Event Tickets - en to el translation catalogue (453 entries)

en:  and
el: και

en: %s Settings
el: Ρυθμίσεις %s

en: %s cannot be a duplicate
el: %s δεν μπορεί να είναι ένα διπλότυπο

en: %s cannot be the same as %s.
el: %s δεν μπορεί να είναι το ίδιο με %s.

en: %s must be a number between 0 and 21.
el: %s πρέπει να είναι ένας αριθμός μεταξύ 0 και 21.

en: %s must be a number or percentage.
el: %s πρέπει να είναι αριθμός ή ποσοστό.

en: %s must be a phone number.
el: %s πρέπει να είναι ένας αριθμός τηλεφώνου.

en: %s must be a positive number.
el: %s πρέπει να είναι ένας θετικός αριθμός.

en: %s must be a valid absolute URL.
el: %s πρέπει να είναι έγκυρη απόλυτη διεύθυνση URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
el: %s πρέπει να είναι ένα έγκυρο slug (αριθμοί, γράμματα, παύλες, και κάτω παύλες).

en: %s must consist of 5 numbers.
el: %s πρέπει να αποτελείται από 5 αριθμούς.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
el: %s πρέπει να αποτελείται μόνο από γράμματα, αριθμούς, παύλες, αποστρόφους και κενά διαστήματα.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
el: %s πρέπει να αποτελείται από γράμματα, κενά διαστήματα, αποστρόφους και παύλες.

en: %s must contain numbers and letters only
el: %s πρέπει να περιέχει μόνο αριθμούς και γράμματα

en: %s must contain numbers, letters and dots only
el: %s πρέπει να περιέχει μόνο αριθμούς, γράμματα και τελείες

en: %s must have a value that's part of its options.
el: %s πρέπει να έχει μια τιμή που να είναι μέρος των επιλογών του.

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
el[0]: (%d αναμένει αναθεώρηση)
el[1]: (%d αναμένουν αναθεώρηση)

en: (0 or empty for free tickets)
el: (0 ή κενό για δωρεάν εισητήρια)

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
el: <p>Τα παρακάτω τρία πεδία επιδέχονται τις ρυθμίσεις μορφής ημερομηνίας διαθέσιμες στο php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Μάθετε εδώ πως να φτιάχνετε την δική σας μορφή ημερομηνίας</a>.</p>

en: A valid license key is required for support and updates
el: Ένα έγκυρο κλειδι άδειας απαιτείται για υποστήριξη και ενημερώσεις

en: Add new ticket
el: Προσθήκη νέου εισιτηρίου

en: Address:
el: Διεύθυνση:

en: Afghanistan
el: Αφγανιστάν

en: Alabama
el: Αλαμπάμα

en: Alaska
el: Αλάσκα

en: Albania
el: Αλβανία

en: Algeria
el: Αλγερία

en: American Samoa
el: Αμερικάνικη Σαμόα

en: Andorra
el: Ανδόρα

en: Angola
el: Ανγκόλα

en: Anguilla
el: Ανγκουίλλα

en: Antarctica
el: Ανταρκτική

en: Antigua And Barbuda
el: Αντίγκουα και Μπαρμπούντα

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
el: Σκέφτεστε "Πω πω, αυτό το πρόσθετο είναι καταπληκτικό! Θα πρέπει να πω ευχαριστώ στη Modern Tribe για όλη τη σκληρή δουλειά τους. " Οι μεγαλύτερες ευχαριστίες που θα μπορούσαμε να ζητήσουμε είναι η αναγνώριση. Προσθέστε ένα μικρό κείμενο με σύνδεσμο στο κάτω μέρος του ημερολογίου σας που να οδηγεί στο πρότζεκτ The Events Calendar.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
el: Σκέφτεστε "Πω πω, αυτό το πρόσθετο είναι καταπληκτικό! Θα πρέπει να πω ευχαριστώ στη Modern Tribe για όλη τη σκληρή δουλειά τους." Οι μεγαλύτερες ευχαριστίες που θα μπορούσαμε να ζητήσουμε είναι η αναγνώριση. Προσθέστε ένα μικρό κείμενο με σύνδεσμο στο κάτω μέρος του ημερολογίου σας που να οδηγεί στο πρότζεκτ The Events Calendar.

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Arizona
el: Αριζόνα

en: Arkansas
el: Αρκάνσας

en: Armenia
el: Αρμενία

en: Aruba
el: Αρούμπα

en: Attendee List
el: Λίστα Συμμετεχόντων

en: Attendee List for: %s
el: Λίστα Συμμετεχόντων για: %s

en: Attendees
el: Συμμετέχοντες

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Austria
el: Αυστρία

en: Awaiting review:
el: Αναμένει αναθεώρηση:

en: Azerbaijan
el: Αζερμπαϊτζάν

en: Bahamas
el: Μπαχάμες

en: Bahrain
el: Μπαχρέιν

en: Bangladesh
el: Μπανγκλαντές

en: Barbados
el: Μπαρμπάντος

en: Belarus
el: Λευκορωσία

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: Belize
el: Μπελίζ

en: Benin
el: Μπενίν

en: Bermuda
el: Βερμούδες

en: Bhutan
el: Μπουτάν

en: Bolivia
el: Βολιβία

en: Bosnia And Herzegowina
el: Βοσνία-Ερζεγοβίνη

en: Botswana
el: Μποτσουάνα

en: Bouvet Island
el: Νήσος Μπουβέ

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: British Indian Ocean Territory
el: Βρετανικά εδάφη του Ινδικού Ωκεανού

en: Brunei Darussalam
el: Μπρουνέι Νταρουσαλάμ

en: Bulgaria
el: Βουλγαρία

en: Burkina Faso
el: Μπουρκίνα Φάσο

en: Burundi
el: Μπουρούντι

en: California
el: Καλιφόρνια

en: Cambodia
el: Καμπότζη

en: Cameroon
el: Καμερούν

en: Canada
el: Καναδάς

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Cape Verde
el: Πράσινο Ακρωτήριο

en: Cayman Islands
el: Νησιά Κέιμαν

en: Central African Republic
el: Κεντροαφρικανική Δημοκρατία

en: Chad
el: Τσαντ

en: Check in
el: Άφιξη

en: Check out the available add-ons
el: Ελέγξτε τις διαθέσιμες επεκτάσεις

en: Checked in:
el: Πέρασαν από τον έλεγχο εισιτηρίων:

en: Chile
el: Χιλή

en: China
el: Κίνα

en: Christmas Island
el: Νήσος των Χριστουγέννων

en: Cocos (Keeling) Islands
el: Νησιά Κόκος (Κίλινγκ)

en: Colombia
el: Κολομβία

en: Colorado
el: Κολοράντο

en: Columns
el: Στήλες

en: Community Events
el: Κοινότητα Καταχώρησης Εκδηλώσεων

en: Comoros
el: Κομόρες

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
el: Η σύγκριση επικύρωσης απέτυχε διότι δεν παρασχέθηκε αξία σύγκρισης για το πεδίο %s

en: Congo
el: Κονγκό

en: Congo, The Democratic Republic Of The
el: Λαϊκή Δημοκρατία του Κονγκό

en: Connecticut
el: Κονέκτικατ

en: Cook Islands
el: Νήσοι Κουκ

en: Costa Rica
el: Κόστα Ρίκα

en: Cote D'Ivoire
el: Ακτή Ελεφαντοστού

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
el: Η λίστα χωρών πρέπει να διαμορφωθεί ως μία χώρα ανά γραμμή με την ακόλουθη μορφή: <br> ΗΠΑ, Ηνωμένες Πολιτείες <br> ΗΒ, Ηνωμένο Βασίλειο.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
el: Κροατία (τοπική ονομασία: Hrvatska)

en: Cuba
el: Κούβα

en: Currency symbol follows value
el: Σύμβολο νομίσματος μετά την τιμή

en: Cyprus
el: Κύπρος

en: Czech Republic
el: Τσεχία

en: Date Format Settings
el: Ρυθμίσεις Προβολής Ημερομηνίας

en: Date time separator
el: Διαχωριστικό ημερομηνίας και ώρας

en: Date with year
el: Ημερομηνία με έτος

en: Datepicker Date Format
el: Μορφή ημερομηνίας στον επιλογέα ημερομηνίας

en: Debug Bar Plugin
el: Πρόσθετο Μπάρας Αποσφαλμάτωσης

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Default currency symbol
el: Προεπιλεγμένο σύμβολο νομίσματος

en: Delaware
el: Ντέλαγουερ

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Denmark
el: Δανία

en: Display
el: Εμφάνιση

en: District of Columbia
el: Περιφέρεια της Κολούμπια

en: Djibouti
el: Τζιμπουτί

en: Dominica
el: Ντομίνικα

en: Dominican Republic
el: Δομινικανή Δημοκρατία

en: East Timor
el: Ανατολικό Τιμόρ

en: Ecuador
el: Εκουαδόρ

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit in %s
el: Επεξεργασία σε %s

en: Edit ticket
el: Επεξεργασία εισιτηρίου

en: Egypt
el: Αίγυπτος

en: El Salvador
el: Ελ Σαλβαδόρ

en: Email Address:
el: Διεύθυνση Email:

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
el: Ενεργοποιήστε αυτήν την επιλογή για να καταγράφονται πληροφορίες αποσφαλμάτωσης. Ως προεπιλογή η καταγραφή θα γίνεται στο error log της PHP του σέρβερ σας. Αν θέλετε να δείτε τα μηνύματα καταγραφής στον browser σας, τότε σας συνιστούμε να εγκαταστήσετε το %s και να αναζητήσετε την καρτέλα "Tribe"  στην  έξοδο αποσφαλμάτωσης.

en: End Date / Time:
el: Ημερομηνία / Ώρα Λήξης:

en: End sale:
el: Λήξη πωλήσεων:

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
el: Καταχωρίστε το διαχωριστικό που θα τοποθετηθεί μεταξύ ημερομηνίας και ώρας, όταν έχει επιλεχθεί η προβολή και των δύο.

en: Equatorial Guinea
el: Ισημερινή Γουινέα

en: Eritrea
el: Ερυθραία

en: Estonia
el: Εσθονία

en: Ethiopia
el: Αιθιοπία

en: Event Add-Ons
el: Πρόσθετα Εκδηλώσεων

en: Event Details
el: Λεπτομέρειες Εκδήλωσης

en: Events
el: Εκδηλώσεις

en: Events Settings
el: Ρυθμίσεις Εκδηλώσεων

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Falkland Islands (Malvinas)
el: Νησιά Φώκλαντ (Μαλβίνες)

en: Faroe Islands
el: Νήσοι Φερόε

en: Field ID:
el: Κωδ. Πεδίου:

en: Fiji
el: Φίτζι

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
el: Φίλτρο ανά όνομα αγοραστή, εισητήριο #, παραγγελία # ή κωδικό ασφαλείας

en: Finalized:
el: Οριστικοποιήθηκε:

en: Finland
el: Φιλανδία

en: Florida
el: Φλόριντα

en: France
el: Γαλλία

en: France, Metropolitan
el: Γαλλία, Μητροπολιτική

en: French Guiana
el: Γαλλική Γουιάνα

en: French Polynesia
el: Γαλλική Πολυνησία

en: French Southern Territories
el: Γαλλικά Νότια Εδάφη

en: Gabon
el: Γκαμπόν

en: Gambia
el: Γκάμπια

en: General
el: Γενικά

en: General Settings
el: Γενικές Ρυθμίσεις

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Germany
el: Γερμανία

en: Ghana
el: Γκάνα

en: Gibraltar
el: Γιβλαρτάρ

en: Greece
el: Ελλάδα

en: Greenland
el: Γροιλανδία

en: Grenada
el: Γρενάδα

en: Guadeloupe
el: Γουαδελούπη

en: Guam
el: Γκουάμ

en: Guatemala
el: Γουατεμάλα

en: Guinea
el: Γουινέα

en: Guinea-Bissau
el: Γουινέα-Μπισάου

en: Guyana
el: Γουιάνα

en: Haiti
el: Αϊτή

en: Hawaii
el: Χαβάη

en: Heard And Mc Donald Islands
el: Νήσοι Χερντ και Mc Donald

en: Help
el: Βοήθεια

en: Hide the following settings tabs on every site:
el: Απόκρυψη των παρακάτω καρτέλων ρυθμίσεων σε όλα τα site:

en: Holy See (Vatican City State)
el: Αγία Έδρα (Πόλη του Βατικανού)

en: Honduras
el: Ονδούρα

en: Hong Kong
el: Χόνγκ Κόνγκ

en: Hungary
el: Ουγγαρία

en: Iceland
el: Ισλανδία

en: Idaho
el: Αϊντάχο

en: Illinois
el: Ιλλινόις

en: India
el: Ινδία

en: Indiana
el: Ιντιάνα

en: Indonesia
el: Ινδονησία

en: Invalid field type specified
el: Ορίστηκε μη έγκυρος τύπος πεδίου

en: Invalid or incomplete field passed
el: Άκυρο ή ελλιπές πεδίο

en: Iowa
el: Αϊόβα

en: Iran (Islamic Republic Of)
el: Ιράν (Ισλαμική Δημοκρατία του)

en: Iraq
el: Ιράκ

en: Ireland
el: Ιρλανδία

en: Israel
el: Ισραήλ

en: Italy
el: Ιταλία

en: Jamaica
el: Τζαμάικα

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Jordan
el: Ιορδανία

en: Kansas
el: Κάνσας

en: Kazakhstan
el: Καζακστάν

en: Kentucky
el: Κεντάκι

en: Kenya
el: Κένυα

en: Kiribati
el: Κιριμπάτι

en: Korea, Democratic People's Republic Of
el: Κορέα, Λαϊκή Δημοκρατία της Κίνας

en: Korea, Republic Of
el: Κορέα, Δημοκρατία της

en: Kuwait
el: Κουβέιτ

en: Kyrgyzstan
el: Κιργιστάν

en: Lao People's Democratic Republic
el: Δημοκρατική Δημοκρατία του Λάος

en: Last Update
el: Τελευταία Ενημέρωση

en: Latest Version:
el: Τελευταία Έκδοση:

en: Latvia
el: Λετονία

en: Lebanon
el: Λίβανος

en: Lesotho
el: Λεσόθο

en: Liberia
el: Λιβερία

en: Libya
el: Λιβύη

en: License Key
el: Κλειδί Άδειας

en: License key(s) updated.
el: Κλειδί(-ά) άδειας ενημερώθηκε(-αν).

en: Licenses
el: Άδειες

en: Liechtenstein
el: Λιχτενστάιν

en: Lithuania
el: Λιθουανία

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
el: Ψάχνετε για πρόσθετες λειτουργίες, συμπεριλαμβανομένων των τακτικών εκδηλώσεων, προσαρμοσμένα meta, εκδηλώσεις κοινότητας, πωλήσεις εισιτηρίων και άλλα;

en: Louisiana
el: Λουιζιάνα

en: Luxembourg
el: Λουξεμβούργο

en: Macau
el: Μακάου

en: Macedonia
el: Π.Γ.Δ.Μ.

en: Madagascar
el: Μαδαγασκάρη

en: Maine
el: Μέιν

en: Malawi
el: Μαλάουι

en: Malaysia
el: Μαλαισία

en: Maldives
el: Μαλδίβες

en: Mali
el: Μάλι

en: Malta
el: Μάλτα

en: Marshall Islands
el: Νήσοι Μάρσαλ

en: Martinique
el: Μαρτινίκα

en: Maryland
el: Μέριλαντ

en: Massachusetts
el: Μασαχουσέτη

en: Mauritania
el: Μαυριτανία

en: Mauritius
el: Μαυρίκιος

en: Mayotte
el: Μαγιότ

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Michigan
el: Μίτσιγκαν

en: Micronesia, Federated States Of
el: Μικρονησία, Ομόσπονδα Κράτη της

en: Minnesota
el: Μινεσότα

en: Miscellaneous Settings
el: Διάφορες Ρυθμίσεις

en: Mississippi
el: Μισισίπι

en: Missouri
el: Μιζούρι

en: Moldova, Republic Of
el: Μολδαβία, Δημοκρατία της

en: Monaco
el: Μονακό

en: Mongolia
el: Μονγκολία

en: Montana
el: Μοντάνα

en: Montenegro
el: Μαυροβούνιο

en: Montserrat
el: Μοντσεράτ

en: More...
el: Περισσότερα…

en: Morocco
el: Μαρόκο

en: Mozambique
el: Μοζαμβίκη

en: Myanmar
el: Μιανμάρ

en: Namibia
el: Ναμίμπια

en: Nauru
el: Ναούρου

en: Nebraska
el: Νεμπράσκα

en: Nepal
el: Νεπάλ

en: Netherlands
el: Ολλανδία

en: Netherlands Antilles
el: Ολλανδικές Αντίλλες

en: Network
el: Δίκτυο

en: Network Settings
el: Ρυθμίσεις Δικτύου

en: Nevada
el: Νεβάδα

en: New Caledonia
el: Νέα Καληδονία

en: New Hampshire
el: Νιου Χάμσαϊρ

en: New Jersey
el: Νιου Τζέρσεϊ

en: New Mexico
el: Νέο Μεξικό

en: New York
el: Νέα Υόρκη

en: New Zealand
el: Νέα Ζηλανδία

en: News and Tutorials
el: Νέα και Οδηγοί Εκμάθησης

en: Nicaragua
el: Νικαράγουα

en: Niger
el: Νίγηρας

en: Nigeria
el: Νιγηρία

en: Niue
el: Νιούε

en: No checkbox options specified
el: Δεν ορίστηκαν επιλογές κουτιών

en: No radio options specified
el: Δεν ορίστηκαν επιλογές κουμπιών

en: No select options specified
el: Δεν ορίστηκαν επιλογές του select

en: Non-existant field validation function passed
el: Ανύπαρκτο πεδίο λειτουργίας επικύρωσης

en: None of your settings were saved. Please try again.
el: Καμία από τις ρυθμίσεις σας δεν αποθηκεύτηκε. Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά.

en: Norfolk Island
el: Νήσος Νόρφολκ

en: North Carolina
el: Βόρεια Καρολίνα

en: North Dakota
el: Βόρεια Ντακότα

en: Northern Mariana Islands
el: Βόρειες Μαριάνες Νήσοι

en: Norway
el: Νορβηγία

en: Ohio
el: Οχάιο

en: Oklahoma
el: Οκλαχόμα

en: Oman
el: Ομάν

en: Order #
el: Παραγγελία #

en: Order Status
el: Κατάσταση Παραγγελίας

en: Oregon
el: Όρεγκον

en: Pakistan
el: Πακιστάν

en: Palau
el: Παλάου

en: Panama
el: Παναμάς

en: Papua New Guinea
el: Παπούα Νέα Γουινέα

en: Paraguay
el: Παραγουάη

en: Pennsylvania
el: Πενσυλβάνια

en: Peru
el: Περού

en: Philippines
el: Φιλιππίνες

en: Phone:
el: Τηλέφωνο:

en: Pitcairn
el: Πίτκερν

en: Poland
el: Πολωνία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: Premium Add-Ons
el: Πρόσθετα Ανώτερης Ποιότητας

en: Price:
el: Τιμή:

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Puerto Rico
el: Πουέρτο Ρίκο

en: Purchaser
el: Αγοραστής

en: Purchaser email
el: Εmail αγοραστή

en: Purchaser name
el: Όνομα αγοραστή

en: Qatar
el: Κατάρ

en: Remove
el: Κατάργηση

en: Requires:
el: Απαιτείται:

en: Reunion
el: Ρεουνιόν

en: Rhode Island
el: Ρόουντ Άιλαντ

en: Romania
el: Ρουμανία

en: Russian Federation
el: Ρωσική Ομοσπονδία

en: Rwanda
el: Ρουάντα

en: Saint Kitts And Nevis
el: Άγιος Χριστόφορος και Νέβις

en: Saint Lucia
el: Αγία Λουκία

en: Saint Vincent And The Grenadines
el: Άγιος Βικέντιος και Γρεναδίνες

en: Sale Price:
el: Τιμή Πώλησης:

en: Samoa
el: Σαμόα

en: San Marino
el: Σαν Μαρίνο

en: Sao Tome And Principe
el: Σάο Τομέ και Πρίνσιπε

en: Saudi Arabia
el: Σαουδική Αραβία

en: Save Changes
el: Αποθήκευση Αλλαγών

en: Save this ticket
el: Αποθηκεύστε αυτό το εισητήριο

en: Security Code
el: Κωδικός Ασφαλείας

en: See an example of the link
el: Δείτε ένα παράδειγμα του συνδέσμου

en: See who purchased tickets to this event
el: Δείτε ποιος αγόρασε εισιτήρια γι' αυτήν την εκδήλωση

en: Select a Country:
el: Επιλογή Χώρας:

en: Select a User:
el: Επιλέξτε ένα Χρήστη:

en: Select an Image
el: Επιλέξτε μία εικόνα

en: Select the date format to use in datepickers
el: Επιλογή μορφής ημερομηνίας που θα χρησιμοποιείται στους επιλογείς ημερομηνίας

en: Select...
el: Επιλέξτε…

en: Sell using:
el: Πώληση με:

en: Send the attendee list by email
el: Στείλτε τη λίστα συμμετεχόντων μέσω email

en: Sending...
el: Αποστέλλεται…

en: Senegal
el: Σενεγάλη

en: Serbia
el: Σερβία

en: Set as ticket header
el: Ορισμός ως κεφαλίδα εισιτηρίου

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
el: Θέστε το προεπιλεγμένο σύμβολο νομίσματος για τα κόστη των εκδηλώσεων. Σημειώστε ότι αυτό θα έχει επίπτωση μόνο στα μελλοντικά γεγονότα και οι αλλαγές που θα γίνουν δεν θα ισχύσουν αναδρομικά.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Settings saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύθηκαν.

en: Seychelles
el: Σεϋχέλλες

en: Show The Events Calendar link
el: Εμφάνιση του συνέσμου προς The Events Calendar

en: Sierra Leone
el: Σιέρα Λεόνε

en: Singapore
el: Σιγκαπούρη

en: Slovakia (Slovak Republic)
el: Σλοβακία (Δημοκρατία της Σλοβακίας)

en: Slovenia
el: Σλοβενία

en: Sold %d
el: Πωλήθηκαν %d

en: Solomon Islands
el: Νησιά Σολομώντα

en: Somalia
el: Σομαλία

en: Sorry, key validation server is not available.
el: Λυπούμαστε, ο σέρβερ επιβεβαίωσης κλειδιών δεν είναι διαθέσιμος.

en: Sorry, this key is expired.
el: Λυπούμαστε, το κλειδί έχει λήξει.

en: Sorry, this key is not valid.
el: Λυπούμαστε, το κλειδί δεν είναι έγκυρο.

en: Sorry, this key is out of installs.
el: Λυπούμαστε, το κλειδί είναι εκτός εγκατάστασεων.

en: South Africa
el: Νότια Αφρική

en: South Carolina
el: Νότια Καρολίνα

en: South Dakota
el: Νότια Ντακότα

en: South Georgia, South Sandwich Islands
el: Νότια Γεωργία, Νότια Νησιά Σάντουιτς

en: Spain
el: Ισπανία

en: Sri Lanka
el: Σρι Λάνκα

en: St. Helena
el: Αγία Ελένη

en: St. Pierre And Miquelon
el: Άγιος Πέτρος και Μικελόν

en: Start Date / Time:
el: Ημερομηνία / Ώρα Έναρξης:

en: Start sale:
el: Έναρξη πωλήσεων:

en: Sudan
el: Σουδάν

en: Suriname
el: Σουρινάμ

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
el: Νήσοι Σβάλμπαρντ και Γιαν Μαγιέν

en: Swaziland
el: Ζουαζιλάνδη

en: Sweden
el: Σουηδία

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: Syrian Arab Republic
el: Αραβική Δημοκρατία της Συρίας

en: System Information
el: Πληροφορίες Συστήματος

en: Taiwan
el: Ταϊβάν

en: Tajikistan
el: Τατζικιστάν

en: Tanzania, United Republic Of
el: Τανζανία, Ενωμένη Δημοκρατία της

en: Tennessee
el: Τενεσί

en: Texas
el: Τέξας

en: Thailand
el: Ταϊλάνδη

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
el[0]: Η παραπάνω ρύθμιση δεν αποθηκεύθηκε. Οι άλλες ρυθμίσεις αποθηκεύθηκαν με επιτυχία.
el[1]: Η παραπάνω ρυθμίσεις δεν αποθηκεύθηκαν. Οι άλλες ρυθμίσεις αποθηκεύθηκαν με επιτυχία.

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
el: Το σύμβολο του νομίσματος προηγείται συνήθως της τιμής. Ενεργοποιώντας αυτή την επιλογή τοποθετεί το σύμβολο μετά την τιμή.

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
el: Το μέγιστο μέγεθος της εικόνας στο email θα είναι 580px πλάτος με οποιοδήποτε ύψος, και στη συνέχεια θα αποκλιμακωθεί για τα κινητά. Αν θέλετε υποστήριξη  "retina" χρησιμοποιήστε μία εικόνα πλάτους 1160px.

en: The request was sent insecurely.
el: Το αίτημα στάλθηκε με μη ασφαλή τρόπο.

en: The request wasn't sent from this tab.
el: Η αίτηση δεν στάλθηκε από αυτήν την καρτέλα.

en: There are no fields setup for this tab yet.
el: Δεν έχουν ρυθμιστεί ακόμα πεδία γι' αυτήν την καρτέλα.

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
el: Αυτό το ημερολόγιο υποστηρίζεται από το The Events Calendar.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
el: Η εκδήλωση αυτή δημιουργήθηκε χρησιμοποιώντας το Community Events. Είστε σίγουρος ότι θέλετε να πουλήσετε εισιτήρια γι' αυτήν;

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
el: Εδώ μπορείτε να τροποποιήσετε όλες τις γενικές ρυθμίσεις δικτύου για το The Events Calendar της Modern Tribe.

en: Ticket #
el: Εισιτήριο #

en: Ticket Description:
el: Περιγραφή Εισιτηρίου:

en: Ticket Name:
el: Όνομα Εισιτηρίου:

en: Ticket Type
el: Τύπος Εισιτηρίου

en: Ticket header image
el: Εικόνα κεφαλίδας εισιτηρίου

en: Ticket type
el: Τύπος εισιτηρίου

en: Tickets
el: Εισιτήρια

en: Togo
el: Τόγκο

en: Tokelau
el: Τοκελάου

en: Tonga
el: Τοκελάου

en: Tribe Event Add-Ons
el: Πρόσθετα Εκδηλώσεων της Tribe

en: Trinidad And Tobago
el: Τρινιντάντ και Τομπάγκο

en: Tunisia
el: Τυνησία

en: Turkey
el: Τουρκία

en: Turkmenistan
el: Τουρκμενιστάν

en: Turks And Caicos Islands
el: Νήσοι Τερκς και Κάικος

en: Tuvalu
el: Τουβαλού

en: Uganda
el: Ουγκάντα

en: Ukraine
el: Ουκρανία

en: Undo Check in
el: Αναίρεση Άφιξης

en: United Arab Emirates
el: Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες

en: United States Minor Outlying Islands
el: Ηνωμένες Πολιτείες Μικρά Απομονωμένα Νησιά

en: Unknown or not set
el: Άγνωστο ή μη ρυθμισμένο

en: Upload image for the ticket header
el: Ανεβάστε εικόνα για την κεφαλίδα του εισιτηρίου

en: Uruguay
el: Ουρουγουάη

en: Utah
el: Γιούτα

en: Uzbekistan
el: Ουζμπεκιστάν

en: Valid Key! Expires on %s
el: Έγκυρο κλειδί! Λήγει στις %s

en: Vanuatu
el: Βανουάτου

en: Venezuela
el: Βενεζουέλα

en: Vermont
el: Βερμόντ

en: Version
el: Έκδοση

en: Viet Nam
el: Βιετνάμ

en: View
el: Προβολή

en: Virgin Islands (British)
el: Παρθένοι Νήσοι (Βρετανικοί)

en: Virgin Islands (U.S.)
el: Παρθένες Νήσοι (ΗΠΑ)

en: Virginia
el: Βιρτζίνια

en: Wallis And Futuna Islands
el: Νήσοι Ουαλίς και Φουτουνά

en: Washington
el: Ουάσιγκτον

en: We hope our plugin is helping you out.
el: Ελπίζουμε το πρόσθετό μας να σας βοηθάει.

en: Website:
el: Ιστοσελίδα:

en: West Virginia
el: Δυτική Βιρτζίνια

en: Western Sahara
el: Δυτική Σαχάρα

en: Why am I seeing this message?
el: Γιατί βλέπω αυτό το μήνυμα;

en: Wisconsin
el: Ουισκόνσιν

en: Wyoming
el: Ουαϊόμινγκ

en: Yemen
el: Υεμένη

en: Yes
el: Ναι

en: You are up to date!
el: Έχετε τις τελευταίες ενημερώσεις!

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τις επιλογές οθόνης για να επιλέξετε τις στήλες που θέλετε να δείτε. Η επιλογή λειτουργεί στον παρακάτω πίνακα, στο email, για εκτύπωση και για την εξαγωγή CSV.

en: You don't have permission to do that.
el: Δεν έχετε άδεια να το κάνετε αυτό.

en: You need to select a user or type a valid email address
el: Πρέπει να επιλέξετε ένα χρήστη ή να πληκτρολογήσετε μία έγκυρη διεύθυνση email

en: You need to upgrade!
el: Πρέπει να αναβαθμίσετε!

en: You've requested a non-existent tab.
el: Έχετε ζητήσει μία ανύπαρκτη καρτέλα.

en: Your form had the following errors:
el: Η φόρμα σας είχε τα ακόλουθα σφάλματα:

en: Your ticket has been deleted.
el: Το εισιτήριό σας έχει διαγραφεί.

en: Your ticket has been saved.
el: Το εισιτήριό σας έχει αποθηκευθεί.

en: Your tickets
el: Τα εισιτήριά σας

en: Zambia
el: Ζάμπια

en: Zimbabwe
el: Ζιμπάμπουε

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
el: με όνομα συνάρτησης:

[ctx: not available]
en: n/a
el: μ/δ (μη διαθέσιμο)

en: or
el: ή

en: unknown date
el: Άγνωστη Ημερομηνία
