Event Tickets - en to uk translation catalogue (162 entries)

en: The Events Calendar: WooCommerce Tickets
uk: Events Calendar: Квитки у WooCommerce

en: The Events Calendar: EDD Tickets
uk: Events Calendar: EDD Квитки

en: The Events Calendar: WPEC Tickets
uk: Events Calendar: WPEC Квитки

en: The Events Calendar: Shopp Tickets
uk: Events Calendar: Магазин Квитків

en: If this is your first time using The Events Calendar, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
uk: Якщо це ваш перший раз, використовуючи події календаря, ви знаходитесь в для задоволення і вже добре на вашому шляху до створення першої події. Оце деякі основи, які ми знайшли корисними для користувачів стрибки у нього в перший раз:

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
uk: %sOur New User Primer%s був розроблений для людей, в точному положенні. Завдяки лише основним крок за кроком відео і письмові покрокові керівництва, які показують, що супроводжують скріншоти, пріклад прагне зайняти вас від нуля до героя в одну мить.

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
uk: %sInstallation/Setup FAQs%s від нашої сторінці підтримки с може допомогти дати огляд того, що плагін може і не може зробити. Цей розділ поширених запитань може бути корисним, якщо оскільки це спрямована на вирішення будь-яких основні установки питань не охоплених нового користувача приклад

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
uk: В іншому випадку, якщо ви шукаєте пригод, ви можете почати роботу, очоливши в меню Події та додавання вашого першої події.

en: We've redone our support page from the ground up in an effort to better help our users. Head over to our %sSupport Page%s and you'll find lots of great resources, including:
uk: Ми заново зробили нашу сторінку підтримки з нуля в спробі краще допомогти нашим користувачам. Зайдемо на нашому  %sSupport Page%s, і ви знайдете багато великих ресурсів, у тому числі:

en: %sTemplate tags, functions, and hooks & filters%s for The Events Calendar &amp; Events Calendar PRO
uk: %sTemplate tags, functions, and hooks & filters%s для The Events Calendar &amp; Events Calendar PRO

en: %sFrequently Asked Questions%s ranging from the most basic setup questions to advanced themer tweaks
uk: %sFrequently Asked Questions%s, починаючи від самих основних питань установки для просунутих Themer налаштувань

en: %sTutorials%s written by both members of our team and users from the community, covering custom queries, integration with third-party themes and plugins, etc.
uk: %sTutorials%s написана обидва учасниками нашої команди і користувачів зі спільноти, що охоплює користувача запитів, інтеграції зі сторонніми тим і плагінів і т.д.

en: Release notes for painting an overall picture of the plugin's lifecycle and when features/bug fixes were introduced.
uk: Примітки до випуску для фарбування загальну картину життєвого циклу плагіна і коли були введені виправлення помилок  та впроваджено  особливості .

en: %sAdd-on documentation%s for all of Modern Tribe's official extensions for The Events Calendar (including WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, etc)
uk: %sAdd-on documentation%s  для всіх офіційних розширень Modern Tribe's The Events Calendaя, (у тому числі WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events і т.д.)

en: We've also got a %sModern Tribe UserVoice%s page where we're actively watching for feature ideas from the community. If after playing with the plugin and reviewing the resources above, you're finding a feature isn't present that should be, let us know. Vote up existing feature requests or add your own, and help us shape the future of the products business in a way that best meets the community's needs.
uk: Ми також отримали%sModern Tribe UserVoice%s сторінку, де ми активно дивитися для художніх ідей від спільноти. Якщо після гри з плагіном і розглядають вищевказані ресурси, ви знаходите відсутню функцію, що слід було зробити , повідомте нам про це. Голосувати за існуючі побажання або додати свої власні, і допомогти нам визначити майбутнє бізнесу продуктів таким чином, щоб найкращим чином відповідає потребам спільноти.

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
uk: Письмова документація може приймати тільки речі досі ... іноді, вам потрібна допомога від реальної людини. Це де наші %ssupport forums%s  вступають в гру.

en: Users of the free The Events Calendar should post their support concerns to the plugin's %sWordPress.org support forum%s. While we are happy to help identify and fix bugs that are reported at WordPress.org, please make sure to read our %ssupport expectations sticky thread%s before posting so you understand our limitations.
uk: Користувачам безкоштовної Календар подій повинні розміщувати свої проблеми підтримки для плагіна%sWordPress.org support forum%s. Хоча ми будемо раді допомогти виявити і виправити помилки, про які повідомляється в WordPress.org, будь ласка, не забудьте прочитати наші %ssupport expectations sticky thread%s , перш ніж відправляти так що ви розумієте наші обмеження.

en: We hit the WordPress.org forum throughout the week, watching for bugs. If you report a legitimate bug that we're able to reproduce, we will log it and patch for an upcoming release. However we are unfortunately unable to provide customization tips or assist in integrating with 3rd party plugins or themes.
uk: Ви потрапили на форум WordPress.org протягом тижня, спостерігаючи за помилками. Якщо ви повідомляєте законну помилку, яку ми в стані відтворити, ми будемо логуватися буде вестись його в патч для майбутнього релізу. Однак ми, на жаль не в змозі забезпечити поради з налаштування або допомагати в інтеграції з 3 учасники плагіни або теми.

en: If you're a user of The Events Calendar and would like more support, please %spurchase a PRO license%s. We hit the PRO forums daily, and can provide a deeper level of customization/integration support for paying users than we can on WordPress.org.
uk: Якщо ви є користувачем події календаря, і хотів би більше підтримки, будь ласка %spurchase a PRO license%s, У вас  буде в Форуми щодня, і може забезпечити більш глибокий рівень підтримки налаштування / інтеграції для проплативших користувачів, ніж ми можемо на WordPress.org.

en: More...
uk: Більше....

en: Getting Started
uk: Приступаючи до роботи

en: Forums: Because Everyone Needs A Buddy
uk: Форум: Тому що кожен повинен приятелем

en: Not getting help?
uk: Не отримуючи допомогу?

en: Premium Add-Ons
uk: Преміальні надбудови

en: (Coming Soon!)
uk: (Скоро буде!)

en: News and Tutorials
uk: Новини та посібники

en: Network Settings
uk: Налаштування мережі

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
uk: Це де всі глобальні налаштування мережі для Modern Tribe's The Events Calendar, можуть бути змінені.

en: Hide the following settings tabs on every site:
uk: Приховати наступні параметри вкладки на кожному сайті:

en: Tickets
uk: Квитки

en: Order #
uk: Замовлення #

en: Order Status
uk: Статус замовлення

en: Purchaser name
uk: Ім'я покупця

en: Purchaser email
uk: Покупця  email

en: Ticket type
uk: Тип квитків

en: Ticket #
uk: Квиток #

en: Security Code
uk: Захистний код

en: Check in
uk: Зареєструватися

en: Undo Check in
uk: Скасування приїзду

en: Print
uk: Друк

en: Export
uk: Експорт

en: Delete
uk: Видалити

en: Ticket header image
uk: Зображення заголовка квитка

en: Set as ticket header
uk: Встановити як заголовок квитка

en: Your ticket has been saved.
uk: Ваш квиток був збережений.

en: Your ticket has been deleted.
uk: Ваш квиток був видалений.

en: See who purchased tickets to this event
uk: Дивіться, хто придбав квитки на цю подію

en: Attendees
uk: Учасники

en: You need to select a user or type a valid email address
uk: Вам потрібно вибрати користувача або введіть діючий адресу електронної пошти

en: Sending...
uk: Відправка ...

en: Columns
uk: Стовпці

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
uk: Ви можете використовувати "Параметри екрану", щоб вибрати, які стовпці ви хочете побачити. Вибір працює в таблиці нижче, в електронній пошті, для друку і для експорту CSV.

en: Yes
uk: Так

en: attendees
uk: учасники

en: Attendee List for: %s
uk: Список відвідувачів для: %s

en: Event Summary
uk: Сводка події

en: Event Details
uk: Деталі події

en: Start Date / Time:
uk: Дата/Час початку:

en: End Date / Time:
uk: Дата/Час завершення:

en: Address:
uk: Адреса:

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Website:
uk: Сайт:

en: Ticket Sales
uk: Продаж квитків

en: Tickets sold:
uk: Квитки продаються:

en: Checked in:
uk: Перевірено в:

en: Send the attendee list by email
uk: Надіслати до списку учасників електронною поштою

en: Select a User:
uk: Виберіть користувача:

en: Select...
uk: Виберіть...

en: or
uk: або

en: Email Address:
uk: Електронна адреса:

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit in %s
uk: Редагувати у %s

en: View
uk: Перегляд

en: Sold %d
uk: Продано %d

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
uk: Ця подія була створена за допомогою громадських заходів. Ви впевнені, що хочете продати квитки на нього?

en: Upload image for the ticket header
uk: Додати зображення для заголовка квитка

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
uk: Максимальний розмір зображення в електронній пошті буде 580px в ширину і будь-якої висоти, а потім масштабується для мобільних пристроїв. Якщо ви хотіли б використовувати "retina"підтримка зображень розміром до 1160px завширшки.

en: Select an Image
uk: Вибрати зображення

en: Remove
uk: Видалити

en: Add new ticket
uk: Додати новий квиток

en: Edit ticket
uk: Редагувати квиток

en: Sell using:
uk: Продаємо за допомогою:

en: Ticket Name:
uk: Назва квитка:

en: Ticket Description:
uk: Опис квитка:

en: Price:
uk: Ціна:

en: (0 or empty for free tickets)
uk: (0 або пусто для безкоштовної події)

en: Start sale:
uk: Початок продажу:

en: End sale:
uk: Кінець продажу:

en: When will ticket sales occur? If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
uk: Коли відбудеться продажу квитків? Якщо ви не встановите час початку / кінця дату продажу, квитки будуть доступні з сьогоднішнього дня і до закінчення події.

en: Attendee List
uk: Список відвідувачів

en: Your tickets
uk: Ваші квитки

en: Ticket Type
uk: Тип квитка

en: Purchaser
uk: Покупець

en: Event Add-Ons
uk: Надбудови події

en: Email:
uk: Е-mail:

en: Invalid field type specified
uk: Вказано невірний тип поля

en: No checkbox options specified
uk: Не обрано жодного варіанту чекбоксів

en: No select options specified
uk: Не вибрано ждоного параметру

en: The Events Calendar
uk: Не отримуючи допомогу?

en: Events
uk: Події

en: The Events Calendar Settings
uk: Налаштування Events Calendar

en: Settings
uk: Налаштування

en: Events Settings
uk: Налаштування події

en: %s Settings
uk: %s Налаштування

en: You've requested a non-existent tab.
uk: Ви запросили неіснуючу вкладку.

en: You don't have permission to do that.
uk: Ви не маєте дозволу для цього.

en: The request was sent insecurely.
uk: Запит був відправлений незахищений.

en: The request wasn't sent from this tab.
uk: Запиту не було відправлено з цієї вкладки.

en: Your form had the following errors:
uk: Ваша форма мала такі помилки:

en: None of your settings were saved. Please try again.
uk: Жоден з ваших налаштувань не були збережені. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Settings saved.
uk: Зміни збережено.

en: General
uk: Головна

en: Display
uk: Показувати

en: Help
uk: Допомога

en: Network
uk: Мережа

en: Licenses
uk: Ліцензія

en: There are no fields setup for this tab yet.
uk: Поки що відсутнє поле установки для цієї вкладці

en: Invalid or incomplete field passed
uk: Невірний або неповної поле пройшло

en: Field ID:
uk: Поле ID:

en: Non-existant field validation function passed
uk: Возможно, вы имели в виду: Non-existent field validation function passedНеіснуючим функція перевірки поля пройшло

en: %s must contain numbers and letters only
uk: %s повинно містити цифри і букви тільки

en: %s must contain numbers, letters and dots only
uk: %s повинно містити цифри, букви і точки тільки

en: %s must be a positive number.
uk: %s повинно бути позитивним числом.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
uk: %s повинно бути допустимим короткий лінк (цифри, букви, тире і підкреслення).

en: %s must be a valid absolute URL.
uk: %s повинно бути допустимим абсолютним URL.

en: %s must have a value that's part of its options.
uk: %s повинно мати значення, який є частиною його опцій.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
uk: Перевірка Порівняння не вдалася, оскільки не було представлено жодного значення в порівнянні, для області %s

en: %s cannot be the same as %s.
uk: %s не може бути таким самим, як %s.

en: %s cannot be a duplicate
uk: %s не може дублюватись

en: %s must be a number or percentage.
uk: %s має бути число або відсоток.

en: %s must be a number between 0 and 21.
uk: %s має бути число між 0 та 21.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
uk: %s повинен складатися тільки з букв, цифр, тире, апострофів та пробілів.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
uk: %s повинен складатися з букв, пробілів, апострофів та тире.

en: %s must consist of 5 numbers.
uk: %s повинен складатись з 5 цифр.

en: %s must be a phone number.
uk: %s повинен бути номер телефону.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
uk: Список країн повинен бути відформатований по одній країні в рядку, у наступному форматі: <br>США, Сполучені Штати <br> UK, Великобританія.

en: Select a Country:
uk: Виберіть країну:

en: United States
uk: Сполучені Штати

en: Tribe Event Add-Ons
uk: Tribe Event доповнення

en: Version
uk: Версія

en: Last Update
uk: Останнє оновлення

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
uk: Дивлячись на додатковій функціональності в тому числі повторюваних подій, користувальницькі мета, громадських заходів, продажу квитків і більше? Прямо тут

en: We hope our plugin is helping you out.
uk: Ми сподіваємося, що наш плагін допомагає вам.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
uk: Ви думаєте "Нічого собі, цей плагін дивно! Я повинен сказати спасибі  Modern Tribe  для всієї їхньої важкої роботи. " Найбільші завдяки ми могли попросити це визнання. Додати невелику текстову тільки посилання в нижній частині вашого календарного вказуючи на  The Events Calendar project.

en: See an example of the link
uk: Переглянути варіант посилання

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
uk: Ви думаєте "Нічого собі, цей плагін дивно! Я повинен сказати спасибі  Modern Tribe  для всієї їхньої важкої роботи. " Найбільші завдяки ми могли попросити це визнання. Додати невелику текстову тільки посилання в нижній частині вашого календаря вказуючи на  The Events Calendar project.

en: Show The Events Calendar link
uk: Показувати посилання на  Events Calendar

en: General Settings
uk: Головні налаштування

en: End of day cutoff
uk: Кінець дня відсічення

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
uk: Є подія, яка проходить за північ? Виберіть час після закінчення цього заходу, щоб не показувати подію в календарі на наступний день.

en: Default currency symbol
uk: За замовчуванням символ валюти

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
uk: Встановіть символ валюти за замовчуванням для витрат на заходи. Зверніть увагу, що це тільки впливає на майбутні події і зміни, внесені не мають зворотної сили.

en: Currency symbol follows value
uk: Символ валюти після значення

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
uk: Символ валюти зазвичай передує значення. Включення цієї опції позиціонує символ після значення.

en: Miscellaneous Settings
uk: інші настройки

en: Debug mode
uk: Режим налагодження

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
uk: Увімкніть цей параметр, вести лог інформації налагодження. За умовчанням це буде логуватися буде вестись на свій сервер PHP журналі помилок. Якщо ви хотіли б бачити повідомлення журналу у вашому браузері, то ми рекомендуємо вам встановити %s і відшукати вкладці "Tribe" у виведенні налагодження.

en: Debug Bar Plugin
uk: Плагін Бар Відладки

en: The Events Calendar PRO
uk: Events Calendar PRO версія

en: The Events Calendar: Eventbrite Tickets
uk: Events Calendar: Квитки Eventbrite

en: The Events Calendar: Community Events
uk: Events Calendar: Суспільні події

en: The Events Calendar: Facebook Events
uk: Events Calendar: Події на Facebook
