The Events Calendar pro celou síť webů.

en: Hide the following settings tabs on every site:
cs: Skrýt následující panely s nastavením na každém webu:

en: Enable timezone support
cs: Povolení podpory časových pásem

en: Update Timezone Data
cs: Aktualizovat data s časovým pásmem

en: Click this button to update your database and take advantage of additional timezone capabilities. Please <a href="%s" target="_blank">configure WordPress</a> to use the correct timezone before clicking this button!
cs: Kliknutím na toto tlačítko dojde k aktualizaci databáze a ke zpřístupnění dodatečné funkčnosti pro časová pásma. Před kliknutím na toto tlačítko si prosím <a href="%s" target="_blank">nastavte ve WordPressu</a> správné časové pásmo!

en: Timezone Settings
cs: Nastavení časového pásma

en: Timezone mode
cs: Režim časového pásma

en: Use the local timezones for each event
cs: Použít místní časová pásma pro každou akci

en: Use the sitewide timezone everywhere
cs: Použít jedno časové pásmo na celém webu

en: Show timezone
cs: Zobrazit časové pásmo

en: Appends the timezone to the end of event scheduling information &ndash; this can be useful when you have events in numerous different timezones.
cs: Za časový údaj každé akce se doplní i údaj o časovém pásmu &ndash; to je užitečné v případech, kdy spravujete akce v mnoha různých časových pásmech.

en: City:
cs: Město:

en: Country:
cs: Země:

en: State or Province:
cs: Kraj:

en: Select a State:
cs: Vyberte stát:

en: Postal Code:
cs: PSČ:

en: Show Google Map:
cs: Zobrazit Google mapu:

en: Show Google Maps Link:
cs: Zobrazit odkaz na Mapy Google:

en: Title:
cs: Název:

en: Show:
cs: Zobrazit:

en: Show widget only if there are upcoming events:
cs: Zobrazit widget pouze pokud jsou nadcházející akce:

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Event Tags:
cs: Štítky akce:

en: Origin:
cs: Původ:

en: The function needs to be passed an $event or used in the loop.
cs: Funkce musí být volána s parametrem $event nebo být použita v rámci WordPress smyčky.

en: Yesterday
cs: Včera

en: Tomorrow
cs: Zítra

en: Category
cs: Rubrika

[ctx: category list label]
note: translators: %s is the singular translation of "Event"
en: %s Category | %s Categories
cs[0]: Rubrika %s
cs[1]: Rubriky %s
cs[2]: Rubriky %s

en: Tags:
cs: Štítky:

en: Loading %s
cs: Načítám %s

en: Find out more »
cs: Zobrazit více »

en: %s for
cs: %s na

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
cs: Vytvořeno pomocí %sThe Events Calendar%s

en: Click to view a Google Map
cs: Klikněte pro zobrazení ve službě Mapy Google

en: + Google Map
cs: + Mapa Google

en: Upcoming %s
cs: Nadcházející %s

en: %1$s for %2$s - %3$s
cs: %1$s od %2$s do %3$s

en: Past %s
cs: Uplynulé %s

en: %1$s for %2$s
cs: %1$s na %2$s

en: Your current Events URL is %s
cs: Vaše současná URL adresa pro Akce je %s

en: You %1$scannot%2$s use the same slug as above. The above should ideally be plural, and this singular.%3$sYour single Event URL is like: %4$s
cs: %1$sNemůžete%2$s použít stejný název v URL jako je výše uvedený. Ten by měl být v ideálním případě v množném čísle a tento v jednotném.%3$sVaše URL adresa pro jednotlivou akci vypadá takto: %4$s

en: Column Mapping: %s
cs: Mapování sloupců: %s

en: Columns have been mapped based on your last import. Please ensure the selected fields match the columns in your CSV file.
cs: Sloupce byly namapovány na základě vašeho posledního importu. Ujistěte se, že vybraná pole odpovídají sloupcům v souboru CSV.

en: Column Headings
cs: Záhlaví sloupců

en: Event Fields
cs: Pole akce

en: Perform Import
cs: Importovat

en: Instructions
cs: Instrukce

en: Import Settings
cs: Nastavení importu

en: Published
cs: Publikováno

en: Pending
cs: Čekající na schválení

en: Draft
cs: Koncept

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Events Import
cs: Importování Akcí

en: Import Instructions
cs: Instrukce pro importování

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
cs: Pokud vaše akce mají Pořadatele nebo Místa konání, importujte je prosím jako první.

en: To import organizers or venues:
cs: Pro import Pořadatelů a Míst konání:

en: Select the appropriate import type.
cs: Vyberte příslušný typ importu.

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
cs: Nahrajte CSV soubor s jedním záznamem na každém řádku. První řádek může obsahovat záhlaví sloupců (zaškrtněte políčko níže).

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
cs: Jeden ze sloupců ve vašem CSV souboru by měl obsahovat jméno Pořadatele/Místa konání. Ostatní pole jsou volitelná.

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
cs: Po nahrání souboru budete mít možnost namapovat jednotlivé sloupce vašeho CSV na patřičná pole v pluginu The Events Calendar.

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
cs: Po naimportování vašich Pořadatelů a Míst konání můžete importovat vaše Akce:

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
cs: Jeden ze sloupců ve vašem CSV souboru by měl obsahovat jméno akce. Další by měl obsahovat počáteční datum akce. Ostatní pole jsou volitelná.

en: Import Type:
cs: Typ importu:

en: CSV File:
cs: CSV soubor:

en: This file has column names in the first row
cs: Soubor má v prvním řádku záhlaví sloupců

en: Import CSV File
cs: Importovat CSV soubor

en: Import Result
cs: Výsledek importu

en: Import complete!
cs: Importování bylo dokončeno!

en: Inserted: %d
cs: Vloženo: %d

en: Updated: %d
cs: Aktualizováno: %d

en: Skipped: %d
cs: Vynecháno: %d

en: The import statistics above have the following meaning:
cs: Výše uvedená statistika importu má následující význam:

en: Skipped row numbers: %s
cs: Čísla vynechaných řádků: %s

en: Day Navigation
cs: Navigace pro dny

en: Find out more
cs: Zobrazit více

en: %s List Navigation
cs: Navigace pro seznam (%s)

en: Find %s
cs: Vyhledat %s

en: Event Views Navigation
cs: Navigace pro zobrazení akce

en: View As
cs: Zobrazit jako

en: %s Tags:
cs: Štítky %s:

en: Calendar Month Navigation
cs: Navigace pro měsíce v kalendáři

en: %s Navigation
cs: Navigace pro %s

en: Attendee List
cs: Seznam účastníků

en: Your tickets
cs: Vaše vstupenky

en: Ticket Type
cs: Typ vstupenky

en: Purchaser
cs: Kupující

en: View All %s
cs: Zobrazit všechny %s

en: There are no upcoming %s at this time.
cs: V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející %s.

note: Description of the plugin/theme
en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events. Beautiful. Solid. Awesome.
cs: The Events Calendar je  kvalitně zpracovaný, rozšiřitelný plugin, který vám umožní jednoduše sdílet vaše akce. Je nádherný, stabilní a prostě úžasný.

en: Poland
cs: Polsko

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Puerto Rico
cs: Portoriko

en: Qatar
cs: Katar

en: Reunion
cs: Réunion

en: Romania
cs: Rumunsko

en: Russian Federation
cs: Rusko

en: Saint Kitts And Nevis
cs: Svatý Kryštof a Nevis

en: Saint Lucia
cs: Svatá Lucie

en: Saint Vincent And The Grenadines
cs: Svatý Vincenc a Grenadiny

en: Sao Tome And Principe
cs: Svatý Tomáš a Princův ostrov

en: Saudi Arabia
cs: Saúdská Arábie

en: Serbia
cs: Srbsko

en: Seychelles
cs: Seychely

en: Singapore
cs: Singapur

en: Slovakia (Slovak Republic)
cs: Slovensko

en: Slovenia
cs: Slovinsko

en: Solomon Islands
cs: Šalamounovy ostrovy

en: Somalia
cs: Somálsko

en: South Africa
cs: Jihoafrická republika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
cs: Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy

en: Spain
cs: Španělsko

en: Sri Lanka
cs: Šrí Lanka

en: St. Helena
cs: Svatá Helena

en: St. Pierre And Miquelon
cs: Saint-Pierre a Miquelon

en: Sudan
cs: Súdán

en: Suriname
cs: Surinam

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
cs: Špicberky

en: Swaziland
cs: Svazijsko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Syrian Arab Republic
cs: Sýrie

en: Taiwan
cs: Tchaj-wan (Čínská republika)

en: Tajikistan
cs: Tádžikistán

en: Tanzania, United Republic Of
cs: Tanzanie

en: Thailand
cs: Thajsko

en: Trinidad And Tobago
cs: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
cs: Tunisko

en: Turkey
cs: Turecko

en: Turkmenistan
cs: Turkmenistán

en: Turks And Caicos Islands
cs: Turks a Caicos

en: Ukraine
cs: Ukrajina

en: United Arab Emirates
cs: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States Minor Outlying Islands
cs: Menší odlehlé ostrovy Spojených států amerických

en: Uzbekistan
cs: Uzbekistán

en: Viet Nam
cs: Vietnam

en: Virgin Islands (British)
cs: Britské Panenské ostrovy

en: Virgin Islands (U.S.)
cs: Americké Panenské ostrovy

en: Wallis And Futuna Islands
cs: Wallis a Futuna

en: Western Sahara
cs: Západní Sahara

en: Yemen
cs: Jemen

en: Zambia
cs: Zambie

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Havaj

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: %1$s %2$s iCal Feed
cs: %1$s %2$s iCal zdroj

en: Add to Google Calendar
cs: Přidat do Google kalendáře

en: Google Calendar
cs: Kalendář Google

en: Download .ics file
cs: Stáhnout .ics soubor

en: iCal Export
cs: Exportovat iCal

en: Month's %s
cs: %s měsíce

en: Week's %s
cs: %s týdne

en: Day's %s
cs: %s dne

en: Listed %s
cs: uvedené %s

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
cs: Pro sdílení kalendářových dat v aplikaci Kalendář Google, Apple iCal nebo jiné kompatibilní

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
cs: Používáte verzi %s a zasloužíte si obejmout  :-)

en: Every time you rate %s5 stars%s, a fairy is born. Okay maybe not, but more happy users mean more contributions and help on the forums. The community NEEDS your voice.
cs: Při každém ohodnocení %s5 hvězdičkami%s přijde na svět jedna malá víla. Dobrá, to asi ne, ale i přesto více šťastných uživatelů znamená více příspěvků a pomoci na fórech. Komunita potřebuje vědět váš názor.

en: Rate It
cs: Ohodnotit

en: PSST... Want a Discount?
cs: PSST... Chcete slevu?

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
cs: Našim věrným uživatelům poskytujeme slevy prostřednictvím našeho emailového zpravodaje.

en: Sign Up
cs: Přihlásit k odběru

en: Looking for Something Special?
cs: Hledáte něco speciálního?

en: Pro
cs: Pro verze

en: Community Events
cs: Komunitní akce

en: Filters
cs: Filtry

en: News For Events Users
cs: Novinky pro uživatele Akcí

en: Keep The Events Calendar Core FREE
cs: Zachování bezplatného jádra pluginu The Events Calendar

en: 5 star ratings help us bring TEC to more users. More happy users mean more support, more features, and more of everything you know and love about The Events Calendar. We couldn't do this without your support.
cs: Pětihvězdičkové hodnocení nám pomůže přinést TEC více uživatelům. Více šťastných uživatelů znamená větší podporu, více funkcí a vůbec více všeho, co znáte a milujete na pluginu The Events Calendar. To vše bychom nedokázali bez vaší podpory.

en: Rate it five stars today!
cs: Ohodnoťte 5 hvězdičkami ještě dnes!

en: Newsletter Signup
cs: Emailový zpravodaj

en: Stay in touch with The Events Calendar Pro. We send out periodic updates, key developer notices, and even the occasional discount.
cs: Sledujte co je nového u pluginu The Events Calendar. Pravidelně rozesíláme informace o aktualizacích, důležitá upozornění pro vývojáře a příležitostně i slevy.

en: Getting Started
cs: Začínáme

en: Check out the New User Primer &amp; Tutorials
cs: Přečtěte si příručku nového uživatele a návody

en: Looking for More Features?
cs: Hledáte další funkce?

en: Addons for Community, Tickets, Filters, Facebook and more.
cs: Doplňky pro komunitní akce, vstupenky, filtry, Facebook a další.

en: Support Resources
cs: Podpůrné zdroje informací

en: FAQs, Documentation, Tutorials and Forums
cs: Časté dotazy, dokumentace, návody a fóra

en: Release Notes
cs: Poznámky k verzi

en: Get the Skinny on the Latest Updates
cs: Prozkoumejte interní informace o posledních aktualizacích

en: Product Releases, Tutorials and Community Activity
cs: Zprávy o produktech, návody a činnost uživatelské komunity

en: Tribe Event Add-Ons
cs: Tribe doplňky pro akce

en: Version
cs: Verze

en: Last Update
cs: Poslední aktualizace

en: Hide From %s Listings
cs: Skrýt ve výpisu (%s)

en: Sticky in Month View
cs: Zvýraznit v měsíčním přehledu

en: When events are sticky in month view, they'll display first in the list of events shown within a given day block.
cs: Zvýrazněné akce se v měsíčním přehledu zobrazí jako první při výpisu akcí v rámci daného dne.

en: Time &amp; Date
cs: Datum a čas

en: You have changed the recurrence rules of this %1$s.  Saving the %1$s will update all future %2$s.  If you did not mean to change all %2$s, then please refresh the page.
cs: Změnili jste pravidla pro opakování této %1$s. Uložením této %1$s zaktualizujete i všechny budoucí %2$s.  Pokud jste nechtěli měnit všechny %2$s, pak prosím obnovte tuto stránku.

en: All Day %s:
cs: Celodenní %s:

en: Start Date &amp; Time:
cs: Datum a čas zahájení:

en: YYYY-MM-DD
cs: RRRR-MM-DD

en: End Date &amp; Time:
cs: Datum a čas ukončení:

en: Timezone:
cs: Časové pásmo:

en: Location
cs: Místo

en: %s Website
cs: Webová stránka %s

en: URL:
cs: URL adresa:

en: %s Cost
cs: Vstupné (cena %s)

en: Currency Symbol:
cs: Symbol měny:

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
cs: Před cenou

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
cs: Za cenou

en: Cost:
cs: Cena:

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
cs: Zadejte hodnotu 0 pro %s, které jsou zdarma. Pokud nic nezadáte, pole bude skryto.

en: %s Name:
cs: %s (název):

en: Phone:
cs: Telefon:

en: Website:
cs: Webová stránka:

en: %s Name Already Exists
cs: %s se zadaným názvem již existuje

en: Event Details
cs: Údaje o akci

en: Start Date / Time:
cs: Datum / čas zahájení:

en: End Date / Time:
cs: Datum / čas ukončení:

en: Address:
cs: Adresa:

en: Finalized:
cs: Dokončeno:

en: Awaiting review:
cs: Čeká na vyřízení:

en: Checked in:
cs: Zaregistrováno:

en: Send the attendee list by email
cs: Poslat seznam účastníků emailem

en: Select a User:
cs: Vybrat uživatele:

en: Select...
cs: Vyberte...

en: or
cs: nebo

en: Email Address:
cs: Emailová adresa:

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit in %s
cs: Upravit v %s

en: View
cs: Zobrazit

en: Sold %d
cs: Prodáno %d

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
cs: Tato akce byla vytvořena jako komunitní akce. Opravdu si přejete prodávat vstupenky na tuto akci?

en: Upload image for the ticket header
cs: Nahrát obrázek pro záhlaví vstupenky

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
cs: Maximální velikost obrázku v emailu bude 580 pixelů na šířku s volnou výškou a pro mobilní zařízení bude obrázek následně zmenšen. Pokud chcete mít podporu pro "Retina" displej, použijte obrázek široký 1160 pixelů.

en: Select an Image
cs: Zvolit obrázek

en: Remove
cs: Odstranit

en: Add new ticket
cs: Přidat novou vstupenku

en: Edit ticket
cs: Upravit vstupenku

en: Sell using:
cs: Prodej pomocí:

en: Ticket Name:
cs: Název vstupenky:

en: Ticket Description:
cs: Popis vstupenky:

en: Price:
cs: Cena:

en: (0 or empty for free tickets)
cs: (pro vstupné zdarma ponechte prázdné nebo zadejte 0)

en: Sale Price:
cs: Prodejní cena:

en: (Current sale price - this can be managed via the product editor)
cs: (aktuální prodejní cena - může být dále upravena v editoru produktů)

en: Start sale:
cs: Začátek prodeje:

en: End sale:
cs: Konec prodeje:

en: Save this ticket
cs: Uložit vstupenku

en: Default Events Template
cs: Výchozí šablona akcí

en: Default Page Template
cs: Výchozí šablona stránky

en: Display Settings
cs: Nastavení zobrazení

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications.
cs: Následující nastavení ovlivňuje zobrazování vašeho kalendáře. Pokud se vám něco nezobrazuje správně, zkuste přepnout mezi třemi dodanými styly nebo zvolte šablonu pro stránky z vámi použité WordPress šablony.</p><p>Mohou nastat situace, kdy žádná z hotových šablon nebude úplně perfektní. Podívejte se na <a href="%s">naší příručku šablonáře</a> s pokyny pro uživatelské úpravy.

en: Basic Template Settings
cs: Základní nastavení šablony

en: Default stylesheet used for events templates
cs: Výchozí CSS styl použitý pro šablony akcí

en: Skeleton Styles
cs: Základní styly

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
cs: Zahrnují pouze CSS pro dosažení složitějších rozvržení prvků jako je kalendář a týdenní přehled.

en: Full Styles
cs: Úplné styly

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
cs: Detailnější stylování, pokusí se převzít styly z vaší šablony.

en: Tribe Events Styles
cs: Tribe Events styly

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
cs: Plně navržená a nastylovaná šablona pro stránky vašich akcí.

en: Events template
cs: Šablona akcí

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
cs: Vyberte šablonu stránky, která ovlivní vzhled vašeho kalendáře a obsahu akce.

en: Enable event views
cs: Povolit zobrazení akcí

en: You must select at least one view.
cs: Musíte vybrat alespoň jedno zobrazení.

en: Default view
cs: Výchozí zobrazení

en: Disable the Event Search Bar
cs: Vypnout vyhledávací lištu akcí

en: Check this to use the classic header.
cs: Zaškrtněte tuto volbu pokud chcete použít klasickou hlavičku.

en: Month view events per day
cs: Počet akcí na den v měsíčním přehledu

en: Change the default 3 events per day in month view. Please note there may be performance issues if you set this too high. <a href="%s">Read more</a>.
cs: Můžete změnit výchozí počet 3 akcí na den v měsíčním přehledu. Berte prosím na vědomí, že příliš vysoká hodnota může způsobovat problémy s výkonem. <a href="%s">Více informací</a>.

en: Enable the Month View Cache
cs: Povolit cache měsíčního přehledu

en: Check this to cache your month view HTML in transients, which can help improve calendar speed on sites with many events. <a href="%s">Read more</a>.
cs: Zaškrtnutím této volby se uloží do cache (jako transient) HTML výstup vašeho měsíčního přehledu, což může na webech s velkým množstvím akcí zrychlit generování kalendáře. <a href="%s">Více informací</a>.

en: Date Format Settings
cs: Nastavení formátu data

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
cs: <p>Následující tři pole používají k formátování data stejné volby, které jsou dostupné u PHP funkce date(). <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">O možnostech vlastního formátu data se dočtete zde</a>.</p>

en: Date with year
cs: Datum s letopočtem

en: Date without year
cs: Datum bez letopočtu

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year.
cs: Zadejte formát pro zobrazování data bez uvedení roku. Používá se při zobrazení akce z aktuálního roku.

en: Month and year format
cs: Formát pro měsíc a rok

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view.
cs: Zadejte formát pro data, která uvádí pouze měsíc a rok. Používá se u měsíčního přehledu.

en: Date time separator
cs: Oddělovač data a času

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
cs: Zadejte oddělovač, který se vloží mezi datum a čas v případech, kdy se uvádí oba údaje.

en: Time range separator
cs: Oddělovač časového rozmezí

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
cs: Zadejte oddělovač, který se vloží mezi čas zahájení a ukončení akce.

en: Datepicker Date Format
cs: Formát data pro Datepicker

en: Select the date format to use in datepickers
cs: Vyberte formát data, který se použije u datumového ovládacího prvku (datepicker).

en: Advanced Template Settings
cs: Rozšířená nastavení šablony

en: Add HTML before event content
cs: Přidat HTML kód před obsah akce

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
cs: Pokud se vyznáte v HTML, můžete zde přidat dodatečný kód před šablonu akce. Některé šablony mohou toto vyžadovat jako pomoc při stylování nebo rozložení prvků.

en: Add HTML after event content
cs: Přidat HTML kód za obsah akce

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
cs: Pokud se vyznáte v HTML, můžete zde přidat dodatečný kód za šablonu akce. Některé šablony mohou toto vyžadovat jako pomoc při stylování nebo rozložení prvků.

en: Finding & extending your calendar.
cs: Nalezení a rozšíření vašeho kalendáře.

en: Finding your calendar.
cs: Nalezení vašeho kalendáře.

en: Where's my calendar?
cs: Kde najdu svůj kalendář?

en: Right here
cs: Přímo zde

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
cs: Hledáte další funkce, včetně opakujících se akcí, vlastní meta data, komunitní akce, prodej vstupenek a další?

en: Check out the available add-ons
cs: Prohlédněte si dostupné doplňky

en: We hope our plugin is helping you out.
cs: Doufáme, že je náš plugin pro vás užitečný.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
cs: Říkáte si: "Wow, to je ale úžasný plugin! Měl bych poděkovat Modern Tribe za jejich těžkou práci." Největším poděkováním, které bychom si mohli přát je uznání. Stačí přidat malý textový odkaz v dolní části vašeho kalendáře odkazující na projekt The Events Calendar.

en: See an example of the link
cs: Prohlédněte si příklad odkazu

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
cs: Říkáte si: "Wow, to je ale úžasný plugin! Měl bych poděkovat Modern Tribe za jejich těžkou práci." Největším poděkováním, které bychom si mohli přát je uznání. Stačí přidat malý textový odkaz v dolní části vašeho kalendáře odkazující na projekt The Events Calendar.

en: Show The Events Calendar link
cs: Zobrazit odkaz na stránky pluginu The Events Calendar

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Number of events to show per page
cs: Počet zobrazených akcí na stránku

en: Use Javascript to control date filtering
cs: Použít Javascript pro filtrování podle data

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
cs: Tato volba není aktivní pokud je na panelu Zobrazování zaškrtnuta volba "Vypnout vyhledávací lištu akcí".

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
cs: Povolit živý ajax pro datepicker na front endu (uživatel nemusí potvrzovat výběr tlačítkem).

en: Show comments
cs: Zobrazit komentáře

en: Enable comments on event pages.
cs: Povolit komentáře na stránkách akce.

en: Include events in main blog loop
cs: Zahrnout akce do hlavního výpisu příspěvků

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
cs: Zobrazit akce spolu s ostatními příspěvky na webu. Pokud je tato volba zaškrtnuta, akce se budou také nadále zobrazovat na výchozí stránce akcí.

en: Events URL slug
cs: Název v URL u akcí

en: You cannot edit the slug for your events page as you do not have pretty permalinks enabled. The current URL for your events page is <a href="%1$s">%2$s</a>. In order to edit the slug here, <a href="%3$soptions-permalink.php">enable pretty permalinks</a>.
cs: Název v URL pro stránku akcí nelze změnit, protože nemáte zapnuté používání trvalých odkazů. Vaše současná URL adresa pro stránku akcí je <a href="%1$s">%2$s</a>. Chcete-li upravit název v URL, musíte nejdříve <a href="%3$soptions-permalink.php">zapnout trvalé odkazy</a>.

en: The slug used for building the events URL.
cs: Název v URL použitý při tvorbě URL adres Akcí.

en: Your current events URL is: %s
cs: Vaše současná URL adresa pro Akce je: %s

en: Here is the iCal feed URL for your events:
cs: Zde je URL adresa iCal zdroje vašich akcí:

en: Single event URL slug
cs: Název v URL u jednotlivé akce

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
cs: Výše uvedený by měl být v ideálním případě v množném čísle a tento v jednotném.<br />Vaše URL adresa pro jednotlivou Akci je: %s

en: End of day cutoff
cs: Mezní hranice pro konec dne

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
cs: Máte akci, která trvá i po půlnoci? Zde si můžete nastavit čas kdy akce daného dne končí a tím zabráníte aby se tato akce zobrazila v kalendáři následujícího dne.

en: View Calendar
cs: Zobrazit kalendář

en: Add %s
cs: Vytvořit (%s)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Calendar
cs: Kalendář

en: List
cs: Seznam

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Search
cs: Hledat

en: Date
cs: Datum

en: %s In
cs: %s v

en: %s From
cs: %s od

en: Day Of
cs: Dne

en: Once Every 30 Mins
cs: Jednou za 30 minut

en: Error
cs: Chyba

en: License Key
cs: Licenční klíč

en: A valid license key is required for support and updates
cs: Platný licenční klíč je vyžadován pro podporu a aktualizace

en: License key(s) updated.
cs: Licenční klíč(e) byl aktualizován.

en: unknown date
cs: neznámé datum

en: Sorry, key validation server is not available.
cs: Omlouváme se, ale server k ověření klíče není dostupný.

en: Sorry, this key is expired.
cs: Omlouváme se, ale platnost tohoto klíče skončila.

en: Sorry, this key is out of installs.
cs: Omlouváme se, ale tento klíč je mimo instalaci.

en: Why am I seeing this message?
cs: Proč vidím tuto zprávu?

en: Sorry, this key is not valid.
cs: Omlouváme se, ale tento klíč není platný.

en: Valid Key! Expires on %s
cs: Platný klíč! Platnost tohoto klíče skončí %s

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %ssupport%s.
cs: Hmmm... něco je špatně s tímto validátorem. Kontaktujte prosím %spodporu%s.

en: Events Settings
cs: Nastavení akcí

en: %s Settings
cs: Nastavení %s

en: You've requested a non-existent tab.
cs: Požadovaný panel neexistuje.

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: You don't have permission to do that.
cs: Nemáte dostatečné oprávnění pro tuto činnost.

en: The request was sent insecurely.
cs: Požadavek byl odeslán nezabezpečený.

en: The request wasn't sent from this tab.
cs: Požadavek nebyl odeslán z tohoto panelu.

en: Your form had the following errors:
cs: Ve formuláři se vyskytly následující chyby:

en: None of your settings were saved. Please try again.
cs: Žádné z vašich nastavení nebylo uloženo. Zkuste to prosím znovu.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
cs[0]: Výše uvedené nastavení nebylo uloženo. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.
cs[1]: Výše uvedená nastavení nebyla uložena. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.
cs[2]: Výše uvedená nastavení nebyla uložena. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.

en: There are no fields setup for this tab yet.
cs: Pro tento panel nejsou zatím nastavena žádná pole.

en: System Information
cs: Informace o systému

en: Unknown or not set
cs: Neznámé nebo nenastavené

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
cs: Během načítání této stránky nápovědy došlo k vyprázdnění pravidel pro přesměrování trvalých odkazů. Pravděpodobně je v některém pluginu nebo šabloně nastaveno toto vyprazdňování pravidel (rewrite rule flush)!

en: All Day
cs: Celý den

en: Ongoing
cs: Právě probíhající

en: No matching %1$s listed under %2$s scheduled for %3$s. Please try another day.
cs: Nebyly nalezeny žádné %1$s v rubrice %2$s naplánované na %3$s. Zkuste prosím zvolit jiný den.

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of events.
cs: Nebyly nalezeny žádné %1$s v rubrice %2$s. Zkuste si prosím zobrazit úplný kalendář se seznamem všech akcí.

en: There were no results found.
cs: Nebyly nalezeny žádné záznamy.

en: The requested date "%s" was not valid &ndash; showing the current month instead
cs: Požadované datum "%s" nebylo platné &ndash; místo toho se zobrazuje aktuální měsíc

en: This %s has passed.
cs: %s již proběhla.

en: No upcoming %1$s listed under %2$s. Check out upcoming %3$s for this category or view the full calendar.
cs: Žádné nadcházející %1$s v rubrice %2$s. Podívejte se na nadcházející %3$s z této rubriky nebo si zobrazte úplný kalendář.

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of %3$s.
cs: Nebyly nalezeny žádné %1$s v rubrice %2$s. Zkuste si zobrazit úplný kalendář a prohlédnout ostatní %3$s.

en: No previous %s
cs: Žádné předchozí %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
cs: Přepisy šablon je třeba přemístit do správného podadresáře: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
cs: Přepisy šablon je třeba přemístit do správného podadresáře: tribe_get_template_part('%s')

en: Order #
cs: Číslo obj.

en: Order Status
cs: Stav objednávky

en: Ticket type
cs: Typ vstupenky

en: Ticket #
cs: Vstupenka

en: Security Code
cs: Kontrolní kód

en: Check in
cs: Zaregistrovat

en: Undo Check in
cs: Zrušit registraci

en: Print
cs: Tisk

en: Export
cs: Exportovat

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
cs: Filtrovat podle jména kupce, čísla vstupenky, objednávky nebo kontrolního kódu

en: Delete
cs: Smazat

en: Tickets
cs: Vstupenky

en: Ticket header image
cs: Obrázek v záhlaví vstupenky

en: Set as ticket header
cs: Použít jako obrázek v záhlaví vstupenky

en: Your ticket has been saved.
cs: Vaše vstupenka byla uložena.

en: Your ticket has been deleted.
cs: Vaše vstupenka byla smazána.

en: See who purchased tickets to this event
cs: Kdo si koupil vstupenky na tuto akci

en: Attendees
cs: Účastníci

en: You need to select a user or type a valid email address
cs: Je třeba vybrat uživatele nebo zadat platnou emailovou adresu

en: Sending...
cs: Odesílání...

en: Columns
cs: Sloupce

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
cs: Pomocí záložky &#8222;Nastavení zobrazených informací&#8220; si můžete vybrat, které sloupce chcete zobrazit. Tento výběr se projeví při výpisu, při odesílání emailem, při tisku a při exportu do CSV souboru.

en: Yes
cs: Ano

en: attendees
cs: ucastnici

en: Attendee List for: %s
cs: Seznam účastníků na: %s

en: Invalid or incomplete field passed
cs: Zadáno neplatné nebo neúplné pole

en: Field ID:
cs: ID pole:

en: Non-existant field validation function passed
cs: Zadána neexistující validační funkce pole

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
cs: se jménem funkce:

en: %s must contain numbers and letters only
cs: %s se musí skládat pouze z číslic a písmen

en: %s must contain numbers, letters and dots only
cs: %s se musí skládat pouze z číslic, písmen a teček.

en: %s must be a positive number.
cs: %s musí být kladné číslo.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
cs: %s musí být platným názvem v URL (číslice, písmena, pomlčky, a podtržítka).

en: %s must be a valid absolute URL.
cs: %s musí být platná absolutní adresa URL.

en: %s must have a value that's part of its options.
cs: %s musí mít hodnotu, která je jednou z možných voleb.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
cs: Kontrola porovnávání se nezdařila, protože nebyla zadána porovnávací hodnota pro pole %s

en: %s cannot be the same as %s.
cs: %s nemůže být stejné jako %s.

en: %s cannot be a duplicate
cs: %s nemůže být duplicitní

en: %s must be a number or percentage.
cs: %s musí být číslo nebo procento.

en: %s must be a number between 0 and 21.
cs: %s musí být číslo v rozmezí 0 až 21.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
cs: %s se musí skládat pouze z písmen, číslic, pomlček, apostrofů a mezer.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
cs: %s se musí skládat pouze z písmen, mezer, apostrofů a pomlček.

en: %s must consist of 5 numbers.
cs: %s se musí skládat z 5 čísel.

en: %s must be a phone number.
cs: %s musí být telefonní číslo.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
cs: Seznam zemí musí být formátován jako jedna země na řádek v následujícím formátu: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Select a Country:
cs: Vyberte zemi:

en: Afghanistan
cs: Afghánistán

en: Albania
cs: Albánie

en: Algeria
cs: Alžírsko

en: American Samoa
cs: Americká Samoa

en: Antarctica
cs: Antarktida

en: Antigua And Barbuda
cs: Antigua a Barbuda

en: Armenia
cs: Arménie

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: Azerbaijan
cs: Ázerbájdžán

en: Bahamas
cs: Bahamy

en: Bahrain
cs: Bahrajn

en: Bangladesh
cs: Bangladéš

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Bermuda
cs: Bermudy

en: Bhutan
cs: Bhútán

en: Bolivia
cs: Bolívie

en: Bosnia And Herzegowina
cs: Bosna a Hercegovina

en: Bouvet Island
cs: Bouvetův ostrov

en: Brazil
cs: Brazílie

en: British Indian Ocean Territory
cs: Britské indickooceánské území

en: Brunei Darussalam
cs: Brunej

en: Bulgaria
cs: Bulharsko

en: Cambodia
cs: Kambodža

en: Cameroon
cs: Kamerun

en: Canada
cs: Kanada

en: Cape Verde
cs: Kapverdy

en: Cayman Islands
cs: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
cs: Středoafrická republika

en: Chad
cs: Čad

en: China
cs: Čína

en: Christmas Island
cs: Vánoční ostrov

en: Cocos (Keeling) Islands
cs: Kokosové (Keelingovy) ostrovy

en: Colombia
cs: Kolumbie

en: Comoros
cs: Komory

en: Congo
cs: Republika Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
cs: Demokratická republika Kongo

en: Cook Islands
cs: Cookovy ostrovy

en: Costa Rica
cs: Kostarika

en: Cote D'Ivoire
cs: Pobřeží slonoviny

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
cs: Chorvatsko

en: Cuba
cs: Kuba

en: Cyprus
cs: Kypr

en: Czech Republic
cs: Česká republika

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Djibouti
cs: Džibutsko

en: Dominica
cs: Dominika

en: Dominican Republic
cs: Dominikánská republika

en: East Timor
cs: Východní Timor

en: Ecuador
cs: Ekvádor

en: El Salvador
cs: Salvador

en: Equatorial Guinea
cs: Rovníková Guinea

en: Estonia
cs: Estonsko

en: Ethiopia
cs: Etiopie

en: Falkland Islands (Malvinas)
cs: Falklandy (Malvíny)

en: Faroe Islands
cs: Faerské ostrovy

en: Fiji
cs: Fidži

en: Finland
cs: Finsko

en: France
cs: Francie

en: France, Metropolitan
cs: Metropolitní Francie

en: French Guiana
cs: Francouzská Guyana

en: French Polynesia
cs: Francouzská Polynésie

en: French Southern Territories
cs: Francouzská jižní a antarktická území

en: Gambia
cs: Gambie

en: Georgia
cs: Gruzie

en: Germany
cs: Německo

en: Greece
cs: Řecko

en: Greenland
cs: Grónsko

en: Heard And Mc Donald Islands
cs: Heardův ostrov a McDonaldovy ostrovy

en: Holy See (Vatican City State)
cs: Svatý stolec (Vatikán)

en: Hong Kong
cs: Hongkong

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: Iceland
cs: Island

en: India
cs: Indie

en: Indonesia
cs: Indonésie

en: Iran (Islamic Republic Of)
cs: Írán

en: Iraq
cs: Irák

en: Ireland
cs: Irsko

en: Israel
cs: Izrael

en: Italy
cs: Itálie

en: Jamaica
cs: Jamajka

en: Japan
cs: Japonsko

en: Jordan
cs: Jordánsko

en: Kazakhstan
cs: Kazachstán

en: Kenya
cs: Keňa

en: Korea, Democratic People's Republic Of
cs: Severní Korea

en: Korea, Republic Of
cs: Jižní Korea

en: Kuwait
cs: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
cs: Kyrgyzstán

en: Lao People's Democratic Republic
cs: Laos

en: Latvia
cs: Lotyšsko

en: Lebanon
cs: Libanon

en: Liberia
cs: Libérie

en: Libya
cs: Libye

en: Liechtenstein
cs: Lichtenštejnsko

en: Lithuania
cs: Litva

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: Macau
cs: Macao

en: Macedonia
cs: Makedonie

en: Madagascar
cs: Madagaskar

en: Malaysia
cs: Malajsie

en: Maldives
cs: Maledivy

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Martinique
cs: Martinik

en: Mauritania
cs: Mauritánie

en: Mauritius
cs: Mauricius

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Micronesia, Federated States Of
cs: Mikronésie

en: Moldova, Republic Of
cs: Moldavsko

en: Monaco
cs: Monako

en: Mongolia
cs: Mongolsko

en: Montenegro
cs: Černá Hora

en: Morocco
cs: Maroko

en: Mozambique
cs: Mosambik

en: Namibia
cs: Namibie

en: Nepal
cs: Nepál

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: Netherlands Antilles
cs: Nizozemské Antily

en: New Caledonia
cs: Nová Kaledonie

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: Nicaragua
cs: Nikaragua

en: Nigeria
cs: Nigérie

en: Norfolk Island
cs: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: Norway
cs: Norsko

en: Oman
cs: Omán

en: Pakistan
cs: Pákistán

en: Papua New Guinea
cs: Papua-Nová Guinea

en: Philippines
cs: Filipíny

en: Pitcairn
cs: Pitcairnovy ostrovy

en: Unnamed Venue
cs: Neznámé místo konání

en: United States
cs: Spojené státy

en: Go to plugins page
cs: Zobrazit stránku s přehledem pluginů

en: Return to Plugins page
cs: Zpět na přehled pluginů

en: Go to WordPress Updates page
cs: Zobrazit stránku s přehledem aktualizací WordPressu

en: Return to WordPress Updates
cs: Zpět na přehled aktualizací

en: Welcome to The Events Calendar
cs: Vítejte u pluginu The Events Calendar

en: Thanks for Updating The Events Calendar
cs: Děkujeme za aktualizování pluginu The Events Calendar

en: <a href="%s">Edit the page slug</a>
cs: <a href="%s">Upravte název v URL u stránky</a>

en: Ask the site administrator to edit the page slug
cs: Požádejte administrátora webu aby upravil název v URL u stránky

en:  ask the site administrator set a different Events URL slug.
cs: požádejte administrátora webu aby změnil název v URL u akcí.

en: Use Saved %s:
cs: Použít dřívější hodnoty

en: Edit %s
cs: Upravit (%s)

en: Please wait while timezone data is added to your events.
cs: Počkejte prosím dokud se k vašim akcím nepřidají údaje o časovém pásmu.

en: Update complete: timezone data has been added to all events in the database.
cs: Aktualizace byla dokončena: údaje o časovém pásmu byly přidány ke všem akcím v databázi.

en: %d%% complete
cs: Hotovo: %d%%

en: A problem stopped the timezone update process from completing. Please refresh and try again.
cs: Došlo k chybě a proces aktualizace časových pásem neskončil v pořádku. Obnovte prosím stránku a zkuste to znovu.

en: %s Categories
cs: Rubriky %s

en: Start Date
cs: Počáteční datum

en: End Date
cs: Koncové datum

en: All %s
cs: Všechny %s

en: Start:
cs: Zahájení:

en: End:
cs: Ukončení:

en: Date:
cs: Datum:

en: Time:
cs: Čas:

en: Merge Duplicates
cs: Sloučit duplicity

en: Event Add-Ons
cs: Doplňky pro akce

[ctx: Cost range separator]
en:  -
cs:  –

en: Free
cs: Zdarma

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
cs: Tento kalendář používá plugin The Events Calendar.

en: Invalid field type specified
cs: Uvedený typ pole je neplatný

en: No radio options specified
cs: Nebyly specifikovány položky přepínače

en: No checkbox options specified
cs: Nebyly specifikovány položky zaškrtávacího políčka

en: No select options specified
cs: Nebyly specifikovány položky rozbalovacího seznamu

en: The file went away. Please try again.
cs: Soubor není k dispozici. Zkuste to prosím znovu.

en: General
cs: Obecné

en: We were unable to process your request. Please try again.
cs: Nepodařilo se zpracovat váš požadavek. Zkuste to prosím znovu.

en: The following fields are required for a successful import:
cs: Pro úspěšný import jsou vyžadována následující pole:

en: Do Not Import
cs: Neimportovat

en: Event Name
cs: Název akce

en: Event Description
cs: Popis akce

en: Event Start Date
cs: Počáteční datum akce

en: Event Start Time
cs: Čas zahájení akce

en: Event End Date
cs: Koncové datum akce

en: Event End Time
cs: Čas ukončení akce

en: All Day Event
cs: Celodenní akce

en: Event Venue Name
cs: Místo konání akce

en: Event Organizer Name
cs: Jméno pořadatele akce

en: Event Show Map Link
cs: Zobrazit odkaz na mapu akce

en: Event Show Map
cs: Zobrazit mapu akce

en: Event Cost
cs: Vstupné na akci

en: Event Currency Symbol
cs: Symbol měny akce

en: Event Currency Position
cs: Umístění měny akce

en: Event Category
cs: Rubrika akce

en: Event Tags
cs: Štítky akce

en: Event Website
cs: Webová stránka akce

en: Venue Name
cs: Místo konání

en: Venue Country
cs: Země místa konání

en: Venue Address
cs: Adresa místa konání

en: Venue Address 2
cs: Adresa místa konání (2)

en: Venue City
cs: Město místa konání

en: Venue State/Province
cs: Kraj místa konání

en: Venue Zip
cs: PSČ místa konání

en: Venue Phone
cs: Telefon místa konání

en: Venue Website
cs: Web místa konání

en: Organizer Name
cs: Jméno pořadatele

en: Organizer Email
cs: Email pořadatele

en: Organizer Website
cs: Web pořadatele

en: Organizer Phone
cs: Telefon pořadatele

en: No importer defined for %s
cs: Pro %s není definovaný importer

en: Missing required fields in row %d.
cs: Chybí vyžadovaná pole v řádku %d.

en: Failed to import record in row %d.
cs: Nepodařilo se importovat záznam v řádku %d.

en: %s (post ID %d) updated.
cs: Příspěvek %s (ID: %d) byl aktualizován.

en: %s (post ID %d) created.
cs: Příspěvek %s (ID: %d) byl vytvořen.

en: Temporary file not found. Could not save %s.
cs: Dočasný soubor nebyl nalezen. Nepodařilo se uložit soubor %s.

en: Could not save %s.
cs: Soubor %s nelze uložit.

en: Settings saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: A widget that displays upcoming events.
cs: Widget, který zobrazuje seznam nadcházejících akcí.

en: Events List
cs: Seznam akcí

en: Upcoming Events
cs: Nadcházející akce

en: Venues
cs: Místa konání

en: Venue
cs: Místo konání

en: Organizers
cs: Pořadatelé

en: Organizer
cs: Pořadatel

en: Events
cs: Akce

en: Event
cs: Akce

en: month
cs: měsíc

en: list
cs: seznam

en: upcoming
cs: nadcházející

en: past
cs: uplynulé

en: day
cs: den

en: today
cs: dnes

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
cs: Vaše verze pluginu The Events Calendar není dostatečně aktuální s jedním z jeho doplňků. Proveďte prosím %saktualizaci.%s

en: The following plugins are out of date: %1$s. All add-ons contain dependencies on The Events Calendar and will not function properly unless paired with the right version. %2$sLearn More%3$s.
cs: Následující pluginy jsou zastaralé: %1$s. Všechny doplňky jsou závislé na pluginu The Events Calendar a nebudou fungovat správně, pokud nejsou spárovány se správnou verzí. %2$sPodrobnější informace%3$s.

en: Display
cs: Zobrazování

en: Help
cs: Nápověda

en: Licenses
cs: Licence

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
cs: Omlouváme se, ale plugin The Events Calendar vyžaduje alespoň WordPress %s. Aktualizujte si prosím svůj WordPress.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
cs: Omlouváme se, ale plugin The Events Calendar vyžaduje alespoň PHP %s. Požádejte svého poskytovatele webhostingu o přechod na novější verzi PHP.

en: category
cs: rubrika

en: tag
cs: stitek

en: Add New
cs: Vytvořit

en: Add New %s
cs: Vytvořit nový záznam (%s)

en: New %s
cs: Vytvořit (%s)

en: View %s
cs: Zobrazit (%s)

en: Search %s
cs: Hledat %s

en: No %s found
cs: Nebyly nalezeny žádné záznamy (%s)

en: No %s found in Trash
cs: V koši nebyly nalezeny žádné záznamy (%s)

en: %s Category
cs: Rubrika %s

en: Search %s Categories
cs: Hledat rubriky %s

en: All %s Categories
cs: Všechny rubriky %s

en: Parent %s Category
cs: Nadřazená rubrika %s

en: Parent %s Category:
cs: Nadřazená rubrika %s:

en: Edit %s Category
cs: Upravit rubriku %s

en: Update %s Category
cs: Aktualizovat rubriku %s

en: Add New %s Category
cs: Vytvořit novou rubriku %s

en: New %s Category Name
cs: Název nové rubriky %s

en: Custom field updated.
cs: Uživatelské pole bylo aktualizováno.

en: Custom field deleted.
cs: Uživatelské pole bylo smazáno.

en: %s updated.
cs: %s – aktualizováno.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: %1$s restored to revision from %2$s
cs: Následující verze %1$s byla úspěšně obnovena: %2$s

en: %s saved.
cs: %s – uloženo.

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
cs: j.n.Y, G:i

note: translators: %s: date and time of the revision
en: %s restored to revision from %s
cs: Následující verze (%s) byla úspěšně obnovena: %s

en: %s published.
cs: %s – publikováno.

en: %s submitted.
cs: %s – odesláno ke schválení.

en: %s draft updated.
cs: Koncept (%s) byl uložen.

en: Use New %s
cs: Použít nový záznam

en: My %s
cs: Moje záznamy

en: Available %s
cs: %s k dispozici

en: No saved %s exists.
cs: Zatím nebyl uložen žádný záznam.

en: Next
cs: Další

en: Prev
cs: Předchozí

en: Today
cs: Dnes

en: Done
cs: Hotovo

en: Network
cs: Síť webů

en: page
cs: strana

en: event
cs: akce

en: events
cs: kalendar-akci

en: all
cs: vse

en: Date out of range.
cs: Datum je mimo platný rozsah.

en: %s Options
cs: Nastavení %s

en: %s Information
cs: %s – údaje

en: Support
cs: Podpora

en: View All Add-Ons
cs: Prohlédnout všechny doplňky

en: News from Modern Tribe
cs: Novinky od Modern Tribe

en: Additional Functionality
cs: Další funkce

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
cs: Hledáte další funkce, včetně opakujících se akcí, prodeje vstupenek, veřejně přidávaných akcí, nových způsobů zobrazení a další?
