Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (748 entries)

en:  and
lt: ir

en: %1$s %2$s iCal Feed
lt: %1$s %2$s iCal tiektuvas

en: %1$s for %2$s
lt: %1$s nuo %2$s

en: %1$s for %2$s - %3$s
lt: %1$s nuo %2$s - %3$s

en: %s (post ID %d) created.
lt: %s (įrašo ID %d) sukurtas.

en: %s (post ID %d) updated.
lt: %s (įrašo ID %d) atnaujintas.

en: %s Categories
lt: %s kategorijos

en: %s Category
lt: %s kategorija

en: %s Cost
lt: %s kaina

en: %s From
lt: %s nuo

en: %s In
lt: %s kalendoriuje

en: %s Information
lt: %s informacija

en: %s List Navigation
lt: %s sąrašo navigacija

en: %s Name Already Exists
lt: %s vardas jau egzistuoja

en: %s Name:
lt: %s pavadinimas:

en: %s Navigation
lt: %s navigacija

en: %s Options
lt: %s parinktys

en: %s Settings
lt: %s nustatytmai

en: %s Tags:
lt: %s žymės:

en: %s Website
lt: %s tinklapis

en: %s cannot be a duplicate
lt: %s negali būti dublikatas

en: %s cannot be the same as %s.
lt: %s negali būti tas pats kaip%s

en: %s draft updated.
lt: %s juodraštis atnaujintas.

en: %s for
lt: %s

en: %s must be a number between 0 and 21.
lt: %s turi būti skaičius nuo 0 iki 21.

en: %s must be a number or percentage.
lt: %s turi būti skaičius arba procentas.

en: %s must be a phone number.
lt: %s turi būti telefono numeris.

en: %s must be a positive number.
lt: %s turi būti teigiamas skaičius.

en: %s must be a valid absolute URL.
lt: %s turi būti galiojantis absoliutus URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
lt: %s turi būti galiojantis trumpinys (skaičiai, raidės, brūkšneliai ir pabraukimai).

en: %s must consist of 5 numbers.
lt: %s turi būti sudaryti iš 5 skaičių.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
lt: %s turi sudaryti tik raidės, skaičiai, brūkšneliai, apostrofai ir tarpai.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
lt: %s turi sudaryti tik raidės, tarpai, apostrofai ir brūkšneliai.

en: %s must contain numbers and letters only
lt: %s turi būti tik skaičiai ir raidės

en: %s must contain numbers, letters and dots only
lt: %s turi būti tik skaičiai, raidės ir taškai

en: %s must have a value that's part of its options.
lt: %s turi turėti reikšmę, kuri yra jos pasirinkties dalis.

en: %s published.
lt: %s paskelbta.

en: %s restored to revision from %s
lt: %s atkurta į versiją iš %s

en: %s saved.
lt: %s išsaugota.

en: %s submitted.
lt: %s pateikta.

en: %s updated.
lt: %s atnaujinta.

en: (0 or empty for free tickets)
lt: (0 arba tuščia nemokamiems bilietams)

en: + Google Map
lt: + Google žemėlapis

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
lt: 0 = nutolinta; 21 = priartinta.

en: 5 star ratings help us bring TEC to more users. More happy users mean more support, more features, and more of everything you know and love about The Events Calendar. We couldn't do this without your support.
lt: 5 žvaigždučių įvertinimas padeda mums Renginių kalendorių pristatyti vis daugiau vartotojų. Daugiau laimingų vartotojų reiškia daugiau pagalbos, daugiau funkcijų ir daugiau visko ką jūs žinote ir mylite apie Renginių Kalendorių. Mes negalėtumėme tai padaryti be jūsų paramos.

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
lt: <p>Kituose trijuose laukuose priimami tokie datos formatai kaip ir php date() funkcijos.  <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Išmokti parengti reikiamą datos formatą galite čia</a>.</p>

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
lt: Pilnai suprojektuota ir stilizuota tema jūsų renginių puslapiams.

en: A valid license key is required for support and updates
lt: Pagalbai ir atnaujinimams reikalingas galiojantis licencijos raktas

en: A widget that displays upcoming events.
lt: Valdiklis, kuris rodo artėjančius renginius.

en: Activate %s
lt: Aktyvuoti %s

en: Activate Plugin
lt: Įjungti įskiepį

en: Add %s
lt: Pridėti %s

en: Add HTML after event content
lt: Pridėti HTML po renginio turinio

en: Add HTML before event content
lt: Pridėti HTML prieš renginio turinį

en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add New %s
lt: Pridėti naują %s

en: Add New %s Category
lt: Pridėti naują %s kategoriją

en: Add new ticket
lt: Pridėti naują bilietą

en: Add to Google Calendar
lt: Pridėti prie Google kalendoriaus

en: Additional Functionality
lt: Papildomos funkcijos

en: Addons for Community, Tickets, Filters, Facebook and more.
lt: Papildiniai bendruomenei, bilietai, filtrai, Facebook ir daugiau.

en: Address:
lt: Adresas:

en: Advanced Template Settings
lt: Išplėstiniai šablono parametrai

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
lt: Po organizatorių ir vietų importavimo, importuokite savo renginius:

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
lt: Kai tik užkrausite savo failą, turėsite galimybę nurodyti, kaip jūsų stulpeliai CSV faile susisies su laukais Renginių Kalendoriuje.

en: Alaska
lt: Aliaska

en: Albania
lt: Albanija

en: All %s
lt: Visi %s

en: All %s Categories
lt: Visos %s kategorijos

en: All Day
lt: Visą dieną

en: All Day %s:
lt: Visos dienos %s

en: All Day Event
lt: Visos dienos renginys

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Antarctica
lt: Antarktika

en: Antigua And Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lt: Ar jūs mąstote "Vau, šis papildinys nepakartojamas! Gal turėčiau padėkoti Modern Tribe už visą jų sunkų darbą." Didžiausią padėką kurią mes galime paprašyti tai pripažinimas. Pridėkite mažą tekstą nuorodą į Renginių Kalendoriaus projektą apačioje savo kalendoriaus.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lt: Ar jūs mąstote "Vau, šis papildinys nepakartojamas! Gal turėčiau padėkoti Modern Tribe už visą jų sunkų darbą." Didžiausią padėką kurią mes galime paprašyti tai pripažinimas. Pridėkite mažą tekstą nuorodą į Renginių Kalendoriaus projektą apačioje savo kalendoriaus.

en: Arkansas
lt: Arkanzasas

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Attendee List
lt: Dalyvių sąrašas

en: Attendee List for: %s
lt: Dalyvių sąrašas: %s

en: Attendees
lt: Dalyviai

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Available %s
lt: Galimas %s

en: Awaiting review:
lt: Laukiama apžvalgos:

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: Bahrain
lt: Bahrainas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Basic Template Settings
lt: Pagrindiniai šablono nustatymai

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bosnia And Herzegowina
lt: Bosnija ir Hercogavina

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bouvet Island
lt: Bouvet sala

en: Brazil
lt: Brazilija

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno britų sritis

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjus

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burundi
lt: Burundija

en: CSV File:
lt: CSV failas:

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Calendar Month Navigation
lt: Kalendorinio mėnesio navigacija

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
lt: Kalendorius sukurtas %sThe Events Calendar%s

en: California
lt: Kalifornija

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cancel
lt: Atcelt

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Category
lt: Kategorija

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt: Centrinė Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: Check in
lt: Prisiregistruoti

en: Check out the New User Primer &amp; Tutorials
lt: Patikrinkite naujus vartotojo pradmenis ir pamokas

en: Check out the available add-ons
lt: Peržiūrėkite galimus papildinius

en: Check this to use the classic header.
lt: Pažymėkite tai, jei norite naudoti klasikinę antraštę.

en: Check to enable maps for events and venues.
lt: Pažymėkite, kad įjungti žemėlapius renginiams ir varžyboms.

en: Checked in:
lt: Patikrinta:

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
lt: Pasirinkite puslapio šabloną išvaizdai valdyti jūsų kalendoriaus ar renginių turiniui.

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: City:
lt: Miestas:

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Click to view a Google Map
lt: Spustelėkite norėdami peržiūrėti Google žemėlapį

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Kylingo) salos

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Colorado
lt: Koloradas

en: Column Headings
lt: Stulpelių antraštės

en: Column Mapping: %s
lt: Stulpelių susiejimas: %s

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Columns have been mapped based on your last import. Please ensure the selected fields match the columns in your CSV file.
lt: Stulpeliai buvo susieti pagal jūsų paskutinį importavimą. Prašome įsitikinti, ar pasirinkti laukai atitinka stulpelius jūsų CSV faile.

en: Community Events
lt: Bendruomenės renginiai

en: Comoros
lt: Komorai

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
lt: Palyginimo patikrinti nepavyko, nes nebuvo nurodyta jokia palyginimo vertė laukui %s

en: Congo
lt: Kongas

en: Congo, The Democratic Republic Of The
lt: Kongas, Demokratinė Respublika

en: Connecticut
lt: Konektikutas

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Cost:
lt: Kaina:

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cote D'Ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: Could not save %s.
lt: Nepavyko įrašyti %s.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
lt: Šalių sąrašas turi būti suformatuota kaip viena šalis eilutėje šiuo formatu: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Country:
lt: Šalis:

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
lt: Kroatia (Vietinis pavadinimas: Hrvatska)

en: Cuba
lt: Kuba

en: Currency Symbol:
lt: Valiutos simbolis:

en: Currency symbol follows value
lt: Valiutos simbolis prieš reikšmę

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
lt: Už kainos

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
lt: Prieš kainą

en: Custom field deleted.
lt: Pasirinktinis laukas ištrintas.

en: Custom field updated.
lt: Pasirinktinis laukas atnaujintas.

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: Date
lt: Data

en: Date Format Settings
lt: Datos formato nustatymai

en: Date out of range.
lt: Data nepatenka į diapazoną.

en: Date time separator
lt: Datos laiko skirtukas

en: Date with year
lt: Data su metais

en: Date without year
lt: Data be metų

en: Date:
lt: Data:

en: Datepicker Date Format
lt: Datos pasirinkimo formatas

en: Day
lt: Diena

en: Day Navigation
lt: Dienos navigacija

en: Day Of
lt: Išeiginė

en: Day's %s
lt: Dienos %s

en: Debug Bar Plugin
lt: Derinimo juostos priedas

en: Debug mode
lt: Derinimo režimas

en: Default Events Template
lt: Įprastas renginių šablonas

en: Default Page Template
lt: Įprastas puslapio šablonas

en: Default currency symbol
lt: Numatytasis valiutos simbolis

en: Default stylesheet used for events templates
lt: Naudojamas įprastas stilius renginių šablonams

en: Default view
lt: Numatytoji peržiūra

en: Delaware
lt: Delaveras

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Denmark
lt: Danija

en: Details
lt: Informacija

en: Disable the Event Search Bar
lt: Išjungti renginio paieškos juostą

en: Display
lt: Rodymas

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: District of Columbia
lt: Kolumbijos rajonas

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Do Not Import
lt: Neimportuoti

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Done
lt: Įvykdyta

en: Download .ics file
lt: Parsisiųsti .ics failą

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
lt: Dubliuoti vietas ir organizatorius

en: East Timor
lt: Rytų Timoras

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Edit
lt: Koreguoti

en: Edit %s
lt: Koreguoti %s

en: Edit %s Category
lt: Koreguoti %s kategoriją

en: Edit Event
lt: Redaguoti Renginį

en: Edit in %s
lt: Koreguoti %s

en: Edit ticket
lt: Redaguoti bilietą

en: Egypt
lt: Egiptas

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Email
lt: El.paštas

en: Email Address:
lt: El.pašto adresas:

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Enable Google Maps
lt: Įjungti Google žemėlapius

en: Enable comments on event pages.
lt: Rodyti komentarus renginio puslapyje

en: Enable event views
lt: Įjungti renginių peržiūras

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
lt: Įjungti live ajax datos parinktuvą vartotojo sąsajoje (Vartotojo sutikimas nėra būtinas).

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
lt: Įjunkite šią parinktį jei norite įrašyti derinimo informaciją. Pagal numatytuosius nustatymus tai bus įrašoma jūsų serverio PHP klaidų ataskaitoje. Jei norite matyti įrašų žinutes jūsų naršyklėje, tada mes rekomenduojama jums įsidiegti %s ir susirasti "Tribe" skirtuką derinimo išvestyje.

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: End Date &amp; Time:
lt: Pabaigos data ir laikas:

en: End Date / Time:
lt: Pabaigos data / laikas:

en: End of day cutoff
lt: Dienos pabaigos uždarymas

en: End sale:
lt: Pabaigti prekybą:

en: End:
lt: Pabaiga:

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
lt: Įveskite 0, jeigu %s yra nemokamas, arba palikite tuščią, norėdami paslėpti lauką.

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view.
lt: Įveskite datos formatą tik mėnesiui ir metams rodyti. Naudojamas mėnesio rodyme.

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year.
lt: Įveskite formatą, skirtą datos be metų rodymui. Naudojama, kai rodomas einamųjų metų renginys.

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
lt: Įveskite skirtuką kuris bus įdėtas tarp datos ir laiko kai abu jie bus rodomi.

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
lt: Įveskite skirtuką kuris bus naudojamas tarp renginio pradžios laiko ir pabaigos.

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Error
lt: Klaida

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Event
lt: Renginys

en: Event Add-Ons
lt: Renginio papildiniai

en: Event Category
lt: Renginio kategorija

en: Event Cost
lt: Renginio kaina

en: Event Description
lt: Renginio aprašymas

en: Event Details
lt: Renginio informacija

en: Event End Date
lt: Renginio pabaigos data

en: Event End Time
lt: Renginio pabaigos laikas

en: Event Fields
lt: Renginių laukai

en: Event Name
lt: Renginio pavadinimas

en: Event Organizer Name
lt: Renginio organizatoriaus pavadinimas

en: Event Show Map
lt: Renginio žemėlapio rodymas

en: Event Show Map Link
lt: Renginio žemėlapio rodymo nuoroda

en: Event Start Date
lt: Renginio pradžios data

en: Event Start Time
lt: Renginio pradžios laikas

en: Event Tags:
lt: Renginių žymos:

en: Event Venue Name
lt: Renginio vietos pavadinimas

en: Event Views Navigation
lt: Renginių peržiūros navigacija

en: Event Website
lt: Renginio internetinė svetainė

en: Events
lt: Renginiai

en: Events Import
lt: Renginių importavimas

en: Events List
lt: Renginių sąrašas

en: Events Settings
lt: Renginių nustatymai

en: Events URL slug
lt: Renginių URL trumpinys

en: Events template
lt: Renginių šablonas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: FAQs, Documentation, Tutorials and Forums
lt: DUK, dokumentacija, pamokos ir forumas

en: Failed to import record in row %d.
lt: Nepavyko importuoti įrašo eilutėje %d.

en: Falkland Islands (Malvinas)
lt: Falklando salos (Malvinų)

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Field ID:
lt: Lauko ID:

en: Fiji
lt: Fidžis

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
lt: Filtruoti pagal pirkėjo vardą, bilieto nr., užsakymo nr., ar apsaugos kodą

en: Filters
lt: Filtrai

en: Finalized:
lt: Užbaigtas:

en: Find %s
lt: Rasti %s

en: Find out more
lt: Sužinokite daugiau

en: Find out more »
lt: Sužinoti daugiau »

en: Finding & extending your calendar.
lt: Rasti ir praplėsti savo kalendorių.

en: Finding your calendar.
lt: Rasti savo kalendorių.

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: France, Metropolitan
lt: Prancūzija, Metropolitenas

en: Free
lt: Nemokama

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos pietinės teritorijos

en: Full Styles
lt: Pilni stiliai

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: General
lt: Bendras

en: General Settings
lt: Bendrieji parametrai

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Get the Skinny on the Latest Updates
lt: Gaukite karščiausias naujienas su naujausiais atnaujinimais

en: Getting Started
lt: Pradžia

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Go to WordPress Updates page
lt: Eiti į WordPress atnaujinimų puslapį

en: Go to plugins page
lt: Eiti į įskiepių puslapį

en: Google Calendar
lt: Google kalendorius

en: Google Maps default zoom level
lt: Google žemėlapio numatytas priartinimo lygis

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
lt: Turite renginį, veikianti po vidurnakčio? Pasirinkite laiką, po to įvykio pabaigos, kad nerodytumėte renginio kitą dieną kalendoriuje.

en: Hawaii
lt: Havajai

en: Heard And Mc Donald Islands
lt: Kaimanų salos

en: Help
lt: Pagalba

en: Here is the iCal feed URL for your events:
lt: Čia yra iCal tiekimo URL jūsų renginiams:

en: Hide the following settings tabs on every site:
lt: Slėpti šiuos parametrų skirtukus kiekvienoje svetainėje:

en: Holy See (Vatican City State)
lt: Šventasis Sostas (Vatikano Miesto Valstybė)

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Iceland
lt: Islandija

en: Idaho
lt: Aidahas

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
lt: Jei jūs susipažinęs su HTML, galite pridėti  papildomą kodą po renginio šablono. Kai kurios temos gali reikalauti to, kad pagelbėtų su stiliumi ir išdėstymu.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
lt: Jei jūs susipažinęs su HTML, galite pridėti  papildomą kodą prieš renginio šabloną. Kai kurios temos gali reikalauti to, kad pagelbėtų su stiliumi ir išdėstymu.

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
lt: Jei jūsų renginiai turi organizatorius ar vietas, prašome juos importuoti pirmus.

en: Illinois
lt: Ilinojus

en: Import
lt: Importuoti

en: Import CSV File
lt: Importuoti CSV failą

en: Import Instructions
lt: Importavimo instrukcijos

en: Import Result
lt: Importavimo rezultatai

en: Import Settings
lt: Importavimo nustatymai

en: Import Type:
lt: Importavimo tipas:

en: Import complete!
lt: Importavimas baigtas!

en: Include events in main blog loop
lt: Įtraukti renginius į pagrindinį pasikartojantį blog'ą

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Initializing Tribe Events on %s
lt: Inicijuojami Tribe Renginiai %s

en: Inserted: %d
lt: Įterpta: %d

en: Install %s
lt: Įdiegti %s

en: Instructions
lt: Instrukcijos

en: Invalid User ID
lt: Netinkamas vartotojo ID

en: Invalid field type specified
lt: Nurodytas neleistinas lauko tipas

en: Invalid or incomplete field passed
lt: Neleistinas arba nebaigtas laukas praėjo

en: Iowa
lt: Ajova

en: Iran (Islamic Republic Of)
lt: Iranas (Islamo Respublika)

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Israel
lt: Izraelis

en: Italy
lt: Italija

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Kansas
lt: Kanzasas

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Keep The Events Calendar Core FREE
lt: Palikite Renginių Kalendoriaus branduolį NEMOKAMA

en: Kentucky
lt: Kentukis

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Korea, Democratic People's Republic Of
lt: Korėja, Demokratinė Liaudies Respublika

en: Korea, Republic Of
lt: Korėjos Respublika

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Lao People's Democratic Republic
lt: Laoso Liaudies Demokratinė Respublika

en: Last Update
lt: Paskutinis naujinimas

en: Latest Version:
lt: Naujausia versija:

en: Latvia
lt: Latvija

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Libya
lt: Libija

en: License Key
lt: Licencijavimo raktas

en: License key(s) updated.
lt: Licencijavimo raktas(ai) atnaujintas(i).

en: Licenses
lt: Licencijos

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: List
lt: Sąrašas

en: Listed %s
lt: Visi %s

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Loading %s
lt: %s kraunami

en: Location
lt: Vieta

en: Looking for More Features?
lt: Domina daugiau funkcijų?

en: Looking for Something Special?
lt: Ieškote kažko specialaus?

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
lt: Ieškote papildomų funkcijų, įskaitant besikartojančių renginių, pasirinktinių meta, bendruomenės renginių, bilietų pardavimo ir daugiau?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
lt: Ieškote papildomų funkcijų, įskaitant besikartojančių renginių, bilietų pardavimo, viešai pateikiamų renginių, naujų atvaizdavimų ir daugiau?

en: Louisiana
lt: Luisiana

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Macau
lt: Makao

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Maine
lt: Meinas

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Map Settings
lt: Žemėlapio nustatymai

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Maryland
lt: Merilendas

en: Massachusetts
lt: Masačiusetsas

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Merge Duplicates
lt: Sujungti dublikatus

en: Mexico
lt: Meksika

en: Michigan
lt: Mičiganas

en: Micronesia, Federated States Of
lt: Mikronezijos Federacinė Valstija

en: Minnesota
lt: Minesota

en: Miscellaneous Settings
lt: Įvairūs nustatymai

en: Missing required fields in row %d.
lt: Trūksta reikalaujamų laukų eilutėje %d.

en: Mississippi
lt: Misisipė

en: Missouri
lt: Misūris

en: Moldova, Republic Of
lt: Moldovos Respublika

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montenegro
lt: Montenegras

en: Month
lt: Mėnesis

en: Month and year format
lt: Mėnesio ir metų formatas

en: Month view events per day
lt: Mėnesio renginių peržiūra per dieną

en: Month's %s
lt: Mėnesio %s

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
lt: Daugiau stiliaus, bando pagriebti stilius iš jūsų temos.

en: More...
lt: Daugiau...

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: My %s
lt: Mano %s

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: Namibia
lt: Namibija

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Olandija

en: Netherlands Antilles
lt: Olandijos Antilai

en: Network
lt: Tinklas

en: Network Settings
lt: Tinklo parametrai

en: New %s
lt: Naujas %s

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Hampshire
lt: Naujasis Hampšyras

en: New Jersey
lt: Naujasis Džersis

en: New Mexico
lt: Naujoji Meksika

en: New York
lt: Niujorkas

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: News For Events Users
lt: Naujienos renginių vartotojams

en: News and Tutorials
lt: Naujienos ir pamokos

en: News from Modern Tribe
lt: Naujienos iš Modern Triba

en: Newsletter Signup
lt: Naujienlaiškio prenumerata

en: Next
lt: Kitas

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niue salos

en: No %s found
lt: Jokių %s nerasta

en: No %s found in Trash
lt: Jokių %s šiukšliadėžėje nerasta

en: No checkbox options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas varnele

en: No importer defined for %s
lt: Joks importuotojas nenustatytas % s

en: No previous %s
lt: Įvykę %s nerasti

en: No radio options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas taškeliu

en: No saved %s exists.
lt: Išsaugotų %s neegzistuoja.

en: No select options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas

en: Non-existant field validation function passed
lt: Neegzistuojančio lauko patvirtinimo funkcija praėjo

en: None of your settings were saved. Please try again.
lt: Nė vienas iš jūsų nustatymų nebuvo įrašytas. Bandykite dar kartą.

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: North Carolina
lt: Šiaurės Karolina

en: North Dakota
lt: Šiaurės Dakota

en: Northern Mariana Islands
lt: Marianos šiaurinės salos

en: Norway
lt: Norvegija

en: Number of events to show per page
lt: Rodyti renginių skaičių viename puslapyje

en: Ohio
lt: Ohajas

en: Oman
lt: Omanas

en: Once Every 30 Mins
lt: Kartą per 30 minučių

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
lt: CSV faile vienas stulpelis turi turėti renginio pavadinimą. Kitas turėtų turėti renginio pradžios data. Visi kiti laukai nėra privalomi.

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
lt: CSV faile vienas stulpelis turi turėti organizatoriaus/vietos pavadinimą. Visi kiti laukai nėra privalomi.

en: Ongoing
lt: Tebevykstantis

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
lt: Tik yra pakankamai css, kad pasiekti sudėtingus maketus kaip kalendoriaus ir savaitės rodinius.

en: Order #
lt: Užsakymo #

en: Order Status
lt: Užsakymo būsena

en: Oregon
lt: Oregonas

en: Organizer
lt: Organizatorius

en: Organizer Email
lt: Organizatoriaus el. paštas

en: Organizer Name
lt: Organizatoriaus pavadinimas

en: Organizer Phone
lt: Organizatoriaus telefono nr.

en: Organizer Website
lt: Organizatoriaus svetainė

en: Organizers
lt: Organizatoriai

en: Origin:
lt: Kilmė:

en: PSST... Want a Discount?
lt: PSST... Norite nuolaidos?

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Papua New Guinea
lt: Papua ir Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Parent %s Category
lt: Tėvinio %s kategorija

en: Parent %s Category:
lt: Tėvinio %s kategorija:

en: Past %s
lt: Įvykę %s

en: Pending
lt: Laukia peržiūros

en: Pennsylvania
lt: Pensilvania

en: Perform Import
lt: Vykdyti importavimą

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Phone:
lt: Telefonas:

en: Pitcairn
lt: Pitkernas

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Post draft updated.
lt: Įrašo juodraštis atnaujintas.

en: Post submitted.
lt: Įrašas nusiųstas.

en: Postal Code:
lt: Pašto kodas:

en: Premium Add-Ons
lt: Premium papildiniai

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Price:
lt: Kaina:

en: Print
lt: Spausdinti

en: Product Releases, Tutorials and Community Activity
lt: Produkto leidiniai, pamokos ir bendrijos veikla

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Purchaser
lt: Pirkėjas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Rate It
lt: Įvertinkite

en: Rate it five stars today!
lt: Įvertinkite 5 žvaigždutėmis šiandien!

en: Release Notes
lt: Laidos pastabos

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Requires:
lt: Būtina:

en: Return to Plugins page
lt: Grįžti į įskiepių puslapį

en: Return to WordPress Updates
lt: Grįžti į WordPress atnaujinimus

en: Reunion
lt: Reunionas

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
lt: Perrašymo taisyklės išvalytos šio pagalbos puslapio krovimo metu. Yra tikimybė, kad įskiepyje ar temoje įvykdomas perrašymo taisyklių išvalymas!

en: Rhode Island
lt: Rod Ailandas

en: Right here
lt: Štai čia

en: Romania
lt: Rumunija

en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: Saint Kitts And Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: Saint Vincent And The Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: Sale Price:
lt: Pardavimo kaina:

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sao Tome And Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Save Changes
lt: Įrašyti pakeitimus

en: Save this ticket
lt: Išsaugoti šį bilietą

en: Search
lt: Paieška

en: Search %s
lt: Ieškoti %s

en: Search %s Categories
lt: Ieškoti %s kategorijas

en: Security Code
lt: Saugos kodas

en: See an example of the link
lt: Žr. nuorodos pavyzdį

en: See who purchased tickets to this event
lt: Pažiūrėti, kas įsigijo bilietus į šį renginį

en: Select a Country:
lt: Pasirinkite šalį:

en: Select a State:
lt: Pasirinkite valstiją:

en: Select a User:
lt: Pasirinkite vartotoją:

en: Select an Image
lt: Pasirinkite paveiksliuką

en: Select the appropriate import type.
lt: Pasirinkite tinkamą importavimo tipą.

en: Select the date format to use in datepickers
lt: Pasirinkite datos formatą, kuris bus naudojamas datos rinktuve

en: Select...
lt: Pasirinkite...

en: Sell using:
lt: Parduodama naudojant:

en: Send the attendee list by email
lt: Siųsti dalyvių sąrašą el. paštu

en: Sending...
lt: Siunčiama

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Serbia
lt: Serbija

en: Set as ticket header
lt: Nustatyti kaip bilieto antraštę

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
lt: Nustatykite numatytąjį valiutos simbolį renginių kainoms. Atkreipkite dėmesį, kad tai tik paveiks ateities renginius, ir pakeitimai nebus taikomi atgaline data.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Show Google Map:
lt: Rodyti Google žemėlapį:

en: Show Google Maps Link:
lt: Rodyti Google žemėlapio nuorodą:

en: Show The Events Calendar link
lt: Rodyti Renginių Kalendoriaus nuorodą

en: Show comments
lt: Rodyti komentarus

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
lt: Rodyti renginius su kitais puslapio pranešimais. Kai šis langelis pažymėtas, renginiai taipogi atsirandinės ir numatytame renginių puslapyje.

en: Show widget only if there are upcoming events:
lt: Rodyti valdiklį tik tada, jei yra artėjantys renginiai:

en: Show:
lt: Rodyti:

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Sign Up
lt: Užsiregistruoti

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Single event URL slug
lt: Vieno renginio URL nuorodos trumpinys

en: Skeleton Styles
lt: Griaučių stiliai

en: Skipped row numbers: %s
lt: Praleisti eilučių numeriai: %s

en: Skipped: %d
lt: Praleista: %d

en: Slovakia (Slovak Republic)
lt: Slovakija (Slovakijos Respublika)

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Sold %d
lt: Parduota %d

en: Solomon Islands
lt: Saliamono Salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
lt: Gaila, bet Renginių Kalendoriui reikia PHP %s ar aukštesnės. Kreipkitės į prieglobos administratorių, kad sukurtų jums naujesnės PHP aplinką.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
lt: Atsiprašome, Renginių Kalendorius reikalauja Wordpress %s ar naujesnės. Prašome atnaujinti Wordpress.

en: Sorry, key validation server is not available.
lt: Deja, rakto tikrinimo serveris neprieinamas.

en: Sorry, this key is expired.
lt: Deja, šio rakto galiojimo laikas pasibaigęs.

en: Sorry, this key is not valid.
lt: Deja, šis raktas neteisingas.

en: Sorry, this key is out of installs.
lt: Deja, šis raktas diegiant nebenaudojamas.

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South Carolina
lt: Pietų Karolina

en: South Dakota
lt: Pietų Dakota

en: South Georgia, South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžija, Pietų Sandvičo Salos

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: St. Helena
lt: Šventosios Elenos sala

en: St. Pierre And Miquelon
lt: Švento Pjero ir Mikelono salos

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Start Date &amp; Time:
lt: Pradžios data ir laikas:

en: Start Date / Time:
lt: Pradžios data / laikas:

en: Start sale:
lt: Pradėti prekybą:

en: Start:
lt: Pradžia:

en: State or Province:
lt: Valstija arba provincija:

en: Stock:
lt: Kiekis:

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Support
lt: Pagalba

en: Support Resources
lt: Pagalbos šaltiniai

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
lt: Svalbardos ir Jan Majeno salos

en: Swaziland
lt: Svazilendas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syrian Arab Republic
lt: Sirijos Arabų Respublika

en: System Information
lt: Sistemos informacija

en: Tags:
lt: Žymos:

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tanzania, United Republic Of
lt: Tanzanijos Jungtinė Respublika

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
lt: Šablono perrašymai tūrėtų būti perkelti į teisingą subdirektoriją: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
lt: Šablono perrašymai tūrėtų būti perkelti į teisingą subdirektoriją: tribe_get_template_part('%s')

en: Temporary file not found. Could not save %s.
lt: Laikinas failas nerastas. Nepavyko įrašyti %s.

en: Tennessee
lt: Tenesis

en: Texas
lt: Teksasas

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Thanks for Updating The Events Calendar
lt: Ačiū, kad atnaujinote Renginių Kalendorių

en: The Events Calendar
lt: Renginių kalendorius

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
lt[0]: Aukščiau nurodytas nustatymas nebuvo išsaugotas. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.
lt[1]: Aukščiau nurodyti nustatymai nebuvo išsaugoti. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.
lt[2]: Aukščiau nurodytų nustatymų nebuvo išsaugota. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
lt: Aukščiau turėtų būti daugiskaita, o čia - vienaskaita.<br />Jūsų vieno renginio URL yra: %s

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
lt: Valiutos simbolis paprastai būna prieš reikšmę. Įgalinus šią parinktį, simbolis bus už reikšmės.

en: The file went away. Please try again.
lt: Failas iškeliavo. Bandykite dar kartą.

en: The import statistics above have the following meaning:
lt: Aukščiau pateiktos importavimo statistikos prasmė tokia:

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
lt: Didžiausias paveikslėlio dydis el.pašte bus 580px pločio ir bet kokio aukščio ir tada nustatomas dydis mobiliesiems įrenginiams. Jei norite "retina" palaikymo, naudokite 1160px pločio paveikslėlius.

en: The request was sent insecurely.
lt: Užklausa buvo išsiųsta nesaugiai.

en: The request wasn't sent from this tab.
lt: Užklausa nebuvo išsiųsta iš šio skirtuko.

en: The slug used for building the events URL.
lt: Nuorodos trumpinys yra naudojamas generuojant renginio URL.

en: There are no fields setup for this tab yet.
lt: Kol kas nėra jokių laukų nustatymų šiam skirtukui.

en: There are no upcoming %s at this time.
lt: Šiuo metu nėra artimiausių %s.

en: There were no results found.
lt: Nerasta jokių rezultatų.

en: This %s has passed.
lt: %s jau ivyko.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
lt: Šis renginys buvo sukurtas naudojantis Bendrijos Renginiai. Ar tikrai norite pardavinėti bilietus į renginį?

en: This file has column names in the first row
lt: Šis faile stulpelių pavadinimai pirmoje eilutėje

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
lt: Tai vieta kur visi Modern Tribe Renginių Kalendoriaus tinklo parametrai gali būti keičiami.

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
lt: Ši pasirinktis yra išjungta kai "Išjungti renginių paieškos juostą" yra pažymėta rodymo parametrų skirtuke.

en: Ticket #
lt: Bilietas #

en: Ticket Description:
lt: Bilieto aprašymas

en: Ticket Name:
lt: Bilieto pavadinimas:

en: Ticket Type
lt: Bilieto tipas

en: Ticket header image
lt: Bilieto antraštės paveiksliukas

en: Ticket type
lt: Bilieto tipoas

en: Tickets
lt: Bilietai

en: Time &amp; Date
lt: Laikas &amp; Data

en: Time range separator
lt: Laiko diapazono skirtukas

en: Time:
lt: Laikas:

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: To import organizers or venues:
lt: Importuoti organizatorius ar vietas:

en: Today
lt: Šiandien

en: Togo
lt: Togas

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Tribe Event Add-Ons
lt: Tribe renginių papildiniai

en: Tribe Events Styles
lt: Tribe renginių stiliai

en: Trinidad And Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

en: Turks And Caicos Islands
lt: Terkso ir Kaikoso salos

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: Undo Check in
lt: Atšaukti registraciją

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: United States Minor Outlying Islands
lt: Jungtinių Valstijų mažosios aplinkinės salos

en: Unknown or not set
lt: Nežinoma arba nenustatyta

en: Unnamed Venue
lt: Vieta be pavadinimo

en: Upcoming %s
lt: Artimiausi %s

en: Upcoming Events
lt: Artimiausi renginiai

en: Updated: %d
lt: Atnaujinta: %d

en: Upgrade Plugin
lt: Atnaujinti įskiepį

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
lt: Įkelti CSV failą su vienu įrašu kiekvienoje eilutėje. Pirmojoje eilutėje gali būti stulpelių pavadinimai (patikrinkite langelį žemiau).

en: Upload image for the ticket header
lt: Įkelkite paveikslėlį bilieto antraštei

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Use Javascript to control date filtering
lt: Naudoti Javascript datos filtravimui valdyti

en: Use New %s
lt: Naudoti naują %s

en: Use Saved %s:
lt: Naudoti išsaugotą %s:

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
lt: Naudokite tai, kad pasidalintumėte kalendoriaus duomenimis su "Google" kalendoriumi, Apple iCal ir kitomis suderinamomis aplikacijomis

en: Utah
lt: Juta

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Valid Key! Expires on %s
lt: Galiojantis raktas! Galiojimas baigiasi %s

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Venue
lt: Vieta

en: Venue Address
lt: Vietos adresas

en: Venue Address 2
lt: Vietos adresas 2

en: Venue City
lt: Vietos miestas

en: Venue Country
lt: Vietos šalis

en: Venue Name
lt: Vietos pavadinimas

en: Venue Phone
lt: Vietos telefono nr.

en: Venue State/Province
lt: Vietos valstija/provincija

en: Venue Website
lt: Vietos interneto svetainė

en: Venue Zip
lt: Vietos pašto kodas

en: Venues
lt: Vietos

en: Vermont
lt: Vermontas

en: Version
lt: Verija

en: Viet Nam
lt: Vietnamas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: View %s
lt: Peržiūrėti %s

en: View All %s
lt: Žiūrėti visus %s

en: View All Add-Ons
lt: Peržiūrėti visus papildinius

en: View As
lt: Žiūrėti kaip

en: View Calendar
lt: Peržiūrėti kalendorių

en: View Update Page
lt: Žiūrėti naujinimų puslapį

en: View Welcome Page
lt: Žiūrėti pasisveikinimo puslapį

en: Virgin Islands (British)
lt: Mergelių salos (Britų)

en: Virgin Islands (U.S.)
lt: Mergelių salos (JAV)

en: Virginia
lt: Virdžinija

en: Wallis And Futuna Islands
lt: Volis ir Futūna salos

en: Washington
lt: Vašingtonas

en: We hope our plugin is helping you out.
lt: Mes tikimės, kad mūsų įskiepis padeda jums.

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
lt: Mes siunčiame nuolaidas mūsų pagrindiniams vartotojams per naujienlaiškius.

en: We were unable to process your request. Please try again.
lt: Mums nepavyko apdoroti jūsų užklausos. Bandykite dar kartą.

en: Website:
lt: Interneto svetainė:

en: Week's %s
lt: Savaitės %s

en: Welcome to The Events Calendar
lt: Sveiki atvykę į renginių kalendorių

en: West Virginia
lt: Vakarų Virdžinija

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Where's my calendar?
lt: Kur mano kalendorius?

en: Why am I seeing this message?
lt: Kodėl matau šią žinutę?

en: Wisconsin
lt: Viskonsinas

en: Wyoming
lt: Vajomingas

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Yes
lt: Taip

en: Yesterday
lt: Vakar

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
lt: Jūs naudojates Versiją %s ir nusipelnėte apkabinimo :-)

en: You are up to date!
lt: Naudojatės naujausia versija!

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
lt: Jūs galite naudoti ekrano parinktis, kad pažymėti stulpelius, kuriuos norite matyti. Pasirinkimas veikia žemiau pateiktoje lentelėje, el. laiške, spausdinimui ir CSV eksportui.

en: You don't have permission to do that.
lt: Jūs neturite leidimo tai daryti.

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
lt: Galite rasti vietų bei organizatorių dublikatus kai naujinate Renginių Kalendorių iš išankstinės 3.0 versijos. Spauskite šį mygtuką, kad automatiškai sujungti identiškas vietas bei organizatorius.

en: You must select at least one view.
lt: Turite pasirinkti bent vieną peržiūrą.

en: You need to select a user or type a valid email address
lt: Turite pasirinkti vartotoją arba įvesti galiojantį el. pašto adresą

en: You need to upgrade!
lt: Turite atnaujinti!

en: You've requested a non-existent tab.
lt: Pareikalavote neegzistuojančio skirtuko.

en: Your current Events URL is %s
lt: Jūsų dabartinis renginių URL yra %s

en: Your current events URL is: %s
lt: Jūsų dabartinis renginių URL yra: %s

en: Your form had the following errors:
lt: Jūsų formoje buvo tokios klaidos:

en: Your ticket has been deleted.
lt: Jūsų bilietas buvo panaikintas.

en: Your ticket has been saved.
lt: Jūsų bilietas buvo išsaugotas.

en: Your tickets
lt: Jūsų bilietai

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
lt: Jūsų renginių kalendorius versija pasenusi kartu su vienu iš The Events Calendar papildiniu. Prašome %satsinaujinti dabar.%s

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: attendees
lt: dalyviai

en: category
lt: kategorija

en: day
lt: diena

en: iCal Export
lt: iCal eksportas

en: list
lt: sąrašas

en: month
lt: mėnesis

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
lt: su funkcijos pavadinimu:

en: or
lt: ar

en: past
lt: įvykęs

en: tag
lt: žymė

en: today
lt: šiandien

en: unknown date
lt: nežinoma data

en: upcoming
lt: artimiausi
