Event Tickets - en to cs translation catalogue (452 entries)

en: You can't RSVP more than the total remaining tickets.
cs: Nemůžete potvrdit účast pro více než kolik je k dispozici zbývajících vstupenek.

en: Return to the %1$sAttendees Report%2$s.
cs: Zpět na %1$spřehled účastníků%2$s.

en: Post updated. %1$s
cs: Příspěvek byl aktualizován. %1$s

en: Post published. %1$s
cs: Příspěvek byl publikován. %1$s

en: Post submitted.
cs: Příspěvek byl odeslán ke schválení.

en: Post scheduled.
cs: Příspěvek bude automaticky publikován.

en: Post draft updated.
cs: Koncept příspěvku byl uložen.

en: Editing the ticket price is currently disallowed.
cs: Upravovaní ceny vstupenky není aktuálně povoleno.

en: Cheatin Huh?
cs: Co zkúšáš, jak zkúšáš?

en: Invalid Event ID
cs: Neplatné ID akce

en: Empty user and email
cs: Nebylo zadáno uživatelské jméno a emailová adresa

en: Invalid Email
cs: Neplatná emailová adresa

en: Invalid User ID
cs: Neplatné ID uživatele

en: Error when sending the email
cs: Došlo k chybě při odesílání emailu

en: Email sent successfully!
cs: Email byl úspěšně odeslán!

en: Send Email
cs: Poslat email

en: Edit Event
cs: Upravit akci

en: See Event Page
cs: Zobrazit stránku akce

en: Edit Venue
cs: Upravit místo konání

en: Sales by Ticket
cs: Prodeje dle vstupenky

en: Edit Ticket
cs: Upravit vstupenku

en: Total Sold:
cs: Celkem prodáno:

en: When will ticket sales occur?
cs: Kdy nastane prodej vstupenek?

en: If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
cs: Pokud nenastavíte začátek a konec prodeje, budou vstupenky k dispozici od této chvíle až do ukončení akce.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Sold all %1$d %2$s
cs: Prodáno všech %1$d %2$s

en: The details of your calendar plugin and settings is often needed for you or our staff to help troubleshoot an issue. We may ask you to share this information if you ask for support. If you post in one of our premium forums, please copy and paste this information into the System Information field and it will help us help you faster!
cs: Detaily o vašem pluginu kalendáře a nastavení jsou často užitečné nejen pro vás, ale i pro naše pracovníky při řešení různých problémů. Možná vás požádáme o poskytnutí těchto informací až nás budete žádat o pomoc. Pokud budete psát na některé z našich placených fór, zkopírujte a vložte prosím tyto informace do kolonky System Information. To nám umožní vám rychleji pomoci!

en: Settings overview
cs: Přehled nastavení

en: Features overview
cs: Přehled funkcí

en: Please note that all hands-on support is provided via the forums. You can email or tweet at us… ​but we will probably point you back to the forums
cs: Berte prosím na vědomí, že veškerá podpora je poskytována skrze fóra. Můžete nám napsat email nebo tweet, ale pravděpodobně vás odkážeme zpět na fóra

en: Read more about our support policy
cs: Přečtěte si více o našich pravidlech podpory

en: %s. There are very few issues we haven’t seen and it’s likely another user has already asked your question and gotten an answer from our support staff. While posting to the forums is open only to paid customers, they are open for anyone to search and review.
cs: %s. Existuje velmi málo problémů, na které jsme ještě nenarazili a je pravděpodobné, že jiný uživatel se na vaši otázku již zeptal a dostal odpověď od pracovníků naší podpory. Přestože je psaní na fóra umožněno pouze platícím zákazníkům, kdokoli může fórum prohledávat a prohlížet.

en: Search our support forum
cs: Prohledejte naše fórum podpory

en: %s. All of the common (and not-so-common) answers to questions we see are here. It’s often the fastest path to finding an answer!
cs: %s. Odpovědi na všechny obvyklé (i méně obvyklé) dotazy najdete právě zde. Je to často nejrychlejší způsob k nalezení odpovědi!

en: Check our Knowledgebase
cs: Podívejte se do naší znalostní databáze

en: %s. Testing for an existing conflict is the best start for in-depth troubleshooting. We will often ask you to follow these steps when opening a new thread, so doing this ahead of time will be super helpful.
cs: %s. Otestování na přítomnost konfliktu je nejlepším začátkem pro důkladné odstranění chyb. Při otevírání nového vlákna ve fóru často požadujeme, abyste postupovali právě tímto způsobem, takže provedení tohoto kroku dopředu je velmi užitečné.

en: Test for a theme or plugin conflict
cs: Otestujte konflikt šablony či pluginu

en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
cs: %s na našich stránkách je skvělé místo, kde najdete tipy a triky pro používání a přizpůsobení našich pluginů.

en: Knowledgebase
cs: Znalostní báze

en: <strong>Want to dive deeper?</strong> Check out our %s for developers.
cs: <strong>Chcete se dozvědět víc?</strong>Podívejte se na náš %s pro vývojáře.

en: list of available functions
cs: seznam dostupných funkcí

en: Getting More Help
cs: Získání další pomoci

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
cs: Přestože výše uvedené zdroje pomáhají vyřešit většinu známých problémů, mohou nastat situace, kdy budete chtít extra podporu. Pokud potřebujete asistenci při používání našich pluginů a chcete, abychom se na to podívali my, následujte prosím tyto kroky:

en: Thanks for setting up a valid key, it will expire on %s
cs: Děkujeme za vložení platného klíče. Jeho platnost skončí %s

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %ssupport%s.
cs: Hmmm... něco je špatně s tímto validátorem. Kontaktujte prosím %spodporu%s.

en: %s must be a positive number or percent.
cs: %s musí být kladné číslo nebo procento.

en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when displaying a date in a future year.
cs: Zadejte formát pro zobrazování data včetně roku. Používá se při zobrazení data v příštím roce.

en: Thank you for using Event Tickets! All of us at Modern Tribe sincerely appreciate your support and we're excited to see you using our plugins. Check out our handy %1$sNew User Primer%2$s to get started.
cs: Děkujeme, že používáte Event Tickets! Všichni v Modern Tribe si upřímně ceníme vaší podpory a budeme rádi, když budete používat naše pluginy. Pro začátek se podívejte na naši praktickou %1$sPříručku nového uživatele%2$s.

en: Optimize your site's event listings with %1$sThe Events Calendar%2$s, our free calendar plugin. Looking for additional functionality including recurring events, user-submission, advanced ticket sales and more? Check out our %3$spremium add-ons%4$s.
cs: Vylepšete si zobrazování akcí na vašich stránkách pomocí našeho volného pluginu %1$sThe Events Calendar%2$s. Hledáte další funkce, včetně opakujících se akcí, komunitní akce, pokročilý prodej vstupenek a další? Podívejte se na naše %3$spremium doplňky%4$s.

en: Thanks you for using %s! All of us at Modern Tribe sincerely appreciate your support and we’re excited to see you using our plugins.
cs: Děkujeme, že používáte %s! Všichni v Modern Tribe si upřímně ceníme vaší podpory a budeme rádi, když budete používat naše pluginy.

en: Getting Support
cs: Získání podpory

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
cs: The Events Calendar je kvalitně zpracovaný a rozšiřitelný plugin, který vám umožní jednoduše sdílet vaše akce.

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
cs: Events Tickets je kvalitně zpracovaný a rozšiřitelný plugin, který vám umožní jednoduše prodávat vstupenky na vaše akce.

en: Turbo charge your posts admin for any custom post type with sortable filters and columns, and auto-registration of metaboxes.
cs: Zařaďte turbo při administraci svých příspěvků jakéhokoli vlastního typu obsahu pomocí seřaditelných filtrů a sloupců a automatické registrace metaboxů.

en:  and
cs:  a

en: Community Events
cs: Komunitní akce

en: Facebook Events
cs: Akce z Facebooku

[ctx: not available]
en: n/a
cs: není k dispozici

en: You need to upgrade!
cs: Je třeba provést aktualizaci!

en: You are up to date!
cs: Používáte nejnovější verzi!

en: Activate %s
cs: Aktivovat %s

en: Activate Plugin
cs: Aktivovat plugin

en: Upgrade Plugin
cs: Aktualizovat plugin

en: Install %s
cs: Instalovat %s

en: Install Plugin
cs: Instalovat plugin

en: Latest Version:
cs: Nejnovější verze:

en: Requires:
cs: Vyžaduje:

en: Active Users:
cs: Aktivních uživatelů:

en: Rating:
cs: Hodnocení:

en: Plugin Active
cs: Aktivovaný plugin

en: Plugin Inactive
cs: Neaktivní plugin

en: Visit the Add-on Page
cs: Navštívit webovou stránku doplňku

en: <a href="%s">edit Events settings</a>.
cs: <a href="%s">změňte nastavení akcí</a>.

en: License Key
cs: Licenční klíč

en: A valid license key is required for support and updates
cs: Platný licenční klíč je vyžadován pro podporu a aktualizace

en: License key(s) updated.
cs: Licenční klíč(e) byl aktualizován.

en: unknown date
cs: neznámé datum

en: Sorry, key validation server is not available.
cs: Omlouváme se, ale server k ověření klíče není dostupný.

en: Sorry, this key is expired.
cs: Omlouváme se, ale platnost tohoto klíče skončila.

en: Sorry, this key is out of installs.
cs: Omlouváme se, ale tento klíč je mimo instalaci.

en: Why am I seeing this message?
cs: Proč vidím tuto zprávu?

en: Sorry, this key is not valid.
cs: Omlouváme se, ale tento klíč není platný.

en: Valid Key! Expires on %s
cs: Platný klíč! Platnost tohoto klíče skončí %s

en: French Polynesia
cs: Francouzská Polynésie

en: French Southern Territories
cs: Francouzská jižní a antarktická území

en: Gambia
cs: Gambie

en: Georgia
cs: Gruzie

en: Germany
cs: Německo

en: Greece
cs: Řecko

en: Greenland
cs: Grónsko

en: Heard And Mc Donald Islands
cs: Heardův ostrov a McDonaldovy ostrovy

en: Holy See (Vatican City State)
cs: Svatý stolec (Vatikán)

en: Hong Kong
cs: Hongkong

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: More...
cs: Více...

en: Iceland
cs: Island

en: India
cs: Indie

en: Indonesia
cs: Indonésie

en: Iran (Islamic Republic Of)
cs: Írán

en: Iraq
cs: Irák

en: Ireland
cs: Irsko

en: Premium Add-Ons
cs: Premium doplňky

en: Israel
cs: Izrael

en: Italy
cs: Itálie

en: News and Tutorials
cs: Aktuality a návody

en: Jamaica
cs: Jamajka

en: <p>The license key you received when completing your purchase from %1$s will grant you access to support and updates until it expires. You do not need to enter the key below for the plugins to work, but you will need to enter it to get automatic updates. <strong>Find your license keys at <a href="%2$s" target="_blank">%3$s</a></strong>.</p> <p>Each paid add-on has its own unique license key. Simply paste the key into its appropriate field on below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message.</p> <p>If you're seeing a red message telling you that your key isn't valid or is out of installs, visit <a href="%4$s" target="_blank">%5$s</a> to manage your installs or renew / upgrade your license.</p><p>Not seeing an update but expecting one? In WordPress, go to <a href="%6$s">Dashboard > Updates</a> and click "Check Again".</p>
cs: <p>Licenční klíč, který jste obdrželi při dokončování vašeho nákupu na %1$s, vám umožňuje přístup k zákaznické podpoře a aktualizacím. Svůj klíč nemusíte zadávat aby byly pluginy plně funkční. Nicméně bez vloženého klíče nebude možné provést automatické aktualizace. <strong>Své licenční klíče můžete najít na stránce <a href="%2$s" target="_blank">%3$s</a></strong>.</p> <p>Každý plugin/doplněk má svůj unikátní licenční klíč. Do příslušného políčka v níže uvedeném seznamu stačí vložit klíč a chvíli počkat na ověření. Jakmile se objeví zeleně Datum platnosti společně s nápisem "valid", je vše hotovo.</p> <p>Pokud však vidíte červeně zprávu, která říká že váš klíč není platný nebo že je mimo instalaci, navštivte web <a href="%4$s" target="_blank">%5$s</a>, kde si můžete spravovat své instalace nebo obnovit platnost licence.</p><p>Pokud se vám nezobrazila očekávaná aktualizace, přejděte ve WordPressu na stránku <a href="%6$s">Nástěnka > Aktualizace</a> a klikněte na "Zkontrolovat znovu".</p>

en: Japan
cs: Japonsko

en: %1$s Using our plugins in a multisite network? %2$s Please note that your license key will be applied to the entire network, not just this site.
cs: %1$s Používáte naše pluginy v síti webů? %2$s Berte prosím na vědomí, že váš licenční klíč se aplikuje na celou síť webů a nikoli pouze na tento web.

en: Jordan
cs: Jordánsko

en: Only license fields for %1$snetwork activated%2$s plugins will be listed on this screen.
cs: Na této stránce se zobrazí pole pro licenční klíče pouze pro pluginy %1$saktivované v síti webů%2$s.

en: Kazakhstan
cs: Kazachstán

en: Network Settings
cs: Nastavení v síti webů

en: Kenya
cs: Keňa

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
cs: Zde si můžete změnit veškerá globální nastavení pluginu The Events Calendar pro celou síť webů.

en: Hide the following settings tabs on every site:
cs: Skrýt následující panely s nastavením na každém webu:

en: Korea, Democratic People's Republic Of
cs: Severní Korea

en: Tickets
cs: Vstupenky

en: Korea, Republic Of
cs: Jižní Korea

en: Order #
cs: Objednávka č.

en: Kuwait
cs: Kuvajt

en: Order Status
cs: Stav objednávky

en: Kyrgyzstan
cs: Kyrgyzstán

en: Purchaser name
cs: Jméno kupce

en: Lao People's Democratic Republic
cs: Laos

en: Purchaser email
cs: Email kupce

en: Latvia
cs: Lotyšsko

en: Ticket type
cs: Typ vstupenky

en: Lebanon
cs: Libanon

en: Ticket #
cs: Vstupenka č.

en: Security Code
cs: Kontrolní kód

en: Liberia
cs: Libérie

en: Check in
cs: Zaregistrovat

en: Libya
cs: Libye

en: Undo Check in
cs: Zrušit registraci

en: Liechtenstein
cs: Lichtenštejnsko

en: Print
cs: Tisk

en: Lithuania
cs: Litva

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: Export
cs: Exportovat

en: Macau
cs: Macao

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
cs: Filtrovat podle jména kupce, čísla vstupenky, objednávky nebo kontrolního kódu

en: Macedonia
cs: Makedonie

en: Delete
cs: Smazat

en: Madagascar
cs: Madagaskar

en: Ticket header image
cs: Obrázek v záhlaví vstupenky

en: Set as ticket header
cs: Použít jako obrázek v záhlaví vstupenky

en: Malaysia
cs: Malajsie

[ctx: Attendee number]
en: Attendee %1$s
cs: Účastník %1$s

en: Maldives
cs: Maledivy

en: Your tickets from %s
cs: Vaše vstupenky z webu %s

en: Your RSVP has been received! Check your email for your RSVP confirmation.
cs: Vaše potvrzení účasti bylo přijato. Zkontrolujte prosím emailovou schránku, kam byl odeslán kontrolní email.

en: In order to RSVP, you must enter your name and a valid email address.
cs: Pro potvrzení účasti musíte zadat své jméno a platnou emailovou adresu.

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: (deleted)
cs: (smazáno)

en: Martinique
cs: Martinik

en: Your ticket has been saved.
cs: Vaše vstupenka byla uložena.

en: Mauritania
cs: Mauritánie

en: Your ticket has been deleted.
cs: Vaše vstupenka byla smazána.

en: Mauritius
cs: Mauricius

en: See who purchased tickets to this event
cs: Kdo si koupil vstupenky na tuto akci

en: Attendees
cs: Účastníci

en: Mexico
cs: Mexiko

en: You need to select a user or type a valid email address
cs: Je třeba vybrat uživatele nebo zadat platnou emailovou adresu

en: Micronesia, Federated States Of
cs: Mikronésie

en: Sending...
cs: Odesílání...

en: Moldova, Republic Of
cs: Moldavsko

en: Columns
cs: Sloupce

en: Monaco
cs: Monako

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
cs: Pomocí záložky &#8222;Nastavení zobrazených informací&#8220; si můžete vybrat, které sloupce chcete zobrazit. Tento výběr se projeví při výpisu, při odesílání emailem, při tisku a při exportu do CSV souboru.

en: Mongolia
cs: Mongolsko

en: Yes
cs: Ano

en: Montenegro
cs: Černá Hora

en: attendees
cs: ucastnici

en: Attendee List for: %s
cs: Seznam účastníků na: %s

en: Morocco
cs: Maroko

en: Mozambique
cs: Mosambik

en: Event Details
cs: Údaje o akci

en: Start Date / Time:
cs: Datum / čas zahájení:

en: Namibia
cs: Namibie

en: End Date / Time:
cs: Datum / čas ukončení:

en: Address:
cs: Adresa:

en: Nepal
cs: Nepál

en: Phone:
cs: Telefon:

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: Website:
cs: Webová stránka:

en: Netherlands Antilles
cs: Nizozemské Antily

en: New Caledonia
cs: Nová Kaledonie

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: Finalized:
cs: Dokončeno:

en: Nicaragua
cs: Nikaragua

en: Awaiting review:
cs: Čeká na vyřízení:

en: Checked in:
cs: Zaregistrováno:

en: Nigeria
cs: Nigérie

en: Send the attendee list by email
cs: Poslat seznam účastníků emailem

en: Select a User:
cs: Vybrat uživatele:

en: Norfolk Island
cs: Norfolk

en: Select...
cs: Vybrat

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: or
cs: nebo

en: Norway
cs: Norsko

en: Email Address:
cs: Emailová adresa:

en: Oman
cs: Omán

en: Edit
cs: Upravit

en: Pakistan
cs: Pákistán

en: Edit in %s
cs: Upravit v %s

en: View
cs: Zobrazit

en: Sold %d
cs: Prodáno %d

en: Papua New Guinea
cs: Papua-Nová Guinea

en: Sold %1$d of %2$d
cs: Prodáno %1$d z celkem %2$d

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
cs: Tato akce byla vytvořena jako komunitní akce. Opravdu si přejete prodávat vstupenky na tuto akci?

en: Upload image for the ticket header
cs: Nahrát obrázek pro záhlaví vstupenky

en: Philippines
cs: Filipíny

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
cs: Maximální velikost obrázku v emailu bude 580 pixelů na šířku s volnou výškou a pro mobilní zařízení bude obrázek následně zmenšen. Pokud chcete mít podporu pro "Retina" displej, použijte obrázek široký 1160 pixelů.

en: Pitcairn
cs: Pitcairnovy ostrovy

en: Select an Image
cs: Zvolit obrázek

en: Poland
cs: Polsko

en: Remove
cs: Odstranit

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Add new ticket
cs: Přidat novou vstupenku

en: Puerto Rico
cs: Portoriko

en: Edit ticket
cs: Upravit vstupenku

en: Qatar
cs: Katar

en: Sell using:
cs: Prodej pomocí:

en: Reunion
cs: Réunion

en: Ticket Name:
cs: Název vstupenky:

en: Romania
cs: Rumunsko

en: Ticket Description:
cs: Popis vstupenky:

en: Russian Federation
cs: Rusko

en: Price:
cs: Cena:

en: (0 or empty for free tickets)
cs: (pro vstupné zdarma ponechte prázdné nebo zadejte 0)

en: Saint Kitts And Nevis
cs: Svatý Kryštof a Nevis

en: Sale Price:
cs: Cena po slevě:

en: Saint Lucia
cs: Svatá Lucie

en: (Current sale price - this can be managed via the product editor)
cs: (aktuální prodejní cena - může být dále upravena v editoru produktů)

en: Saint Vincent And The Grenadines
cs: Svatý Vincenc a Grenadiny

en: Start sale:
cs: Začátek prodeje:

en: End sale:
cs: Konec prodeje:

en: Sao Tome And Principe
cs: Svatý Tomáš a Princův ostrov

en: Save this ticket
cs: Uložit vstupenku

en: Saudi Arabia
cs: Saúdská Arábie

en: Stock:
cs: Skladem:

en: (Total available # of this ticket type. Once they're gone, ticket type is sold out.)
cs: (Celkový počet vstupenek tohoto typu k dispozici. Jakmile jsou pryč, tento typ je vyprodán.)

en: Serbia
cs: Srbsko

en: Selling tickets for recurring events
cs: Prodej vstupenek na opakující se akce

en: Seychelles
cs: Seychely

en: Currently, Tickets will only show up on the frontend once per full event. For PRO users this means the same ticket will appear across all events in the series. Please configure your events accordingly.
cs: Momentálně se vstupenky z Tickets zobrazí na webu pouze jednou pro celou akci. Pro uživatele PRO verze to znamená, že stejná vstupenka se zobrazí u všech opakujících se akcí ze stejné série. Nastavte si prosím své akce odpovídajícím způsobem.

en: Ticket Settings
cs: Nastavení pro vstupenky

en: Singapore
cs: Singapur

en: Post types that can have tickets
cs: Typy příspěvků, které mohou mít vstupenky

en: Slovakia (Slovak Republic)
cs: Slovensko

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
cs[0]: (%d čeká na vyřízení)
cs[1]: (%d čekají na vyřízení)
cs[2]: (%d čeká na vyřízení)

en: Slovenia
cs: Slovinsko

en: Solomon Islands
cs: Šalamounovy ostrovy

en: Sold %1$d of %2$d %3$s
cs: Prodáno %1$d z celkem %2$d %3$s

en: Somalia
cs: Somálsko

en: Attendee List
cs: Seznam účastníků

en: South Africa
cs: Jihoafrická republika

en: Your tickets
cs: Vaše vstupenky

en: <a href="%s">Edit the page slug</a>
cs: <a href="%s">Upravte název v URL u stránky</a>

en: South Georgia, South Sandwich Islands
cs: Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy

en: Ticket Type
cs: Typ vstupenky

en: Ask the site administrator to edit the page slug
cs: Požádejte administrátora webu aby upravil název v URL u stránky

en: Spain
cs: Španělsko

en: Purchaser
cs: Kupující

en: Sri Lanka
cs: Šrí Lanka

en: RSVP
cs: Potvrzení účasti

en:  ask the site administrator set a different Events URL slug.
cs: požádejte administrátora webu aby změnil název v URL u akcí.

en: St. Helena
cs: Svatá Helena

en: %1$s out of %2$s available
cs: %1$s z celkem %2$s k dispozici

en: Event Add-Ons
cs: Doplňky pro akce

en: St. Pierre And Miquelon
cs: Saint-Pierre a Miquelon

en: Out of stock!
cs: Není skladem!

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
cs: Tento kalendář používá plugin The Events Calendar.

en: Sudan
cs: Súdán

en: Full Name:
cs: Celé jméno:

en: Rate %3$sThe Events Calendar%4$s %1$s on %2$s to keep this plugin free.  Thanks from the friendly folks at Modern Tribe.
cs: Ohodnocením pluginu %3$sThe Events Calendar%4$s %1$s na webu %2$s ho pomůžete zachovat i nadále bezplatným. Vřelé díky od lidiček v Modern Tribe.

en: Suriname
cs: Surinam

en: Invalid field type specified
cs: Uvedený typ pole je neplatný

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
cs: Špicberky

en: Confirm RSVP
cs: Potvrdit účast

en: No radio options specified
cs: Nebyly specifikovány položky přepínače

en: Swaziland
cs: Svazijsko

en: No checkbox options specified
cs: Nebyly specifikovány položky zaškrtávacího políčka

en: Sweden
cs: Švédsko

note: Description of the plugin/theme
en: Event Tickets allows you to sell tickets to events
cs: Event Tickets vám umožní prodej vstupenek na akce

en: No select options specified
cs: Nebyly specifikovány položky rozbalovacího seznamu

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Syrian Arab Republic
cs: Sýrie

en: Events
cs: Akce

en: Taiwan
cs: Tchaj-wan (Čínská republika)

en: Tajikistan
cs: Tádžikistán

en: Settings
cs: Nastavení

en: Tanzania, United Republic Of
cs: Tanzanie

en: Events Settings
cs: Nastavení akcí

en: Thailand
cs: Thajsko

en: %s Settings
cs: Nastavení %s

en: You've requested a non-existent tab.
cs: Požadovaný panel neexistuje.

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: You don't have permission to do that.
cs: Nemáte dostatečné oprávnění pro tuto činnost.

en: Trinidad And Tobago
cs: Trinidad a Tobago

en: The request was sent insecurely.
cs: Požadavek byl odeslán nezabezpečený.

en: Tunisia
cs: Tunisko

en: The request wasn't sent from this tab.
cs: Požadavek nebyl odeslán z tohoto panelu.

en: Turkey
cs: Turecko

en: Your form had the following errors:
cs: Ve formuláři se vyskytly následující chyby:

en: Turkmenistan
cs: Turkmenistán

en: None of your settings were saved. Please try again.
cs: Žádné z vašich nastavení nebylo uloženo. Zkuste to prosím znovu.

en: Turks And Caicos Islands
cs: Turks a Caicos

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
cs[0]: Výše uvedené nastavení nebylo uloženo. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.
cs[1]: Výše uvedená nastavení nebyla uložena. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.
cs[2]: Výše uvedená nastavení nebyla uložena. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.

en: Settings saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: General
cs: Obecné

en: Ukraine
cs: Ukrajina

en: Display
cs: Zobrazování

en: United Arab Emirates
cs: Spojené arabské emiráty

en: Help
cs: Nápověda

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: Network
cs: Síť webů

en: United States Minor Outlying Islands
cs: Menší odlehlé ostrovy Spojených států amerických

en: Licenses
cs: Licence

en: There are no fields setup for this tab yet.
cs: Pro tento panel nejsou zatím nastavena žádná pole.

en: Uzbekistan
cs: Uzbekistán

en: System Information
cs: Informace o systému

en: Viet Nam
cs: Vietnam

en: Unknown or not set
cs: Neznámé nebo nenastavené

en: Virgin Islands (British)
cs: Britské Panenské ostrovy

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
cs: Během načítání této stránky nápovědy došlo k vyprázdnění pravidel pro přesměrování trvalých odkazů. Pravděpodobně je v některém pluginu nebo šabloně nastaveno toto vyprazdňování pravidel (rewrite rule flush)!

en: Virgin Islands (U.S.)
cs: Americké Panenské ostrovy

en: Invalid or incomplete field passed
cs: Zadáno neplatné nebo neúplné pole

en: Wallis And Futuna Islands
cs: Wallis a Futuna

en: Field ID:
cs: ID pole:

en: Western Sahara
cs: Západní Sahara

en: Non-existant field validation function passed
cs: Zadána neexistující validační funkce pole

en: Yemen
cs: Jemen

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
cs: se jménem funkce:

en: Zambia
cs: Zambie

en: %s must contain numbers and letters only
cs: %s se musí skládat pouze z číslic a písmen

en: %s must contain numbers, letters and dots only
cs: %s se musí skládat pouze z číslic, písmen a teček.

en: %s must be a positive number.
cs: %s musí být kladné číslo.

en: Alaska
cs: Aljaška

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
cs: %s musí být platným názvem v URL (číslice, písmena, pomlčky, a podtržítka).

en: %s must be a valid absolute URL.
cs: %s musí být platná absolutní adresa URL.

en: %s must have a value that's part of its options.
cs: %s musí mít hodnotu, která je jednou z možných voleb.

en: California
cs: Kalifornie

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
cs: Kontrola porovnávání se nezdařila, protože nebyla zadána porovnávací hodnota pro pole %s

en: %s cannot be the same as %s.
cs: %s nemůže být stejné jako %s.

en: %s cannot be a duplicate
cs: %s nemůže být duplicitní

en: %s must be a number or percentage.
cs: %s musí být číslo nebo procento.

en: %s must be a number between 0 and 21.
cs: %s musí být číslo v rozmezí 0 až 21.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
cs: %s se musí skládat pouze z písmen, číslic, pomlček, apostrofů a mezer.

en: Hawaii
cs: Havaj

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
cs: %s se musí skládat pouze z písmen, mezer, apostrofů a pomlček.

en: %s must consist of 5 numbers.
cs: %s se musí skládat z 5 čísel.

en: %s must be a phone number.
cs: %s musí být telefonní číslo.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
cs: Seznam zemí musí být formátován jako jedna země na řádek v následujícím formátu: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Select a Country:
cs: Vyberte zemi:

en: United States
cs: Spojené státy

en: Afghanistan
cs: Afghánistán

en: Albania
cs: Albánie

en: Algeria
cs: Alžírsko

en: American Samoa
cs: Americká Samoa

en: Antarctica
cs: Antarktida

en: Antigua And Barbuda
cs: Antigua a Barbuda

en: Armenia
cs: Arménie

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: Azerbaijan
cs: Ázerbájdžán

en: Bahamas
cs: Bahamy

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: Bahrain
cs: Bahrajn

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Bangladesh
cs: Bangladéš

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: Bermuda
cs: Bermudy

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Bhutan
cs: Bhútán

en: Bolivia
cs: Bolívie

en: Bosnia And Herzegowina
cs: Bosna a Hercegovina

en: Bouvet Island
cs: Bouvetův ostrov

en: Virginia
cs: Virginie

en: Brazil
cs: Brazílie

en: British Indian Ocean Territory
cs: Britské indickooceánské území

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Brunei Darussalam
cs: Brunej

en: Bulgaria
cs: Bulharsko

en: Tribe Event Add-Ons
cs: Tribe doplňky pro akce

en: Version
cs: Verze

en: Cambodia
cs: Kambodža

en: Last Update
cs: Poslední aktualizace

en: Cameroon
cs: Kamerun

en: Date Format Settings
cs: Nastavení formátu data

en: Canada
cs: Kanada

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
cs: <p>Následující tři pole používají k formátování data stejné volby, které jsou dostupné u PHP funkce date(). <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">O možnostech vlastního formátu data se dočtete zde</a>.</p>

en: Cape Verde
cs: Kapverdy

en: Date with year
cs: Datum s letopočtem

en: Cayman Islands
cs: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
cs: Středoafrická republika

en: Chad
cs: Čad

en: China
cs: Čína

en: Christmas Island
cs: Vánoční ostrov

en: Date time separator
cs: Oddělovač data a času

en: Cocos (Keeling) Islands
cs: Kokosové (Keelingovy) ostrovy

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
cs: Zadejte oddělovač, který se vloží mezi datum a čas v případech, kdy se uvádí oba údaje.

en: Colombia
cs: Kolumbie

en: Comoros
cs: Komory

en: Congo
cs: Republika Kongo

en: Datepicker Date Format
cs: Formát data pro Datepicker

en: Congo, The Democratic Republic Of The
cs: Demokratická republika Kongo

en: Select the date format to use in datepickers
cs: Vyberte formát data, který se použije u datumového ovládacího prvku (datepicker).

en: Cook Islands
cs: Cookovy ostrovy

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
cs: Hledáte další funkce, včetně opakujících se akcí, vlastní meta data, komunitní akce, prodej vstupenek a další?

en: Costa Rica
cs: Kostarika

en: Check out the available add-ons
cs: Prohlédněte si dostupné doplňky

en: Cote D'Ivoire
cs: Pobřeží slonoviny

en: We hope our plugin is helping you out.
cs: Doufáme, že je náš plugin pro vás užitečný.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
cs: Chorvatsko

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
cs: Říkáte si: "Wow, to je ale úžasný plugin! Měl bych poděkovat Modern Tribe za jejich těžkou práci." Největším poděkováním, které bychom si mohli přát je uznání. Stačí přidat malý textový odkaz v dolní části vašeho kalendáře odkazující na projekt The Events Calendar.

en: Cuba
cs: Kuba

en: See an example of the link
cs: Prohlédněte si příklad odkazu

en: Cyprus
cs: Kypr

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
cs: Říkáte si: "Wow, to je ale úžasný plugin! Měl bych poděkovat Modern Tribe za jejich těžkou práci." Největším poděkováním, které bychom si mohli přát je uznání. Stačí přidat malý textový odkaz v dolní části vašeho kalendáře odkazující na projekt The Events Calendar.

en: Czech Republic
cs: Česká republika

en: Show The Events Calendar link
cs: Zobrazit odkaz na stránky pluginu The Events Calendar

en: Denmark
cs: Dánsko

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Djibouti
cs: Džibutsko

en: Dominica
cs: Dominika

en: Dominican Republic
cs: Dominikánská republika

en: Default currency symbol
cs: Výchozí symbol měny

en: East Timor
cs: Východní Timor

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
cs: Zadejte výchozí symbol měny pro vstupné na akci. Berte na vědomí, že tato volba a její případná změna se projeví pouze u nových akcí, ale nikoliv zpětně.

en: Ecuador
cs: Ekvádor

en: Currency symbol follows value
cs: Symbol měny uvádět za hodnotou

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
cs: Symbol měny se obvykle uvádí před hodnotou. Zaškrtnutím této volby se symbol vloží za hodnotu.

en: El Salvador
cs: Salvador

en: Miscellaneous Settings
cs: Další nastavení

en: Equatorial Guinea
cs: Rovníková Guinea

en: Estonia
cs: Estonsko

en: Ethiopia
cs: Etiopie

en: Falkland Islands (Malvinas)
cs: Falklandy (Malvíny)

en: Debug mode
cs: Debug režim

en: Faroe Islands
cs: Faerské ostrovy

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
cs: Zaškrtnutím této volby se budou zapisovat debug informace. Standardně se budou zapisovat do chybového logu PHP na vašem serveru. Pokud si přejete, aby se zprávy protokolu zobrazovaly ve vašem prohlížeči, pak doporučujeme nainstalovat %s a podívat se do záložky "Tribe" v debug výstupu.

en: Fiji
cs: Fidži

en: Finland
cs: Finsko

en: France
cs: Francie

en: France, Metropolitan
cs: Metropolitní Francie

en: French Guiana
cs: Francouzská Guyana
