Event Tickets - en to lv translation catalogue (375 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en:  and
lv:  un

en: You need to upgrade!
lv: Nepieciešams atjauninājums!

en: You are up to date!
lv: Tev ir jaunākā versija!

en: Latest Version:
lv: Jaunākā Versija:

en: Requires:
lv: Nepieciešams:

en: License Key
lv: Licences atslēga

en: A valid license key is required for support and updates
lv: Atjauninajumiem un atbalstam ir nepieciešama derīga licences atslēga

en: License key(s) updated.
lv: Licences atslēga(s) atjauninātas.

en: Sorry, key validation server is not available.
lv: Atvainojiet, validācijas serveris nav pieejams.

en: Sorry, this key is expired.
lv: Atslēgai beidzās derīguma termiņš.

en: Sorry, this key is out of installs.
lv: Ievadītajai atslēgai beigusās instalācijas.

en: Sorry, this key is not valid.
lv: Ievadītā atslēga nav derīga.

en: Valid Key! Expires on %s
lv: Derīga atslēga! Termiņš beidzas %s

en: French Polynesia
lv: Francijas Polinēzija

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidjūru teritorija

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Germany
lv: Vācija

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Grenada
lv: Grenāda

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Heard And Mc Donald Islands
lv: Herda un Makdonalda salas

en: Holy See (Vatican City State)
lv: Vatikānas Pilsētvalsts

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hong Kong
lv: Honkonga

en: Hungary
lv: Ungārija

en: More...
lv: Vairāk...

en: Iceland
lv: Īslande

en: India
lv: Indija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Iran (Islamic Republic Of)
lv: Irāna

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Premium Add-Ons
lv: Premium Papildinājumi

en: Israel
lv: Izraēla

en: Italy
lv: Itālija

en: News and Tutorials
lv: Ziņas un Pamācības

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Jordan
lv: Jordāna

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Network Settings
lv: Tīkla Iestatījumi

en: Kenya
lv: Kenija

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
lv: Šī ir tā vieta, kur visi globālie Modern Tribe Notikumu Kalendāra iestatījumi var tikt mainīti.

en: Hide the following settings tabs on every site:
lv: Slēpt sekojošās iestatījumu cilnes:

en: Korea, Democratic People's Republic Of
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Tickets
lv: Biļetes

en: Korea, Republic Of
lv: Ziemeļkoreja

en: Order #
lv: Secība #

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Order Status
lv: Pasūtījuma Statuss

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Purchaser name
lv: Pircēja vārds

en: Lao People's Democratic Republic
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Purchaser email
lv: Pircēja e-pasts

en: Latvia
lv: Latvija

en: Ticket type
lv: Biļetes tips

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Ticket #
lv: Biļetes #

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Security Code
lv: Drošības Kods

en: Liberia
lv: Libērija

en: Check in
lv: Reģistrēties

en: Libya
lv: Lībija

en: Undo Check in
lv: Atsaukt Reģistrēšanos

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Print
lv: Drukāt

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Email
lv: Epasts

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Export
lv: Eksportēšana

en: Macau
lv: Makao

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Delete
lv: Dzēst

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Ticket header image
lv: Biļetes galvenes bilde

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Set as ticket header
lv: Iestatīt kā biļetes galveni

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Your ticket has been saved.
lv: Tava biļete ir saglabāta

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Your ticket has been deleted.
lv: Tava biļete ir izdzēsta.

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: See who purchased tickets to this event
lv: Apskatīt kurš iegādājies biļetes uz šo pasākumu

en: Mayotte
lv: Majota

en: Attendees
lv: Apmeklētāji

en: Mexico
lv: Meksika

en: You need to select a user or type a valid email address
lv: Nepieciešams atlasīt lietotāju, vai ieraksti derīgu e-pasta adresi

en: Micronesia, Federated States Of
lv: Mikronēzijas Federatīvās Valstis

en: Sending...
lv: Sūta...

en: Moldova, Republic Of
lv: Moldova

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Monaco
lv: Monako

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
lv: Tu vari izmantot Ekrāna Opcijas, lai atlasītu kuras kolonnas tu vēlies redzēt. Atlase strādās tabulas skatā zemāk, e-pastā, priekš drukas un CSV faila exportā.

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Yes
lv: Jā

en: attendees
lv: apmeklētāji

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Attendee List for: %s
lv: Apmeklētāju Saraksts Priekš: %s

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Event Details
lv: Notikuma Detaļas

en: Myanmar
lv: Birmiešu

en: Start Date / Time:
lv: Sākuma Datums / Laiks:

en: Namibia
lv: Namībija

en: End Date / Time:
lv: Beigu Datums / Laiks:

en: Address:
lv: Adrese:

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Phone:
lv: Telefona Nr:

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Website:
lv: Mājaslapa:

en: Netherlands Antilles
lv: Nīderlandes Antiļas

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigēra

en: Checked in:
lv: Reģistrējušies:

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Send the attendee list by email
lv: Nosūtīt apmeklētāju sarakstu pa e-pastu

en: Select a User:
lv: Izvēlēties Lietotāju:

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: Select...
lv: Izvēlies...

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: or
lv: vai

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Email Address:
lv: E-pasta Adrese:

en: Oman
lv: Omāna

en: Edit
lv: Labot

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Edit in %s
lv: Rediģēt iekš %s

en: View
lv: Skatīt

en: Sold %d
lv: Pārdots %d

en: Papua New Guinea
lv: Papua-Jaungvineja

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
lv: Šis pasākums tika izveidots lietojot Kopienas Notikumus. Vai esi pārliecināts, ka vēlies tam pārdod biļetes?

en: Upload image for the ticket header
lv: Augšupielādēt attēlu biļetes galvenei

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
lv: Maksimālais attēla izmērs šajā e-pastā būs 580px plats, jebkāda augstuma un tas tiks pielāgots mobilām ierīcēm. Ja vēlies "retina" atbalstu, lieto attēlu kurš ir 1160px plats.

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Select an Image
lv: Izvēlēties attēlu

en: Poland
lv: Polija

en: Remove
lv: Noņemt

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Add new ticket
lv: Pievienot jaunu biļeti

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Edit ticket
lv: Labot biļeti

en: Qatar
lv: Katara

en: Sell using:
lv: Pārdot lietojot:

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Ticket Name:
lv: Biļetes Nosaukums:

en: Romania
lv: Rumānija

en: Ticket Description:
lv: Biļetes Apraksts:

en: Russian Federation
lv: Krievijas Federācija

en: Price:
lv: Cena:

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: (0 or empty for free tickets)
lv: (0 vai tukšums, ja biļetes par brīvu)

en: Saint Kitts And Nevis
lv: Sentkitsa un Nevisa

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Saint Vincent And The Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: Start sale:
lv: Sākt pārdošanu:

en: Samoa
lv: Rietumsamoa

en: End sale:
lv: Beigt pārdošanu:

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: Sao Tome And Principe
lv: Santome un Prinsipi

en: Save this ticket
lv: Saglabāt šo biļeti

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Serbia
lv: Serbija

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Slovakia (Slovak Republic)
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: Attendee List
lv: Apmeklētāju Saraksts

en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

en: Your tickets
lv: Tavas biļetes

en: South Georgia, South Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas

en: Ticket Type
lv: Biļetes Tips

en: Spain
lv: Spānija

en: Purchaser
lv: Pircējs

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: St. Helena
lv: Svētās Helēnas sala

en: Event Add-Ons
lv: Notikuma Papildinājumi

en: St. Pierre And Miquelon
lv: Svētā Pjēra un Mikvelona salas

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Suriname
lv: Surinama

en: Email:
lv: Epasts:

en: Invalid field type specified
lv: Norādīts nepareizs lauka tips

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
lv: Svelbāna un Žana Maijena salas

en: No radio options specified
lv: Nav norādītas radio pogu opcijas

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: No checkbox options specified
lv: Nav norādītas izvēles rūtiņu opcijas

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: No select options specified
lv: Nav norādītas atlasīšanas opcijas

en: Switzerland
lv: Šveice

en: The Events Calendar
lv: Pasākumu kalendārs

en: Syrian Arab Republic
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: Events
lv: Notikumi

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Tanzania, United Republic Of
lv: Tanzānija

en: Events Settings
lv: Notikuma Iestatījumi

en: Thailand
lv: Taizeme

en: %s Settings
lv: %s Iestatījumi

en: You've requested a non-existent tab.
lv: Tu pieprasīji neeksistējošu cilni.

en: You don't have permission to do that.
lv: Tev nav piekļuves, lai veiktu šo darbību.

en: Trinidad And Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

en: The request was sent insecurely.
lv: Pieprasījums tika nedroši nosūtīts.

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: The request wasn't sent from this tab.
lv: Pieprasījums netika sūtīts no šīs cilnes.

en: Turkey
lv: Turcija

en: Your form had the following errors:
lv: Tavai formai ir sekojošas kļūdas:

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: None of your settings were saved. Please try again.
lv: Iestatījumi netika saglabāti. Lūdzu mēģini vēlreiz.

en: Turks And Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Settings saved.
lv: Iestatījumi saglabāti

en: General
lv: Vispārējie

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: Display
lv: Attēlot

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: Help
lv: Palīdzība

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: Network
lv: Tīkls

en: United States Minor Outlying Islands
lv: ASV Mazās Aizjūras salas

en: Licenses
lv: Licences

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: There are no fields setup for this tab yet.
lv: Šai cilnei vēl nav izveidoti lauki.

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: System Information
lv: Sistēmas informācija

en: Viet Nam
lv: Vjetnama

en: Virgin Islands (British)
lv: Britu Virdžīnu salas

en: Virgin Islands (U.S.)
lv: ASV Virdžīnu Salas

en: Invalid or incomplete field passed
lv: Tika padots nepilnīgs vai nederīgs lauks

en: Wallis And Futuna Islands
lv: Volisa un Futuna salas

en: Field ID:
lv: Lauka ID:

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Non-existant field validation function passed
lv: Tika padota neeksistējoša lauka validācijas funkcija

en: Yemen
lv: Jemena

en: Zambia
lv: Zambija

en: %s must contain numbers and letters only
lv: %s jāsatur tikai skaitļi un burti

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: %s must contain numbers, letters and dots only
lv: %s jāsatur tikai skaitļi, burti un punkti

en: %s must be a positive number.
lv: %s jābūt pozitīvam skaitlim.

en: Alaska
lv: Aļaska

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
lv: %s ir jābūt derīgam īsvārdam (skaitļi, burti, domuzīmes un apakšsvītras).

en: %s must be a valid absolute URL.
lv: %s ir jābūt derīgam un absolūtam URL.

en: %s must have a value that's part of its options.
lv: %s ir jābūt vērtībai kura ir daļa no tās opcijām.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
lv: Salīdzināšanas validācija neizdevās, jo laukam %s netika padota salīdzināmā vērtība

en: %s cannot be the same as %s.
lv: %s nedrīkst būt tāds pats kā %s.

en: %s cannot be a duplicate
lv: %s nedrīkst būt dublikāts

en: %s must be a number or percentage.
lv: %s jābūt skaitlim vai procentiem

en: %s must be a number between 0 and 21.
lv: %s jābūt skaitlim no 0 līdz 21

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
lv: %s jāsastāv tikai no no burtiem, cipariem, domuzīmēm, apostrofiem un atstarpēm.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
lv: %s jāsastāv no burtiem, atstarpēm, apostrofiem un domuzīmēm.

en: %s must consist of 5 numbers.
lv: %s jāsastāv no 5 skaitļiem.

en: %s must be a phone number.
lv: %s jābūt tālrunim

en: Indiana
lv: Amerika/Indiāna/Indianapolisa

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
lv: Valstu sarakstā katrai valstij jābūt savā līnijā pēc sekojoša formāta <br>US, Unated States <br> UK, United Kingdom.

en: Select a Country:
lv: Izvēlies Valsti:

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Louisiana
lv: Luizināna

en: Albania
lv: Albānija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: American Samoa
lv: Austrumsamoa

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antigua And Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: New York
lv: Amerika/Ņujorka

en: Bahamas
lv: Bahamu salas

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bermuda
lv: Bermudu salas

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bosnia And Herzegowina
lv: Bosnija un Hercegovina

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv: Bovetu salas

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Washington
lv: Vašingtona

en: British Indian Ocean Territory
lv: Indijas okeāna Britu teritorija

en: Brunei Darussalam
lv: Bruneja

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Wyoming
lv: Vaiominaga

en: Burkina Faso
lv: Burkinafaso

en: Tribe Event Add-Ons
lv: Tribe Event papildinājumi

en: Burundi
lv: Burundija

en: Version
lv: Versija

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Last Update
lv: Pēdējais atjauninājums

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: Chile
lv: Čīle

en: China
lv: Ķīna

en: Christmas Island
lv: Ziemsvētku sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Congo
lv: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
lv: Meklē papildus funkcionalitāti, piemēram, atkārtojošos notikumus, papildus funkcijas, sabiedriskus pasākumus, biļešu pārdošanu un citus?

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Check out the available add-ons
lv: Apskati pieejamos papildinājumus

en: Cote D'Ivoire
lv: Kotdivuāra

en: We hope our plugin is helping you out.
lv: Mēs ceram, ka spraudnis tev noder.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
lv: Horvātija

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lv: Vai tu domā " Oho, šis spraudnis ir foršs! Vajadzētu pateikties Modern Tribe par smago darbu."? Lielākā pateicība kādu mēs varētu prasīt ir mūsu darba atzīšana. Pievieno nelielu teksta saiti zem sava kalendāra, kura norāda uz Notikumu Kalendāra projektu.

en: Cuba
lv: Kuba

en: See an example of the link
lv: Skatīt saites piemēru

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lv: Vai tu domā " Oho, šis spraudnis ir foršs! Vajadzētu pateikties Modern Tribe par smago darbu."? Lielākā pateicība kādu mēs varētu prasīt ir mūsu darba atzīšana. Pievieno nelielu teksta saiti zem sava kalendāra, kura norāda uz Notikumu Kalendāra projektu.

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Show The Events Calendar link
lv: Parādīt Notikumu Kalendāra saiti

en: Denmark
lv: Dānija

en: General Settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Djibouti
lv: Džibutī

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Default currency symbol
lv: Noklusējuma valūtas simbols

en: East Timor
lv: Austrumtimora

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
lv: Izvēlies noklusējuma valūtas simbolu notikuma cenai. Atceries, ka šis ietekmē tikai nākotnes notikumus un izmaiņas nav ar atpakaļejošu spēku.

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: Currency symbol follows value
lv: Valūtas simbols ir pēc vērtības

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
lv: Valūtas simbols parasti attēlojas pirms summas vērtības. Ja šī iespēja ir aktīva, valūtas zimbols tiks attēlots pēc summas vērtības.

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Miscellaneous Settings
lv: Dažādi Iestatījumi

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Falkland Islands (Malvinas)
lv: Folklenda (Malvinu) salas

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Faroe Islands
lv: Fēru salas

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
lv: Iespējo šo opciju, lai reģistrētu atkļūdošanas informāciju. Pēc noklusējuma, šis reģistrēs informāciju tava servera PHP kļūdu reģistrā. Ja vēlies redzēt reģistra ziņojumus savā tīmekļa pārlūkā, mēs iesakām uzstādīt %s un meklēt "Tribe" cilni atkļūdošanas izvadā.

en: Fiji
lv: Fidži

en: Debug Bar Plugin
lv: Atkļūdošanas Joslas Spraudnis

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: France, Metropolitan
lv: Francija

en: French Guiana
lv: Francijas Gviāna
