Event Tickets - en to et translation catalogue (269 entries)

en: Cancel
et: Cancelar

en:  and
et: ja

[ctx: not available]
en: n/a
et: pole saadaval

en: You need to upgrade!
et: Pead uuendama!

en: You are up to date!
et: Plugin uuendatud!

en: Latest Version:
et: Viimane versioon:

en: Requires:
et: Nõuab:

en: License Key
et: Litsentsi kood

en: A valid license key is required for support and updates
et: Kehtiv litsentsi kood on vajalik ligipääsuks uuendustele ja abikeskusele

en: License key(s) updated.
et: Litsents(id) uuendatud

en: Sorry, key validation server is not available.
et: Vabandame, koodi valideerimise server pole saadaval

en: Sorry, this key is expired.
et: Vabandame, see kood on aegunud.

en: Sorry, this key is out of installs.
et: Vabandame, see kood ei sobi enam installeerimiseks.

en: Why am I seeing this message?
et: Miks ma näen seda sõnumit?

en: Sorry, this key is not valid.
et: Vabandame, see kood ei kehti.

en: Valid Key! Expires on %s
et: Kehtiv kood! Aegub %s

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: Georgia
et: Gruusia

en: Germany
et: Saksamaa

en: Greece
et: Kreeka

en: Hungary
et: Ungari

en: More...
et: Rohkem..

en: Iceland
et: Island

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Iran (Islamic Republic Of)
et: Iraan

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Premium Add-Ons
et: Preemium Add-onsid

en: Israel
et: Iisrael

en: Italy
et: Itaalia

en: News and Tutorials
et: Uudised ja juhendid

en: Jamaica
et: Jamaika

en: Japan
et: Jaapan

en: Jordan
et: Jordaania

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Network Settings
et: Võrgu seaded

en: Kenya
et: Keenia

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
et: Siin saab kõiki Modern Tribe The Event Calendar seadeid muuta.

en: Hide the following settings tabs on every site:
et: Peida järgmised seadete nupud igal lehel:

en: Korea, Democratic People's Republic Of
et: Korea

en: Tickets
et: Piletid

en: Korea, Republic Of
et: Korea

en: Order #
et: Telli #

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Order Status
et: Tellimuse staatus

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgestan

en: Purchaser name
et: Ostja nimi

en: Lao People's Democratic Republic
et: Laos

en: Purchaser email
et: Ostja e-mail

en: Latvia
et: Läti

en: Ticket type
et: Pileti tüüp

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Ticket #
et: Pilet #

en: Security Code
et: Turvakood

en: Liberia
et: Libeeria

en: Libya
et: Liibüa

en: Undo Check in
et: Võta tagasi check in

en: Print
et: Prindi

en: Lithuania
et: Leedu

en: Email
et: E-mail

en: Export
et: Ekspordi

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
et: Filtreeri ostaja nime, pileti #, tellimusnumbri või turvakoodi järgi

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Delete
et: Kustuta

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Ticket header image
et: Pileti päise pilt

en: Set as ticket header
et: Määra pileti päiseks

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Your ticket has been saved.
et: Sinu pilet salvestati.

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Your ticket has been deleted.
et: Sinu pilet kustutati.

en: Mauritius
et: Mauriitius

en: See who purchased tickets to this event
et: Vaata, kes ostsid piletid sellele sündmusele

en: Attendees
et: Osalejad

en: Mexico
et: Mehhiko

en: You need to select a user or type a valid email address
et: Vali kasutaja või sisesta e-maili aadress

en: Sending...
et: Saadan...

en: Moldova, Republic Of
et: Moldova Vabariik

en: Columns
et: Veerud

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
et: Kasuta ekraani seadeid, et valida milliseid veerge soovid näha. Valik toimib allolevas tabelis, e-mailis, prindis ja CSV ekspordiks.

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Yes
et: Jah

en: attendees
et: osalejad

en: Attendee List for: %s
et: Osalejate list %s-le

en: Morocco
et: Maroko

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Event Details
et: Sündmuse detailid

en: Start Date / Time:
et: Alguskuupäev/aeg:

en: Namibia
et: Namiibia

en: End Date / Time:
et: Lõpukuupäev/ aeg:

en: Address:
et: Aadress:

en: Nepal
et: Nepaal

en: Phone:
et: Telefon:

en: Netherlands
et: Holland

en: Website:
et: Koduleht:

en: New Caledonia
et: Uus Kaledoonia

en: New Zealand
et: Uus Meremaa

en: Nicaragua
et: Nikaraagua

en: Checked in:
et: Check in tehtud:

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Send the attendee list by email
et: Saada osalejate list e-mailile

en: Select a User:
et: Vali kasutaja:

en: Select...
et: Vali...

en: or
et: või

en: Norway
et: Norra

en: Email Address:
et: E-maili aadress:

en: Oman
et: Omaan

en: Edit
et: Muuda

en: Edit in %s
et: Muuda %s -s

en: View
et: Vaata

en: Sold %d
et: Müüdud %d

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus Guinea

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
et: See sündmus loodi kasutades Community Eventsi. Oled kindel, et soovid müüa pileteid sellele?

en: Peru
et: Peruu

en: Upload image for the ticket header
et: Lae pilt pileti päiseks

en: Philippines
et: Filipiinid

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
et: Pildi maksimum suurus emailis on 580px lai, kõrgus on vabalt valitav, suurus skaleeritakse mobiili jaoks sobivaks. Kui soovid "retina" tuge, kasuta pilti laiusega 1160px

en: Select an Image
et: Vali pilt

en: Poland
et: Poola

en: Remove
et: Eemalda

en: Add new ticket
et: Lisa uus pilet

en: Edit ticket
et: Muuda piletit

en: Sell using:
et: Müü kasutades:

en: Ticket Name:
et: Pileti nimi:

en: Romania
et: Rumeenia

en: Ticket Description:
et: Pileti kirjeldus:

en: Russian Federation
et: Venemaa

en: Price:
et: Hind:

en: (0 or empty for free tickets)
et: (0 või tühi tasuta piletite jaoks)

en: Start sale:
et: Alguskuupäev

en: End sale:
et: Lõpukuupäev

en: Save this ticket
et: Salvesta pilet

en: Saudi Arabia
et: Saudi-Araabia

en: Seychelles
et: Seishellid

en: Singapore
et: Singapur

en: Slovakia (Slovak Republic)
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Somalia
et: Somaalia

en: Attendee List
et: Osalejate list

en: Your tickets
et: Sinu piletid

en: Ticket Type
et: Pileti tüüp

en: Spain
et: Hispaania

en: Purchaser
et: Ostja

en: Event Add-Ons
et: Sündmuse Add-Onsid.

en: Sudan
et: Sudaan

en: Email:
et: E-mail:

en: Invalid field type specified
et: Väär välja tüüp

en: No radio options specified
et: Raadio võimalused on täpsustamata

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: No checkbox options specified
et: Checkboxi võimalused on täpsustamata

en: Sweden
et: Rootsi

en: No select options specified
et: Valik on tegemata

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syrian Arab Republic
et: Süüria

en: Events
et: Sündmused

en: Settings
et: Seaded

en: Tanzania, United Republic Of
et: Tansaania

en: Events Settings
et: Sündmuse seaded

en: Thailand
et: Taimaa

en: %s Settings
et: %s seaded

en: You've requested a non-existent tab.
et: Taotlesid nuppu, mida pole olemas.

en: You don't have permission to do that.
et: Sul pole õigust seda teha.

en: The request was sent insecurely.
et: Päring ei saadetud turvaliselt

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: The request wasn't sent from this tab.
et: Päring ei saadetud sellelt tab-ilt.

en: Turkey
et: Türgi

en: Your form had the following errors:
et: Vormil olid järgmised vead:

en: Turkmenistan
et: Turkmeenia

en: None of your settings were saved. Please try again.
et: Ühtegi seadet ei salvestatud. Proovi uuesti.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
et[0]: Ülevalolevat seadet ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.
et[1]: Ülevalolevat seadeid ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.

en: Settings saved.
et: Seaded salvestatud

en: General
et: Üldine

en: Ukraine
et: Ukraina

en: Display
et: Kuva

en: Help
et: Abi

en: United Kingdom
et: Iglismaa

en: Network
et: Võrgustik

en: Licenses
et: Litsentsid

en: There are no fields setup for this tab yet.
et: Selle nupu jaoks pole välju määratud veel.

en: Uzbekistan
et: Usbeki

en: Venezuela
et: Venetsueela

en: System Information
et: Süsteemi info

en: Viet Nam
et: Vietnam

en: Unknown or not set
et: Tundmatu või määramata

en: Invalid or incomplete field passed
et: Vale ja lõpetamata väli sisestati

en: Field ID:
et: Välja ID

en: Non-existant field validation function passed
et: Mitte -eksisteeriva välja funktsioon sisestati

en: Yemen
et: Jeemen

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
et: funktsiooni nimega

en: Zambia
et: Sambia

en: %s must contain numbers and letters only
et: %s peab sisaldama ainult numbreid ja tähti

en: %s must contain numbers, letters and dots only
et: %s peab sisaldama ainult numbreid, tähti ja punkte

en: %s must be a positive number.
et: %s peab olema positiivne number.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
et: %s peab olema kehtiv slug (numbrid, tähed, alakriipsud)

en: %s must be a valid absolute URL.
et: %s peab olema kehtiv absoluutne URL

en: %s must have a value that's part of its options.
et: %s peab sisaldama väärtust sellest valikust

en: California
et: Kalifornia

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
et: Võrdlus ebaõnnestus kuna väärtust ei edastatud väljale %s.

en: %s cannot be the same as %s.
et: %s ei saa olla sama kui %s.

en: %s cannot be a duplicate
et: %s ei saa olla dublikaat

en: %s must be a number or percentage.
et: %s peab olema number protsentides

en: %s must be a number between 0 and 21.
et: %s peab olema number 0 ja 21 vahel

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
et: %s võib sisaldada vaid tähti, numbreid, ülakoma ja tühikuid

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
et: %s võib sisaldada vaid tähti, tühikuid, ülakoma ja mõttekriipsu

en: %s must consist of 5 numbers.
et: %s peab sisaldama 5 numbrit

en: %s must be a phone number.
et: %s peab olema telefoninumber

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
et: Riikide list peab olema formaadis üks maa reas järgneva formaadi järgi: <br>US,Ameerika Ühendriigid <br> UK, United Kingdom.

en: Select a Country:
et: Vali riik:

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alžeeria

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Angola
et: Angoola

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bosnia And Herzegowina
et: Bosnia And Hertsegoviina

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Tribe Event Add-Ons
et: Tribe Event Add-Onsid

en: Version
et: Versioon

en: Cambodia
et: Kambodza

en: Last Update
et: Viimane uuendus

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Date Format Settings
et: Kuupäeva seaded

en: Canada
et: Kanada

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
et: <p>Järgnevad väljadele saab sisestada ainult () php kuupäevaformaati. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Vaata, kuidas luua omale kuupäeva formaat </a>.</p>

en: Date with year
et: Kuupäev koos aastaga

en: Cayman Islands
et: Kaymani saared

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et: Tšaad

en: Chile
et: Tšiili

en: China
et: Hiina

en: Date time separator
et: Kuupäeva aja eraldaja

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
et: Sisesta eraldustähis, mida kuvatakse kuupäeva ja aja vahel, juhul kui mõlemaid kuvatakse

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Congo
et: Kongo

en: Datepicker Date Format
et: Kuupäeva valiku formaat

en: Congo, The Democratic Republic Of The
et: Kongo demokraatlik vabariik

en: Select the date format to use in datepickers
et: Vali kuupäeva formaat, mida kasutada kuupäevavalikus

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
et: Otsid lisafunktsionaalsusi s.h. korduvaid sündmusi, kohandatud meta, kommuuniti sündmused, piletimüük jms?

en: Check out the available add-ons
et: Vaata, millised Add-Ons-id on saadaval

en: We hope our plugin is helping you out.
et: Loodame, et meie plugin aitab sind.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
et: Horvaatia

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
et: Kui sinu meelest on see plugin super, siis täna Modern Tribe töö eest! Suurim tänu on tunnustus, lisa väike tekst kalendri all, mis viitab Events Calendar projektile.

en: Cuba
et: Kuuba

en: See an example of the link
et: Vaata lingi näidist

en: Cyprus
et: Küpros

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
et: Kui sinu meelest on see plugin super, siis täna Modern Tribe töö eest! Suurim tänu on tunnustus, lisa väike tekst kalendri all, mis viitab Events Calendar projektile.

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: Show The Events Calendar link
et: Kuva sündmuste kalendri linki

en: Denmark
et: Taani

en: General Settings
et: Peamised seaded

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: Default currency symbol
et: Vaikisi valuuta

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
et: Määra vaikimisi valuuta sümbol, mida kuvada hinna juures. See kehtib ainult tulevastele sündmustele, muutused ei kehti möödunud sündmustele.

en: Ecuador
et: Ekuador

en: Currency symbol follows value
et: Valuuta sümbol on pärast hinda

en: Egypt
et: Egiptus

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
et: Tavaliselt on sümbol hinan ees, aktiveerides selle, kuvatakse sümbolit hinna järel.

en: Miscellaneous Settings
et: Mitmesugused seaded

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Falkland Islands (Malvinas)
et: Falklandi saared

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Pransusmaa

en: French Guiana
et: Prantsuse Guiana
