Event Tickets - en to lt translation catalogue (433 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en:  and
lt: ir

en: Community Events
lt: Bendruomenės renginiai

en: You need to upgrade!
lt: Turite atnaujinti!

en: You are up to date!
lt: Naudojatės naujausia versija!

en: Latest Version:
lt: Naujausia versija:

en: Requires:
lt: Būtina:

en: License Key
lt: Licencijavimo raktas

en: A valid license key is required for support and updates
lt: Pagalbai ir atnaujinimams reikalingas galiojantis licencijos raktas

en: License key(s) updated.
lt: Licencijavimo raktas(ai) atnaujintas(i).

en: unknown date
lt: nežinoma data

en: Sorry, key validation server is not available.
lt: Deja, rakto tikrinimo serveris neprieinamas.

en: Sorry, this key is expired.
lt: Deja, šio rakto galiojimo laikas pasibaigęs.

en: Sorry, this key is out of installs.
lt: Deja, šis raktas diegiant nebenaudojamas.

en: Why am I seeing this message?
lt: Kodėl matau šią žinutę?

en: Sorry, this key is not valid.
lt: Deja, šis raktas neteisingas.

en: Valid Key! Expires on %s
lt: Galiojantis raktas! Galiojimas baigiasi %s

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos pietinės teritorijos

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Heard And Mc Donald Islands
lt: Kaimanų salos

en: Holy See (Vatican City State)
lt: Šventasis Sostas (Vatikano Miesto Valstybė)

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Hungary
lt: Vengrija

en: More...
lt: Daugiau...

en: Iceland
lt: Islandija

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Iran (Islamic Republic Of)
lt: Iranas (Islamo Respublika)

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Premium Add-Ons
lt: Premium papildiniai

en: Israel
lt: Izraelis

en: Italy
lt: Italija

en: News and Tutorials
lt: Naujienos ir pamokos

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Network Settings
lt: Tinklo parametrai

en: Kenya
lt: Kenija

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
lt: Tai vieta kur visi Modern Tribe Renginių Kalendoriaus tinklo parametrai gali būti keičiami.

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Hide the following settings tabs on every site:
lt: Slėpti šiuos parametrų skirtukus kiekvienoje svetainėje:

en: Korea, Democratic People's Republic Of
lt: Korėja, Demokratinė Liaudies Respublika

en: Tickets
lt: Bilietai

en: Korea, Republic Of
lt: Korėjos Respublika

en: Order #
lt: Užsakymo #

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Order Status
lt: Užsakymo būsena

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Purchaser name
lt: Pirkėjo vardas

en: Lao People's Democratic Republic
lt: Laoso Liaudies Demokratinė Respublika

en: Purchaser email
lt: Pirkėjo el.paštas

en: Latvia
lt: Latvija

en: Ticket type
lt: Bilieto tipoas

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Ticket #
lt: Bilietas #

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Security Code
lt: Saugos kodas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Check in
lt: Prisiregistruoti

en: Libya
lt: Libija

en: Undo Check in
lt: Atšaukti registraciją

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Email
lt: El.paštas

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Macau
lt: Makao

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
lt: Filtruoti pagal pirkėjo vardą, bilieto nr., užsakymo nr., ar apsaugos kodą

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Ticket header image
lt: Bilieto antraštės paveiksliukas

en: Malawi
lt: Malavis

en: Set as ticket header
lt: Nustatyti kaip bilieto antraštę

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Your ticket has been saved.
lt: Jūsų bilietas buvo išsaugotas.

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Your ticket has been deleted.
lt: Jūsų bilietas buvo panaikintas.

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: See who purchased tickets to this event
lt: Pažiūrėti, kas įsigijo bilietus į šį renginį

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Attendees
lt: Dalyviai

en: Mexico
lt: Meksika

en: You need to select a user or type a valid email address
lt: Turite pasirinkti vartotoją arba įvesti galiojantį el. pašto adresą

en: Micronesia, Federated States Of
lt: Mikronezijos Federacinė Valstija

en: Sending...
lt: Siunčiama

en: Moldova, Republic Of
lt: Moldovos Respublika

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Monaco
lt: Monakas

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
lt: Jūs galite naudoti ekrano parinktis, kad pažymėti stulpelius, kuriuos norite matyti. Pasirinkimas veikia žemiau pateiktoje lentelėje, el. laiške, spausdinimui ir CSV eksportui.

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Yes
lt: Taip

en: Montenegro
lt: Montenegras

en: attendees
lt: dalyviai

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Attendee List for: %s
lt: Dalyvių sąrašas: %s

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Event Details
lt: Renginio informacija

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: Start Date / Time:
lt: Pradžios data / laikas:

en: Namibia
lt: Namibija

en: End Date / Time:
lt: Pabaigos data / laikas:

en: Address:
lt: Adresas:

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Phone:
lt: Telefonas:

en: Netherlands
lt: Olandija

en: Website:
lt: Interneto svetainė:

en: Netherlands Antilles
lt: Olandijos Antilai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: Finalized:
lt: Užbaigtas:

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Awaiting review:
lt: Laukiama apžvalgos:

en: Niger
lt: Nigeris

en: Checked in:
lt: Patikrinta:

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Send the attendee list by email
lt: Siųsti dalyvių sąrašą el. paštu

en: Niue
lt: Niue salos

en: Select a User:
lt: Pasirinkite vartotoją:

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: Select...
lt: Pasirinkite...

en: Northern Mariana Islands
lt: Marianos šiaurinės salos

en: or
lt: ar

en: Norway
lt: Norvegija

en: Email Address:
lt: El.pašto adresas:

en: Oman
lt: Omanas

en: Edit
lt: Koreguoti

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Edit in %s
lt: Koreguoti %s

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Sold %d
lt: Parduota %d

en: Papua New Guinea
lt: Papua ir Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
lt: Šis renginys buvo sukurtas naudojantis Bendrijos Renginiai. Ar tikrai norite pardavinėti bilietus į renginį?

en: Upload image for the ticket header
lt: Įkelkite paveikslėlį bilieto antraštei

en: Philippines
lt: Filipinai

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
lt: Didžiausias paveikslėlio dydis el.pašte bus 580px pločio ir bet kokio aukščio ir tada nustatomas dydis mobiliesiems įrenginiams. Jei norite "retina" palaikymo, naudokite 1160px pločio paveikslėlius.

en: Pitcairn
lt: Pitkernas

en: Select an Image
lt: Pasirinkite paveiksliuką

en: Poland
lt: Lenkija

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Add new ticket
lt: Pridėti naują bilietą

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Edit ticket
lt: Redaguoti bilietą

en: Qatar
lt: Kataras

en: Sell using:
lt: Parduodama naudojant:

en: Reunion
lt: Reunionas

en: Ticket Name:
lt: Bilieto pavadinimas:

en: Romania
lt: Rumunija

en: Ticket Description:
lt: Bilieto aprašymas

en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

en: Price:
lt: Kaina:

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: (0 or empty for free tickets)
lt: (0 arba tuščia nemokamiems bilietams)

en: Saint Kitts And Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: Sale Price:
lt: Pardavimo kaina:

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: Saint Vincent And The Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: Start sale:
lt: Pradėti prekybą:

en: End sale:
lt: Pabaigti prekybą:

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sao Tome And Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: Save this ticket
lt: Išsaugoti šį bilietą

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Serbia
lt: Serbija

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Slovakia (Slovak Republic)
lt: Slovakija (Slovakijos Respublika)

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
lt[0]: (%d laukiama peržiūros)
lt[1]: (%d laukiama peržiūrų)
lt[2]: (%d laukiama peržiūrų)

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono Salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: Attendee List
lt: Dalyvių sąrašas

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: Your tickets
lt: Jūsų bilietai

en: South Georgia, South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžija, Pietų Sandvičo Salos

en: Ticket Type
lt: Bilieto tipas

en: Spain
lt: Ispanija

en: Purchaser
lt: Pirkėjas

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: St. Helena
lt: Šventosios Elenos sala

en: Event Add-Ons
lt: Renginio papildiniai

en: St. Pierre And Miquelon
lt: Švento Pjero ir Mikelono salos

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
lt: Šis kalendorius sukurtas naudojant The Events Calendar.

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Invalid field type specified
lt: Nurodytas neleistinas lauko tipas

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
lt: Svalbardos ir Jan Majeno salos

en: No radio options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas taškeliu

en: Swaziland
lt: Svazilendas

en: No checkbox options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas varnele

en: Sweden
lt: Švedija

en: No select options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: The Events Calendar
lt: Renginių kalendorius

en: Syrian Arab Republic
lt: Sirijos Arabų Respublika

en: Events
lt: Renginiai

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Tanzania, United Republic Of
lt: Tanzanijos Jungtinė Respublika

en: Events Settings
lt: Renginių nustatymai

en: Thailand
lt: Tailandas

en: %s Settings
lt: %s nustatytmai

en: Togo
lt: Togas

en: You've requested a non-existent tab.
lt: Pareikalavote neegzistuojančio skirtuko.

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: You don't have permission to do that.
lt: Jūs neturite leidimo tai daryti.

en: Trinidad And Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: The request was sent insecurely.
lt: Užklausa buvo išsiųsta nesaugiai.

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: The request wasn't sent from this tab.
lt: Užklausa nebuvo išsiųsta iš šio skirtuko.

en: Turkey
lt: Turkija

en: Your form had the following errors:
lt: Jūsų formoje buvo tokios klaidos:

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

en: None of your settings were saved. Please try again.
lt: Nė vienas iš jūsų nustatymų nebuvo įrašytas. Bandykite dar kartą.

en: Turks And Caicos Islands
lt: Terkso ir Kaikoso salos

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
lt[0]: Aukščiau nurodytas nustatymas nebuvo išsaugotas. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.
lt[1]: Aukščiau nurodyti nustatymai nebuvo išsaugoti. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.
lt[2]: Aukščiau nurodytų nustatymų nebuvo išsaugota. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: General
lt: Bendras

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: Display
lt: Rodymas

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: Help
lt: Pagalba

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: Network
lt: Tinklas

en: United States Minor Outlying Islands
lt: Jungtinių Valstijų mažosios aplinkinės salos

en: Licenses
lt: Licencijos

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: There are no fields setup for this tab yet.
lt: Kol kas nėra jokių laukų nustatymų šiam skirtukui.

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: System Information
lt: Sistemos informacija

en: Viet Nam
lt: Vietnamas

en: Unknown or not set
lt: Nežinoma arba nenustatyta

en: Virgin Islands (British)
lt: Mergelių salos (Britų)

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
lt: Perrašymo taisyklės išvalytos šio pagalbos puslapio krovimo metu. Yra tikimybė, kad įskiepyje ar temoje įvykdomas perrašymo taisyklių išvalymas!

en: Virgin Islands (U.S.)
lt: Mergelių salos (JAV)

en: Invalid or incomplete field passed
lt: Neleistinas arba nebaigtas laukas praėjo

en: Wallis And Futuna Islands
lt: Volis ir Futūna salos

en: Field ID:
lt: Lauko ID:

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Non-existant field validation function passed
lt: Neegzistuojančio lauko patvirtinimo funkcija praėjo

en: Yemen
lt: Jemenas

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
lt: su funkcijos pavadinimu:

en: Zambia
lt: Zambija

en: %s must contain numbers and letters only
lt: %s turi būti tik skaičiai ir raidės

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: %s must contain numbers, letters and dots only
lt: %s turi būti tik skaičiai, raidės ir taškai

en: %s must be a positive number.
lt: %s turi būti teigiamas skaičius.

en: Alaska
lt: Aliaska

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
lt: %s turi būti galiojantis trumpinys (skaičiai, raidės, brūkšneliai ir pabraukimai).

en: %s must be a valid absolute URL.
lt: %s turi būti galiojantis absoliutus URL.

en: Arkansas
lt: Arkanzasas

en: %s must have a value that's part of its options.
lt: %s turi turėti reikšmę, kuri yra jos pasirinkties dalis.

en: California
lt: Kalifornija

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
lt: Palyginimo patikrinti nepavyko, nes nebuvo nurodyta jokia palyginimo vertė laukui %s

en: Colorado
lt: Koloradas

en: %s cannot be the same as %s.
lt: %s negali būti tas pats kaip%s

en: Connecticut
lt: Konektikutas

en: %s cannot be a duplicate
lt: %s negali būti dublikatas

en: Delaware
lt: Delaveras

en: %s must be a number or percentage.
lt: %s turi būti skaičius arba procentas.

en: District of Columbia
lt: Kolumbijos rajonas

en: %s must be a number between 0 and 21.
lt: %s turi būti skaičius nuo 0 iki 21.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
lt: %s turi sudaryti tik raidės, skaičiai, brūkšneliai, apostrofai ir tarpai.

en: Hawaii
lt: Havajai

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
lt: %s turi sudaryti tik raidės, tarpai, apostrofai ir brūkšneliai.

en: Idaho
lt: Aidahas

en: %s must consist of 5 numbers.
lt: %s turi būti sudaryti iš 5 skaičių.

en: Illinois
lt: Ilinojus

en: %s must be a phone number.
lt: %s turi būti telefono numeris.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
lt: Šalių sąrašas turi būti suformatuota kaip viena šalis eilutėje šiuo formatu: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Iowa
lt: Ajova

en: Select a Country:
lt: Pasirinkite šalį:

en: Kansas
lt: Kanzasas

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Kentucky
lt: Kentukis

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Louisiana
lt: Luisiana

en: Albania
lt: Albanija

en: Maine
lt: Meinas

en: Maryland
lt: Merilendas

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Massachusetts
lt: Masačiusetsas

en: Andorra
lt: Andora

en: Michigan
lt: Mičiganas

en: Minnesota
lt: Minesota

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Mississippi
lt: Misisipė

en: Antarctica
lt: Antarktika

en: Missouri
lt: Misūris

en: Antigua And Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

en: Armenia
lt: Armėnija

en: New Hampshire
lt: Naujasis Hampšyras

en: Australia
lt: Australija

en: New Jersey
lt: Naujasis Džersis

en: Austria
lt: Austrija

en: New Mexico
lt: Naujoji Meksika

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: New York
lt: Niujorkas

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: North Carolina
lt: Šiaurės Karolina

en: Bahrain
lt: Bahrainas

en: North Dakota
lt: Šiaurės Dakota

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Ohio
lt: Ohajas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Oregon
lt: Oregonas

en: Belgium
lt: Belgija

en: Pennsylvania
lt: Pensilvania

en: Belize
lt: Belizas

en: Rhode Island
lt: Rod Ailandas

en: Benin
lt: Beninas

en: South Carolina
lt: Pietų Karolina

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: South Dakota
lt: Pietų Dakota

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Tennessee
lt: Tenesis

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Texas
lt: Teksasas

en: Bosnia And Herzegowina
lt: Bosnija ir Hercogavina

en: Utah
lt: Juta

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Vermont
lt: Vermontas

en: Bouvet Island
lt: Bouvet sala

en: Virginia
lt: Virdžinija

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Washington
lt: Vašingtonas

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno britų sritis

en: West Virginia
lt: Vakarų Virdžinija

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjus

en: Wisconsin
lt: Viskonsinas

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Wyoming
lt: Vajomingas

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Tribe Event Add-Ons
lt: Tribe renginių papildiniai

en: Burundi
lt: Burundija

en: Version
lt: Verija

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Last Update
lt: Paskutinis naujinimas

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Date Format Settings
lt: Datos formato nustatymai

en: Canada
lt: Kanada

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
lt: <p>Kituose trijuose laukuose priimami tokie datos formatai kaip ir php date() funkcijos.  <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Išmokti parengti reikiamą datos formatą galite čia</a>.</p>

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Date with year
lt: Data su metais

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt: Centrinė Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Date time separator
lt: Datos laiko skirtukas

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Kylingo) salos

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
lt: Įveskite skirtuką kuris bus įdėtas tarp datos ir laiko kai abu jie bus rodomi.

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Comoros
lt: Komorai

en: Congo
lt: Kongas

en: Datepicker Date Format
lt: Datos pasirinkimo formatas

en: Congo, The Democratic Republic Of The
lt: Kongas, Demokratinė Respublika

en: Select the date format to use in datepickers
lt: Pasirinkite datos formatą, kuris bus naudojamas datos rinktuve

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
lt: Ieškote papildomų funkcijų, įskaitant besikartojančių renginių, pasirinktinių meta, bendruomenės renginių, bilietų pardavimo ir daugiau?

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Check out the available add-ons
lt: Peržiūrėkite galimus papildinius

en: Cote D'Ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: We hope our plugin is helping you out.
lt: Mes tikimės, kad mūsų įskiepis padeda jums.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
lt: Kroatia (Vietinis pavadinimas: Hrvatska)

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lt: Ar jūs mąstote "Vau, šis papildinys nepakartojamas! Gal turėčiau padėkoti Modern Tribe už visą jų sunkų darbą." Didžiausią padėką kurią mes galime paprašyti tai pripažinimas. Pridėkite mažą tekstą nuorodą į Renginių Kalendoriaus projektą apačioje savo kalendoriaus.

en: Cuba
lt: Kuba

en: See an example of the link
lt: Žr. nuorodos pavyzdį

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lt: Ar jūs mąstote "Vau, šis papildinys nepakartojamas! Gal turėčiau padėkoti Modern Tribe už visą jų sunkų darbą." Didžiausią padėką kurią mes galime paprašyti tai pripažinimas. Pridėkite mažą tekstą nuorodą į Renginių Kalendoriaus projektą apačioje savo kalendoriaus.

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: Show The Events Calendar link
lt: Rodyti Renginių Kalendoriaus nuorodą

en: Denmark
lt: Danija

en: General Settings
lt: Bendrieji parametrai

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Default currency symbol
lt: Numatytasis valiutos simbolis

en: East Timor
lt: Rytų Timoras

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
lt: Nustatykite numatytąjį valiutos simbolį renginių kainoms. Atkreipkite dėmesį, kad tai tik paveiks ateities renginius, ir pakeitimai nebus taikomi atgaline data.

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Currency symbol follows value
lt: Valiutos simbolis prieš reikšmę

en: Egypt
lt: Egiptas

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
lt: Valiutos simbolis paprastai būna prieš reikšmę. Įgalinus šią parinktį, simbolis bus už reikšmės.

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Miscellaneous Settings
lt: Įvairūs nustatymai

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Falkland Islands (Malvinas)
lt: Falklando salos (Malvinų)

en: Debug mode
lt: Derinimo režimas

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
lt: Įjunkite šią parinktį jei norite įrašyti derinimo informaciją. Pagal numatytuosius nustatymus tai bus įrašoma jūsų serverio PHP klaidų ataskaitoje. Jei norite matyti įrašų žinutes jūsų naršyklėje, tada mes rekomenduojama jums įsidiegti %s ir susirasti "Tribe" skirtuką derinimo išvestyje.

en: Fiji
lt: Fidžis

en: Debug Bar Plugin
lt: Derinimo juostos priedas

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: France, Metropolitan
lt: Prancūzija, Metropolitenas

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana
