Event Tickets - en to bg translation catalogue (447 entries)

en: Cancel
bg: Отмяна

en:  and
bg: и

en: You need to upgrade!
bg: Имате нужда от ъпгрейд !

en: You are up to date!
bg: Разполагате с най-новата версия!

en: Latest Version:
bg: Последна версия:

en: Requires:
bg: Изисква:

en: License Key
bg: Сериен номер

en: A valid license key is required for support and updates
bg: Валиден сериен номер е необходим за поддръжка и актуализации

en: License key(s) updated.
bg: Серийния/те номер(а) са обновени.

en: unknown date
bg: неизвестна дата

en: Sorry, key validation server is not available.
bg: За съжаление сървъра за валидиране не е достъпен.

en: Sorry, this key is expired.
bg: За съжаление, кода ви е изтекъл.

en: Sorry, this key is out of installs.
bg: За съжаление този ключ не е валиден.

en: Why am I seeing this message?
bg: Защо виждате това съобщение?

en: Sorry, this key is not valid.
bg: За съжаление, кода ви не е валиден.

en: Valid Key! Expires on %s
bg: Валиден сериен номер. Изтича на %s

en: French Polynesia
bg: Френска Полинезия

en: French Southern Territories
bg: Френски южни и антарктически територии

en: Gabon
bg: Габон

en: Gambia
bg: Гамбия

en: Georgia
bg: Грузия

en: Germany
bg: Германия

en: Ghana
bg: Гана

en: Gibraltar
bg: Гибралтар

en: Greece
bg: Гърция

en: Greenland
bg: Гренландия

en: Grenada
bg: Гренада

en: Guadeloupe
bg: Гваделупа

en: Guam
bg: Гуам

en: Guatemala
bg: Гватемала

en: Guinea
bg: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg: Гвинея-Бисау

en: Guyana
bg: Гвиана

en: Haiti
bg: Хаити

en: Heard And Mc Donald Islands
bg: Хърд и Макдоналд

en: Holy See (Vatican City State)
bg: Ватикана

en: Honduras
bg: Хондурас

en: Hong Kong
bg: Хонконг

en: Hungary
bg: Унгария

en: More...
bg: Още...

en: Iceland
bg: Исландия

en: India
bg: Индия

en: Indonesia
bg: Индонезия

en: Iran (Islamic Republic Of)
bg: Иран

en: Iraq
bg: Ирак

en: Ireland
bg: Ирландия

en: Israel
bg: Израел

en: Italy
bg: Италия

en: News and Tutorials
bg: Новини и упътвания

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Japan
bg: Япония

en: Jordan
bg: Йордания

en: Kazakhstan
bg: Казахстан

en: Network Settings
bg: Мрежови настройки

en: Kenya
bg: Кения

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
bg: Тук е мястото, откъдето могат да се променят всички глобални настройки на Modern Tribe's The Events Calendar.

en: Kiribati
bg: Кирибати

en: Hide the following settings tabs on every site:
bg: Скрии тези табове с настройки на всяка страница:

en: Korea, Democratic People's Republic Of
bg: Северна Корея

en: Tickets
bg: Билети

en: Korea, Republic Of
bg: Южна Корея

en: Order #
bg: Поръчка №

en: Kuwait
bg: Кувейт

en: Order Status
bg: Статус на поръчката

en: Kyrgyzstan
bg: Киргизстан

en: Purchaser name
bg: Име на купувача

en: Lao People's Democratic Republic
bg: Лаос

en: Purchaser email
bg: Email на купувача

en: Latvia
bg: Латвия

en: Ticket type
bg: Вид на билета

en: Lebanon
bg: Ливан

en: Ticket #
bg: Билет №

en: Lesotho
bg: Лесото

en: Security Code
bg: Код за сигурност

en: Liberia
bg: Либерия

en: Check in
bg: Записване

en: Libya
bg: Либия

en: Undo Check in
bg: Отмяна на записването

en: Liechtenstein
bg: Лихтенщайн

en: Lithuania
bg: Литва

en: Luxembourg
bg: Люксембург

en: Export
bg: Експорт

en: Macau
bg: Макао

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
bg: Филтриране по дата на поръчка, номер на билет, номер на поръчка или код за сигурност

en: Macedonia
bg: Македония

en: Delete
bg: Изтриване

en: Madagascar
bg: Мадагаскар

en: Ticket header image
bg: Картинка за хедъра на събитието

en: Malawi
bg: Малави

en: Set as ticket header
bg: Задайте хедър на събитието

en: Malaysia
bg: Малайзия

en: Maldives
bg: Малдиви

en: Mali
bg: Мали

en: Malta
bg: Малта

en: Marshall Islands
bg: Маршалови острови

en: Martinique
bg: Мартиника

en: Your ticket has been saved.
bg: Билета ви е запазен.

en: Mauritania
bg: Мавритания

en: Your ticket has been deleted.
bg: Билета ви е изтрит.

en: Mauritius
bg: Мавриций

en: See who purchased tickets to this event
bg: Преглед на закупилите билет за събитието

en: Mayotte
bg: Майот

en: Attendees
bg: Участници

en: Mexico
bg: Мексико

en: You need to select a user or type a valid email address
bg: Трябва да изберете група или да въведете валиден email адрес

en: Micronesia, Federated States Of
bg: Микронезия

en: Sending...
bg: Изпращане...

en: Moldova, Republic Of
bg: Молдова

en: Columns
bg: Колони

en: Monaco
bg: Монако

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
bg: Можете да използвате Опции за екрана, за да изберете кои колони желаете да виждате. Избора е валиден за таблицата по-долу, в имейл, при принтиране и при CSV експортиране.

en: Mongolia
bg: Монголия

en: Yes
bg: Да

en: Montenegro
bg: Черна гора

en: Montserrat
bg: Монсерат

en: Attendee List for: %s
bg: Лист с потвърдилите присъствие на: %s

en: Morocco
bg: Мароко

en: Mozambique
bg: Мозамбик

en: Event Details
bg: Подробности за събитие

en: Myanmar
bg: Мианмар

en: Start Date / Time:
bg: Начална дата / час:

en: Namibia
bg: Намибия

en: End Date / Time:
bg: Крайна дата / час:

en: Nauru
bg: Науру

en: Address:
bg: Адрес:

en: Nepal
bg: Непал

en: Phone:
bg: Телефон:

en: Netherlands
bg: Холандия

en: Website:
bg: Уебсайт:

en: Netherlands Antilles
bg: Нидерландски Антили

en: New Caledonia
bg: Нова Каледония

en: New Zealand
bg: Нова Зеландия

en: Finalized:
bg: Завършено:

en: Nicaragua
bg: Никарагуа

en: Awaiting review:
bg: Очаква одобрение:

en: Niger
bg: Нигер

en: Checked in:
bg: Записани:

en: Nigeria
bg: Нигерия

en: Send the attendee list by email
bg: Изпрати листа с присъстващите по имейл.

en: Niue
bg: Ниуе

en: Select a User:
bg: Избор на потребител:

en: Norfolk Island
bg: Норфолк

en: Select...
bg: Избор...

en: Northern Mariana Islands
bg: Северни Мариански острови

en: or
bg: или

en: Norway
bg: Норвегия

en: Email Address:
bg: Email адрес:

en: Oman
bg: Оман

en: Edit
bg: Редакция

en: Pakistan
bg: Пакистан

en: Edit in %s
bg: Редакция в  %s

en: Palau
bg: Палау

en: View
bg: Преглед

en: Panama
bg: Панама

en: Sold %d
bg: Продадени %d

en: Papua New Guinea
bg: Папуа Нова Гвинея

en: Paraguay
bg: Парагвай

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
bg: Това събитие е създадено с Community Events. Сигурни ли сте, че искате да продавате билети за него?

en: Peru
bg: Перу

en: Upload image for the ticket header
bg: Качване на снимки за хедър-а на билета

en: Philippines
bg: Филипини

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
bg: Максималният размер на изображението в email-а ще бъде 580px ширина и произволна височина и ще бъде скалирано за мобилни устройства. Ако желаете поддръжка на "retina" , използвайте изображение с ширина 1160px.

en: Pitcairn
bg: Питкерн

en: Select an Image
bg: Избор на изображение

en: Poland
bg: Полша

en: Remove
bg: Премахване

en: Portugal
bg: Португалия

en: Add new ticket
bg: Добавяне на нов билет

en: Puerto Rico
bg: Пуерто Рико

en: Edit ticket
bg: Редакция на билет

en: Qatar
bg: Катар

en: Sell using:
bg: Продажба посредством:

en: Reunion
bg: Реюнион

en: Ticket Name:
bg: Име на билета:

en: Romania
bg: Румъния

en: Ticket Description:
bg: Описание на билета:

en: Russian Federation
bg: Русия

en: Price:
bg: Цена:

en: Rwanda
bg: Руанда

en: (0 or empty for free tickets)
bg: (0 или празно за безплатни билети)

en: Saint Kitts And Nevis
bg: Сейнт Китс и Невис

en: Sale Price:
bg: Продажна цена:

en: Saint Lucia
bg: Сейнт Лусия

en: (Current sale price - this can be managed via the product editor)
bg: (Текуща продажна цена - това може да бъде управлявано чрез продуктов редактор)

en: Saint Vincent And The Grenadines
bg: Сейнт Винсент и Гренадини

en: Start sale:
bg: Начало на продажбата:

en: Samoa
bg: Самоа

en: End sale:
bg: Край на продажбата:

en: San Marino
bg: Сан Марино

en: Sao Tome And Principe
bg: Сао Томе и Принсипи

en: Save this ticket
bg: Запазване на билета

en: Saudi Arabia
bg: Саудитска Арабия

en: Senegal
bg: Сенегал

en: Serbia
bg: Сърбия

en: Seychelles
bg: Сейшели

en: Sierra Leone
bg: Сиера Леоне

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Slovakia (Slovak Republic)
bg: Словакия

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
bg[0]: (%d очаква одобрение)
bg[1]: (%d очакват одобрение)

en: Slovenia
bg: Словения

en: Solomon Islands
bg: Соломонови острови

en: Somalia
bg: Сомалия

en: Attendee List
bg: Списък с участниците

en: South Africa
bg: Република Южна Африка

en: Your tickets
bg: Вашите билети

en: South Georgia, South Sandwich Islands
bg: Южна Джорджия и Южни Сандвичеви острови

en: Ticket Type
bg: Тип на билета

en: Spain
bg: Испания

en: Purchaser
bg: Купувач

en: Sri Lanka
bg: Шри Ланка

en: St. Helena
bg: Света Елена

en: Event Add-Ons
bg: Приставки за събития

en: St. Pierre And Miquelon
bg: Сен Пиер и Микелон

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
bg: Този календар е задвижван от The Events Calendar.

en: Sudan
bg: Судан

en: Suriname
bg: Суринам

en: Invalid field type specified
bg: Посочен е невалиден тип на полето

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
bg: Свалбард и Ян Майен

en: No radio options specified
bg: Не е избран радио бутон

en: Swaziland
bg: Свазиленд

en: No checkbox options specified
bg: Не е избрана отметка

en: Sweden
bg: Швеция

en: No select options specified
bg: Не е избрана опция от падащия списък

en: Switzerland
bg: Швейцария

en: Syrian Arab Republic
bg: Сирия

en: Events
bg: Събития

en: Taiwan
bg: Тайван

en: Tajikistan
bg: Таджикистан

en: Settings
bg: Настройки

en: Tanzania, United Republic Of
bg: Танзания

en: Events Settings
bg: Настройки на събития

en: Thailand
bg: Тайланд

en: %s Settings
bg: %s Настройки

en: Togo
bg: Того

en: You've requested a non-existent tab.
bg: Търсите несъществуващ таб.

en: Tokelau
bg: Токелау

en: Save Changes
bg: Запис на промените

en: Tonga
bg: Тонга

en: You don't have permission to do that.
bg: Нямате достъп.

en: Trinidad And Tobago
bg: Тринидад и Тобаго

en: The request was sent insecurely.
bg: Заявката не е изпратена криптирано.

en: Tunisia
bg: Тунис

en: The request wasn't sent from this tab.
bg: Заявката не е изпратена от този таб.

en: Turkey
bg: Турция

en: Your form had the following errors:
bg: Формуляра Ви има следните грешки:

en: Turkmenistan
bg: Туркменистан

en: None of your settings were saved. Please try again.
bg: Вашите настройки не бяха запаметени. Моля опитайте отново.

en: Turks And Caicos Islands
bg: Търкс и Кайкос

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
bg[0]: Настройката по-горе не са запаметена. Другите настройки са успешно запаметени.
bg[1]: Настройките по-горе не са запаметени. Другите настройки са успешно запаметени.

en: Tuvalu
bg: Тувалу

en: Settings saved.
bg: Настройките са записани.

en: Uganda
bg: Уганда

en: General
bg: Общи

en: Ukraine
bg: Украйна

en: Display
bg: Изглед

en: United Arab Emirates
bg: ОАЕ

en: Help
bg: Помощ

en: United Kingdom
bg: Великобритания

en: Network
bg: Мрежа

en: United States Minor Outlying Islands
bg: Малки далечни острови на САЩ

en: Licenses
bg: Лицензи

en: Uruguay
bg: Уругвай

en: There are no fields setup for this tab yet.
bg: Все още няма настройка на полета за този таб.

en: Uzbekistan
bg: Узбекистан

en: Vanuatu
bg: Вануату

en: Venezuela
bg: Венецуела

en: System Information
bg: Системна информация

en: Viet Nam
bg: Виетнам

en: Unknown or not set
bg: Неизвестно или не е зададено

en: Virgin Islands (British)
bg: Британски Вирджински острови

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
bg: Правилата за пренаписване бяха изчистени при зареждането на тази помощна страница. Съществува вероятност за нулиране на правилата за пренаписване при плъгини или теми.

en: Virgin Islands (U.S.)
bg: Вирджински острови

en: Invalid or incomplete field passed
bg: Има невалидно или незавършено поле

en: Wallis And Futuna Islands
bg: Уолис и Футуна

en: Field ID:
bg: ID на поле:

en: Western Sahara
bg: Западна Сахара

en: Non-existant field validation function passed
bg: Изпратена е несъществуваща функция за валидиране на полето

en: Yemen
bg: Йемен

en: Zambia
bg: Замбия

en: %s must contain numbers and letters only
bg: %s трябва да съдържа само цифри и букви

en: Zimbabwe
bg: Зимбабве

en: %s must contain numbers, letters and dots only
bg: %s трябва да съдържа само цифри, букви и точки

en: Alabama
bg: Алабама

en: %s must be a positive number.
bg: %s трябва да е положително число.

en: Alaska
bg: Аляска

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
bg: %s трябва да е валиден низ (числа, букви, тире и долно тире).

en: Arizona
bg: Аризона

en: %s must be a valid absolute URL.
bg: %s  трябва да е валиден абсолюрен URL.

en: Arkansas
bg: Арканзас

en: %s must have a value that's part of its options.
bg: %s трябва да има стойност, която отговаря на една от възможноте опции.

en: California
bg: Калифорния

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
bg: Валидирането на сравнението се провали, тъй като не е зададена стойност за сравнение в полето %s

en: Colorado
bg: Колорадо

en: %s cannot be the same as %s.
bg: %s не може да съвпада с %s.

en: Connecticut
bg: Кънектикът

en: %s cannot be a duplicate
bg: %s не може да се дублира

en: Delaware
bg: Делауеър

en: %s must be a number or percentage.
bg: %s трябва да е номер или процент.

en: District of Columbia
bg: Вашингтон, О.К.

en: %s must be a number between 0 and 21.
bg: %s трябва да е число между 0 и 21.

en: Florida
bg: Флорида

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
bg: %s трябва да съдържа само букви, цифри, тирета, апострофи и интервали.

en: Hawaii
bg: Хаваи

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
bg: %s трябва да съдържа само букви, интервали, апострофи и тирета.

en: Idaho
bg: Айдахо

en: %s must consist of 5 numbers.
bg: %s трябва да съдържа 5 цифри.

en: Illinois
bg: Илинойс

en: %s must be a phone number.
bg: %s трябва да е валиден телефонен номер.

en: Indiana
bg: Индиана

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
bg: Списъка със страните трябва да съдържа по една страна на ред и да бъде в следния формат: <br>САЩ, Съединени Американски щати <br> БГ, България.

en: Iowa
bg: Индиана

en: Select a Country:
bg: Избор на страна:

en: Kansas
bg: Канзас

en: United States
bg: САЩ

en: Kentucky
bg: Кентъки

en: Afghanistan
bg: Афганистан

en: Louisiana
bg: Луизиана

en: Albania
bg: Албания

en: Maine
bg: Мейн

en: Algeria
bg: Алжир

en: Maryland
bg: Мериленд

en: American Samoa
bg: Американска Самоа

en: Massachusetts
bg: Масачузетс

en: Andorra
bg: Андора

en: Michigan
bg: Мичиган

en: Angola
bg: Ангола

en: Minnesota
bg: Минесота

en: Anguilla
bg: Ангуила

en: Mississippi
bg: Мисисипи

en: Antarctica
bg: Антарктида

en: Missouri
bg: Мисури

en: Antigua And Barbuda
bg: Антигуа и Барбуда

en: Montana
bg: Монтана

en: Argentina
bg: Аржентина

en: Nebraska
bg: Небраска

en: Armenia
bg: Армения

en: Nevada
bg: Невада

en: Aruba
bg: Аруба

en: New Hampshire
bg: Ню Хампшър

en: Australia
bg: Австралия

en: New Jersey
bg: Ню Джърси

en: Austria
bg: Австрия

en: New Mexico
bg: Ню Мексико

en: Azerbaijan
bg: Азербейджан

en: New York
bg: Ню Йорк

en: Bahamas
bg: Бахамски острови

en: North Carolina
bg: Северна Каролина

en: Bahrain
bg: Бахрейн

en: North Dakota
bg: Северна Дакота

en: Bangladesh
bg: Бангладеш

en: Ohio
bg: Охайо

en: Barbados
bg: Барбадос

en: Oklahoma
bg: Оклахома

en: Belarus
bg: Беларус

en: Oregon
bg: Орегон

en: Belgium
bg: Белгия

en: Pennsylvania
bg: Пенсилвания

en: Belize
bg: Белиз

en: Rhode Island
bg: Род Айлънд

en: Benin
bg: Бенин

en: South Carolina
bg: Южна Каролина

en: Bermuda
bg: Бермудски острови

en: South Dakota
bg: Южна Дакота

en: Bhutan
bg: Бутан

en: Tennessee
bg: Тенеси

en: Bolivia
bg: Боливия

en: Texas
bg: Тексас

en: Bosnia And Herzegowina
bg: Босна и Херцеговина

en: Utah
bg: Юта

en: Botswana
bg: Ботсвана

en: Vermont
bg: Върмонт

en: Bouvet Island
bg: Буве

en: Virginia
bg: Вирджиния

en: Brazil
bg: Бразилия

en: Washington
bg: Вашингтон

en: British Indian Ocean Territory
bg: Британска индоокеанска територия

en: West Virginia
bg: Западна Вирджиния

en: Brunei Darussalam
bg: Бруней

en: Wisconsin
bg: Уисконсин

en: Bulgaria
bg: България

en: Wyoming
bg: Уайоминг

en: Burkina Faso
bg: Буркина Фасо

en: Burundi
bg: Бурунди

en: Version
bg: Версия

en: Cambodia
bg: Камбоджа

en: Last Update
bg: Последна актуализация

en: Cameroon
bg: Камерун

en: Date Format Settings
bg: Настройки за формат на датата

en: Canada
bg: Канада

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
bg: Следващите три полета приемат опции за формат на датата, които се поддържат от php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Научете как да създадете свой формат за датата</a>.</p>

en: Cape Verde
bg: Кабо Верде

en: Date with year
bg: Дата с година

en: Cayman Islands
bg: Кайманови острови

en: Central African Republic
bg: Централноафриканска република

en: Chad
bg: Чад

en: Chile
bg: Чили

en: China
bg: Китай

en: Christmas Island
bg: Коледен остров

en: Date time separator
bg: Разделител за време, дата

en: Cocos (Keeling) Islands
bg: Кокосови острови

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
bg: Въведете разделител, който да се показва между датата и часа, когато и двете са показани.

en: Colombia
bg: Колумбия

en: Comoros
bg: Коморски острови

en: Congo
bg: Конго

en: Datepicker Date Format
bg: Формат на датата за Datepicker

en: Congo, The Democratic Republic Of The
bg: Конго, Демократична република

en: Select the date format to use in datepickers
bg: Формат на датата в прозореца за избор на дата

en: Cook Islands
bg: Кук

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
bg: Нуждаете се от допълнителна функционалност, като например повтарящи се събития, персонализирана metadata, продажба на билети и др.?

en: Costa Rica
bg: Коста Рика

en: Check out the available add-ons
bg: Разгледайте наличните add-on-и

en: Cote D'Ivoire
bg: Кот д'Ивоар

en: We hope our plugin is helping you out.
bg: Надяваме се, че нашият плъгин ви е в помощ.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
bg: Хърватия

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
bg: Мислите ли си "Уха, този plugin е невероятен! Трябва да благодаря на Modern Tribe за усърдната им работа."? Най-добрия начин да ни благодарите е да поставите малък текстов линк под календара, който води към страницата на проекта.

en: Cuba
bg: Куба

en: See an example of the link
bg: Преглед на примерен линк

en: Cyprus
bg: Кипър

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
bg: Мислите ли си "Уха, този plugin е невероятен! Трябва да благодаря на Modern Tribe за усърдната им работа."? Най-добрия начин да ни благодарите е да поставите малък текстов линк под календара, който води към страницата на проекта.

en: Czech Republic
bg: Чехия

en: Show The Events Calendar link
bg: Показване на линка на Календара

en: Denmark
bg: Дания

en: General Settings
bg: Общи настройки

en: Djibouti
bg: Джибути

en: Dominica
bg: Доминика

en: Dominican Republic
bg: Доминиканска република

en: Default currency symbol
bg: Валута по подразбиране

en: East Timor
bg: Източен Тимор

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
bg: Задава валутния символ/съкращение по подразбиране. Това ще се отрази само на събития, които вкарвате или обновявате след промяната, но не и на вече въведените.

en: Ecuador
bg: Еквадор

en: Currency symbol follows value
bg: Знака за валутата да е след стойността

en: Egypt
bg: Египет

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
bg: Обикновено знака за валутата е преди стойността. Включването на тази опция го премества след стойността.

en: El Salvador
bg: Салвадор

en: Miscellaneous Settings
bg: Други настройки

en: Equatorial Guinea
bg: Екваториална Гвинея

en: Eritrea
bg: Еритрея

en: Estonia
bg: Естония

en: Ethiopia
bg: Етиопия

en: Falkland Islands (Malvinas)
bg: Фолкландски острови

en: Faroe Islands
bg: Ферьорски острови

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
bg: Включете тази опция, за да записвате log  с информация за възникналите грешки. По подразбиране, лога ще се записва в PHP error log-а на сървъра ви. Ако желаете да виждате съобщенията за грешки в браузър-а си, тогава ви препоръчваме да инсталирате %s и да потърсите таб "Tribe" в debug output.

en: Fiji
bg: Фиджи

en: Finland
bg: Финландия

en: France
bg: Франция

en: France, Metropolitan
bg: Франция, Метрополия

en: French Guiana
bg: Френска Гвиана
